Отзывы покупателей о Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00XDRA) Onyx Grey / 15.6" IPS Full HD 120 Гц / AMD Ryzen 5 6600H / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 3050 / 4-Zone RGB Подсветка клавиатуры

Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Олег Кручківський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Кращій ноут за цю ціну, немає проблеми перегріву як у ASUS чи проблеми з RAM як у Acer. Відеокартки достатньо, пам'яті можна додати, як і другий SSD.

Сподобалось розташування гнізд для навушників (зліва) та зарядки (позаду) - бо не заважають, особливо коли мало місця на столі. Габарити ОК, ноут легко влазить в більшість сумок чи рюкзаків. Зарядне невелике, що теж +.

P.S. Після встановлення Windows ноут не баче Wi-Fi бо потрібні драйвера на Wi-Fi - просто заздалегіть завантажте їх на флешку і після установки ОС встановити їх з флешки..

Достоинства:
    Достатньо потужний, дисплей 120 гц, не гріється, гарний дизайн, зручна клавіатура з підсвіткою
    Недостатки:
    немає

• Євгенія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Потужний ноутбук за свої гроші.

Сам ноутбук важкий (це в плюс).
    Стильне рішення з блакитними вставками.
    Сподобався корпус - не люфтить, кріплення виглядають надійними.
    Клавіатура дуже тиха, друкувати на ній приємно. Дуже прикольно, що є RGB підсвітка, і її можна змінювати чи відключити зовсім.

З невеличких мінусів
    - ноутбук не бачив диск, але при встановлені вінди все запрацювало.
    - не дуже подобається матеріал кришки, залишаються відбитки.
    - мало юзб-портів.
    -довелося встановлювати 11 вінду((

Достоинства:
    Швидко працює, підходить як для роботи, так і для ігор
    Недостатки:
    Спочатку не бачив SSD

• Іван Кравченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий ноутбук за свої гроші. Має не сильно великий запас батареї, але це не дивно для ноутбуків такого типу. Наявна чудова та зручна клавіатура, через програму Lenovo Vantage можна змінювати колір та інтенсивність підсвічування. Цей ноутбук добре справляється із більшістю сучасних ігор на доволі високих налаштуваннях, при цьому маючи хороший fps. Екрану на 120 ГЦ цілком достатньо.
    Брав цей ноутбук для навчання у майбутньому та ігор у теперішньому часу. Із всіма моїми завданнями він добре справляється. Тож можу сказати, що цей ноутбук добре поєднує у собі можливості для геймінгу, роботи та навчання.
    P.S. Якщо ви вже придбали цей ноутбук чи плануєте це зробити, то раджу встановлювати програму Lenovo Vantage.

Достоинства:
    Чудова продуктивність за свою ціну, можливість завантаження хорошого софту від виробника, добре підходить для всіх типів завдань.
    Недостатки:
    Враховуючи ціну та характеристики, які притаманні ноутбукам цього сегменту, то я їх не виявив.
  • Юрій Вініченко

Норм

• Олександр Чернецький
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Після тижня користування помітив що лівий юсб не працює.

Достоинства:
    Тримає заряд, стильний вид, відповідає вказаним характеристикам
    Недостатки:
    Лівий USB вхід не працює
  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук повністю відповідає своїм параметрам. Довго моніторив. За ці гроші ноут з такими параметри не знайдете. Брав для роботи з графікою як допоміжний до основного ПК. Зі своєю функцією справляється повністю. Працює швидко. 1Гб диску дає розігнатись. Приємно вразило зображення екрану - чітке та яскраве. Для регулювання параметрами підсвітки та іншим встановіть одразу Lenovo Vantage.

Достоинства:
    За свої гроші - одна величезна перевага. Без нарікань
    Недостатки:
    Вага. Але це потрібно розуміти, купуючи ноутбук з дискретною відеокартою.

• Галина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брали на заміну старенькому Samsung. Windows встановили буквально за декілька хвилин. Всі обнови програм та драйверів - це ще хвилин 20. "Залізо" всередині гарне . 16 оперативи, як на мене, цілком достатньо) Перші обнови треба встановлювати напряму (без роутера) через інтернет - кабель. Далі вже, як Вам зручно. Жорсткий диск на 1 ТБ. Думаю, на перший час вистачить) Покупкою задоволені всі! Дитині особливо сподобалася можливість міняти режими підсвічування клавіатури. Рекомендую!)

Достоинства:
    Швидкий, відеокарта, батарея, два слоти під пам"ять
    Недостатки:
    Не виявлено

• Роман Сидоренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купили сыну для учебы и игр понятное дело.Выбирали между Asus,Acer,Hp.По начинке за эти деньги идеальный вариант.Все игры тянет на средних,некоторые на ультрах.В целом покупкой довольны

Достоинства:
    Мощный проц,игровая видюха
    Недостатки:
    Мало портов usb,монитор 120грц

• Павел Манеров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все хорошо, винда стала бы тро но с драйвером на WiFi пришлось поиграться , и не подключаться наушники через блютуз

Достоинства:
    Характерискити
    Недостатки:
    Не подключаются наушники

Для коректної роботи девайсу рекомендуємо завантажити драйвери з сайту pcsupport.lenovo або за допомогою додатку Lenovo Vantage. Також бажано перевірити актуальність версій оновлень та компонентів ПЗ.

• Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Готовлю сына к учебе. Стационарный компьютер хорошо, но студенту нужен ноутбук. Так как моделей заоблачное количество, смотрел разные обзоры. Как и все, искал оптимальное соотношение цена/качество/начинка. Выбор пал на Acer Aspire 7. Потом решил посоветоваться с Братом, он порекомендовал эту модель, что собственно и определило выбор. Ноут просто огонь. Матрица 120Гц, железо как на домашнем компе, видеокарта даже круче. Внешний вид вообще бомба. Сын сам, без танцев с бубном, первый раз установил Виндоус 11. Многие называют недостатком малое количество портов ЮСБ, как по мне достаточно для студента. Куплю хаб для тайп-с на всякий случай. Рекомендую. Сын в восторге.

Достоинства:
    Прекрасен во всем! Матрица, железо, внешний вид, все супер.
    Недостатки:
    Как по мне их нет.

• Дмитрий П

Type C вход есть же, сзади!

• Сергій

Я знаю. Имел в виду хаб на Таре С. В итоге купил беспроводную мышь, в коплекте был переходник с Таре С на обычный юсб. Хаб у меня есть.

• Юрій Приходько

Норм діабло4 на високих йде

• Артём

В КС сколько?

• Валентин Живора
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прекрасный ноутбук за свои деньги

Достоинства:
    Объем памяти и видеокарта
    Недостатки:
    Пока не нашел

• Фітенко Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Запись з зовнішнього SSD на ноутбук відбувається зі швидкістю 350 МБ/секунду.

Програми відкриваються швидко. Процесор, оперативка та відеокарта супер.

Охолодження трохи шумить, але по іншому думаю поки не придумали.

Задній Type- C через перехідник можна використовувати як додатковий USB порт.

Класно, що при відкритті кришки ноут вмикається самостійно.

В цілому ноутом задоволений.
    Якщо зміниться, додам ще інфи.

Достоинства:
    Процесор 5, оперативка 16, ссд 1 ТБ, гарантія 24 м
    Недостатки:
    Шумить трохи

• Игор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний ноутбук. Віндовс 11 стала дуже швидко. Приємний та яскравий екран. Класне залізо, RTX 3050, DDR 5, 1 TB SSD (512 мені здається в наш час дуже мало) гарантія 2 роки так, як у більшості інших 1 рік.

Перевірив в грі WOT 100 fps на ультрах тримає.

З мінусів, як на мене мало usb потів мало (2)
    І не маленький блок живлення ( по розмірам як павер банк)

В цілому тверда 5 зірок.

Достоинства:
    DDR 5, 2 роки гарантії, RTX 3050
    Недостатки:
    Мало usb портів
  • Олександр Філіппов

Ноут норм цена качества

Достоинства:
    Сильний поцесор
    Недостатки:
    Мало виході usb
  • Олексій Берменко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

При першому користуванню ноутом виявилося, що клавіша F9 не тримається місця, випадає.

Достоинства:
    Виглядає симпатично
    Недостатки:
    Клавіша F9 зіпсувала вражання
  • Михаил Трусько

Ноутбук отличный. Сильные стороны:
    Процессор, крайне мощный, достаточно для всего никаких лагов нет. С охлаждающей подставкой, в играх нагрев в районе 75 градусов.
    Видеокарта 3050 в этой модификации на 85 ватт, достаточно для игры в МК1, вартандер на высоких при 100+ фпс на 1080р. Ещё есть возможность немного разогнать.
    Оперативка ддр5, заметно быстрее чем ддр4, в следствии чего запуск приложений быстрее.
    Клавиатура приятная, ход клавиш заметный.
    Тачпад средний, но в дороге использовать достаточно.

Слабые:
    Дисплей, пусть тут и 120 грец, но на черном цвете заметны значительные засветы в местах подсветки.
    Лишь 2 юзб порта

В сумме, ноутбук отличный за свою цену. Железо перекрывает всё, и дисплей если опустить засветы на 4 из 5 точно.

Достоинства:
    ЦП, видеокарта, ОЗУ
    Недостатки:
    Дисплей
    • Святослав

Здравствуйте, хочу уточнить для покупки. В ноутбуке 2 планки по 8гб ОЗУ встроенной или 1 на 16гб?

• Володимир
    Продавец: Rozetka

Подарували на день народження. Швидкий, 120 гц. Повозився з wi fi. Гарний ноут.

Достоинства:
    Швидкий
    Недостатки:
    поки немає