Отзывы покупателей о Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 (82XV00JERA) Storm Grey / 15.6" IPS Full HD 144 Гц / Intel Core i5-12450H / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 4060, 8 ГБ /

5 отзывов Код:  426718443
Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Ілля
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий ноут за свої гроші, як для роботи з графікою так і для ігор.

Достоинства:
    Співвідношення ціна/потужне залізо/гарантія від виробника 2 роки
    Недостатки:
    При навантаженні клавіатура трішки неприємно гріється, а звук в динаміках на порядок гірше ніж в Легіоні (але Легіон з такими ж характеристиками коштує інших $$)
  • Костянтин Харченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На мою думку, найоптимальніший вибір серед ноутбуків, перед якими ставлять геймерські задачі. Брав для дівчини, вона грає Валорант і проходить Кіберпанк + в планах Watch Dogs Legion, Stalker 2 і ще багато чого, задоволена повністю.

Достоинства:
    144 Гц - те, що треба для кіберспортивних ігор; Full HD та 4060 із генерацією кадрів - те, що треба для вимогливого ігрового мистецтва. Співвідношення ціни до заліза - одне з найкращих у цій ціновій категорії.
    Недостатки:
    Залізо не найпотужніше на ринку, зате система охолодження спроможна охолодити все те добро і не крякнути.
  • Лариса Воронченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук сподобався, купувала для навчання, повністю вистачає потужності, для навчання, подивитись ютубчик/серіальчик, пограти сімс. Заряд тримається довго, беру з собою в універ по вазі не дуже важкий, хоча має великий екран. Вебкамера хороша і з правого боку є повзунок для веб-шторки, дуже зручно для дистанційного навчання.

Достоинства:
    класний ноутбук, гарантія від виробника

Доброго дня! Дякуємо за Ваш вибір та відгук.

• Валентин Ковалюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Суто моє враження від ноута за місяць користування: корпус пластиковий і в цьому його перевага - не залишає слідів і виглядає завжди охайно; клавіатура з підсвіткою зручна повнорозмірна, клавіші приємно натискати; дисплей непоганий, картинка приємна і яскрава; повністю вистачає для всіх базових задач і на ігри при середніх налаштуваннях. Як висновок ноутбук вартий уваги всіх хто шукає робочу конячку для дому.

Достоинства:
    функціонал-ціна
    Недостатки:
    кожен знайде свої

Доброго дня! Дякуємо за Ваш вибір та відгук.

• Катя
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Супер ноут для мене для щоденної роботи і навіть для Ігор дитини.
    В користуванні місяць.

Достоинства:
    Мені сподобався, швидкий та легкий. Зайшов на ура. Міцний корпус.
    Недостатки:
    Немає поки.

Дякуємо за Ваш вибір та відгук!