Отзывы покупателей о Мышь L33T Gaming Tyrfing 10000 DPI USB Black (160399)

• Максим Шацман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Десь на четвертий день використання почала западати права головна кнопка.. При натисканні вона "липне" і відклацюється з інтервалом десь півсекунди з дуже гучним неприємним звуком. Користуватися практично неможливо.

Максиме, доброго дня!

Дякуємо Вам за вибір L33T Gaming!

Ми раді повідомити, що на мишки L33T Gaming, придбані у офіційних партнерів в Україні, поширюється офіційна розширена гарантія - 2 РОКИ!

Для нас дуже важливо, щоб всі клієнти залишалися задоволені досвідом використання мишок L33T Gaming і ми зробимо все можливе для вирішення проблеми - проведемо ремонт або, у разі необхідності, безкоштовно замінимо Вашу мишку на нову.

Будь ласка, зверніться до служби підтримки клієнтів за номером телефону 0 800 50-24-05 і ми з радістю допоможемо Вам у вирішенні цього питання.

• Глеб
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Так.. мышка 100% стоит своих денег, я бы даже дал больше за нее. Пользуюсь уже месяц и не разу не сорвало сенсор, при этом пользуюсь каждый день по часа 3. Мой сын советует ее для игр, а я могу сказать что для роботы она тоже хороший вариант.

• Андрей Кондратьев
    Продавец: Rozetka

Очень хорошая бюджетная мышка. Самое классное это то что за такую цену ты получаешь: топовый сенсор, хороший материал, 10000 DPI и вообщем хорошую мышку которая отлично держит руку

• Данил
    Продавец: Rozetka

Приятная мышь! Отличный сенсор который не срывает, 10к DPI, приятный материал.

• Вова
    Продавец: Rozetka

Працює круто, класні кнопки і сенсор!
    Дуже сподобався кабель з тканини!
    Раджу!

Достоинства:
    Кабель, сенсори