Отзывы покупателей о Мышь L33T Gaming Tyrfing 10000 DPI USB Black (160399)

5 отзывов

Код:  371830866

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Максим Шацман
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Десь на четвертий день використання почала западати права головна кнопка.. При натисканні вона "липне" і відклацюється з інтервалом десь півсекунди з дуже гучним неприємним звуком. Користуватися практично неможливо.

  • Представник постачальника

   Максиме, доброго дня!

   Дякуємо Вам за вибір L33T Gaming!

   Ми раді повідомити, що на мишки L33T Gaming, придбані у офіційних партнерів в Україні, поширюється офіційна розширена гарантія - 2 РОКИ!

   Для нас дуже важливо, щоб всі клієнти залишалися задоволені досвідом використання мишок L33T Gaming і ми зробимо все можливе для вирішення проблеми - проведемо ремонт або, у разі необхідності, безкоштовно замінимо Вашу мишку на нову.

   Будь ласка, зверніться до служби підтримки клієнтів за номером телефону 0 800 50-24-05 і ми з радістю допоможемо Вам у вирішенні цього питання.

 • Глеб
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Так.. мышка 100% стоит своих денег, я бы даже дал больше за нее. Пользуюсь уже месяц и не разу не сорвало сенсор, при этом пользуюсь каждый день по часа 3. Мой сын советует ее для игр, а я могу сказать что для роботы она тоже хороший вариант.

 • Андрей Кондратьев
  Продавец: Rozetka

  Очень хорошая бюджетная мышка. Самое классное это то что за такую цену ты получаешь: топовый сенсор, хороший материал, 10000 DPI и вообщем хорошую мышку которая отлично держит руку

 • Данил
  Продавец: Rozetka

  Приятная мышь! Отличный сенсор который не срывает, 10к DPI, приятный материал.

 • Вова
  Продавец: Rozetka

  Працює круто, класні кнопки і сенсор!
  Дуже сподобався кабель з тканини!
  Раджу!

  Достоинства:
  Кабель, сенсори