Отзывы покупателей о Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 (82YA00F1RA) Storm Grey / 16" IPS WQXGA 165 Гц / Intel Core i7-13700H / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 4070 / 4-Zone RGB Подсветка клавиатуры / Зарядка через Type-C

4 отзыва Код:  400988139
  • Анастасия Гордейчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний ноут . Швидкий , гарний дизайн , приємна клавіатура , не погана камера .

• Александр Уханов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В цілому покупкою задоволений, я отримав саме те, що очікував.
    Windows 11 без підключення LAN не встановити, тому що до Wі-Fі при першому включенні не з'єднаннаєшся, але це не велика проблема, після встановлення всіх драйверів з офіційного сайта, та встановлення фірменої утіліти Lenovo Vantage, вже запрацювало.
    Lenovo Vantage - як додаток до стандартних можливостей сподобалась, працює без нарікань, можливість налаштувати батарею, охолодження та режими потужності ВК та процесора під себе.
    Оскільки я заздалегіть розумів що батарея тут тримати довго не буде, в мене до неї претензій нема. Цей ноут точно не про автономність, при перегляді фільму, в гібрідному режимі відеокарти з 80% залишилось 31%, яскравість при цьому була на 70%. В офісному режимі в навушниках, при яскравості в 40%, та гібрідному режимі ВК, використовував ютуб, ексель, читаючи текст, ноутбук протримався з 100% до 24% приблизно 3:30 - 4:00 годин.
    Потужності мені досить, брав я його не для іграшок. Але думаю з 2023 роком іграми він впораєтся без проблем.
    Екран мені подобаєтся, для мене досить сочна картинка, але для дизайнерів навряд.
    Особисто мені не вистачає 16GB RAM, та 1TB SSD, але це вже особисто для кожного.

Достоинства:
    Потужність, швидкість

• Никита Степанов

ставлю товару все 5 звёзд потому что очень давно мечтал о таком девайсе

Достоинства:
    отличная производительность и шикарный вид
    Недостатки:
    минус тут только что за такие средства все таки можно было поставить Винду с завода
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував даний ноутбук не тільки для ігор, а й для роботи. Виглядає доволі стримано, дизайн чудовий. Дуже подобається колір та той факт, що на ноутбуці не залишається відбитків. Також сподобалася фірмова програма Lenovo Vantage. Надає доволі корисний функціонал. Охолодження з своєю задачею справляється, але воно доволі гучне. В режимі "performance" можливо комфортно грати лише в навушниках. Якщо в налаштуваннях Lenovo Vantage вимкнути дискретну відеокарту то заряд тримає доволі довго (близько 4-5 годин) при офісній роботі з помірними навантаженнями, Wi-fi та музикою через Bluetooth навушники.

Зі встановленням Windows 11 проблем не виникло. Всі драйвери після встановлення Windows оновив за допомогою програм Lenovo Vantage та GeForce Experience для дискретної відеокарти.

В цілому ноутом задоволений.

Достоинства:
    Потужний, естетичний, можливість апгрейду в майбутньому, доволі чудова камера.
    Недостатки:
    Дуже шумний (але це очікувано з таким залізом в ноутбуці), замало роз'ємів USB Type-A (лише два).