Гель-микропилинг La Roche-Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel для очищения проблемной кожи лица и тела для уменьшения устойчивых недостатков 400 мл (3337875708289)

5 отзывов

Код:  272098131

Вопросы покупателей о Гель-микропилинг La Roche-Posay Effaclar Micro-Peeling Purifying Gel для очищения проблемной кожи лица и тела для уменьшения устойчивых недостатков 400 мл (3337875708289) 2

Интересует дополнительная информация?

 • Наталия Крохун
  • Продавец: Rozetka

  Добрый день. При оформлении заказа, акционный подарок не добавляется в корзину

  • Олена

   Мабуть, i не потрiбно. Прийде в будь-якому разi.

 • Региня Елена
  • Продавец: Rozetka

  Добрый день! Если я использую для очищения лица гель-мусс из этой же серии, чем он отличается от данного геля-микропилинга?

  • Представник постачальника

   Олена, вітаємо. Дякуємо за питання. Effaclar гель-мус для очищення жирної проблемної шкіри дбайливо очищує шкіру завдяки спеціально відібраним компонентам, що м’яко діють на чутливу шкіру. Засіб допоможе зменшити недосконалості шкіри та регулювати жирність шкіри. Effaclar гель-мікропілінг рекомендуємо людям, які шукають очищення для проблемної жирної шкіри обличчя і тіла для скорочення стійких недоліків. Формула з саліциловою і ліпо-гідрокси кислотою забезпечує пілінговий ефект без тертя. Як наслідок, шкіра глибоко очищена, надлишок шкірного себуму видалений, кількість помітних недосконалостей, включаючи забиті пори та прищі, зменшена. Після вмивання використовуйте Effaclar лосьйон, який миттєво очищує пори і зменшує їх розмір завдяки поєднанню очищуючих елементів і мікровідлущуючій дії активного компонента – мікроексфоліанту ліпо-гідроксі кислоти. Після цього шкіра готова до нанесення основного догляду. Бажаємо Вам здоров'я і краси!