Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (20UD001RRT) Black

4 отзыва

Отзывы покупателей о Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (20UD001RRT) Black 4

• Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (20UD001RRT) Black фото от покупателей 1

• Виталий П

Основне: чудова та сбалансована машинка. Віндовс 10 тут нема, а значить диск 256 Гб (у мене стояв вже не Самсунг, а Хюнікс) міняти на більший не так жалко. Я поставив 1 Тб Кінгстон КС2500, який придбав тут, на Розетці. Але в нього чіпи з обох сторін, а у рідного з однієї, тож він ледве вліз у відведене йому місце, ставши все одно з невеликим вигином ( Також другий М.2 слот не годиться ля встановлення другого жорсткого диску формату 2242 - як стверджують в Леново, він у ньому просто не працюватиме. До рнечі, розбирається ноут важкувато - треба відколупувати нижню кришку по всьому периметру, без пластикового інструменту не обійтися. Мене виручив жетон на метро та стара банківська картка, бо нігтів на жаль, для такої операції не вистачає ))

Достоинства:
    Чудовий дисплей 400 ніт, з коробки 16 гіг пам'ять, дворівневе підсвічування клавіш, зарядка через USB-С
    Недостатки:
    Важко розібрати для апгрейду, другий слот М.2 не призначений для ССД
    • Ноутбук Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (20UD001RRT) Black фото от покупателей 1
    • Ростислав Семенов

Тобто стоїть м2 і в другий ніякий м2 не запхать?

• Игорь Савенко

Сбалансований пристрій. Якісний дісплей, відмінна клавіатура, швидкий. Як гарний інструмент, якого просто не помічаєш, коли працюєш. Позитивні враження, я не очікував, що ноут так мені сподобається. Швидкий та чуйний.

Достоинства:
    Якісний дісплей, досить яскравий. Клава -- не в'язка, не дубова, а досить чутлива. Вай-фай з коробки підтримує 5 ГГц. Райзен (!)
    Недостатки:
    Поки що не виявив.
  • Олександр

Значно яскравіший дисплей (400 nit) у порівнянні із моделлю 20UD001QRT (250 nit). Також місце для SIM-картки та наявна 4G антена для підключення LTE модему.

Достоинства:
    Яскравість дисплею 400 nit. WWAN ready. Можливість додавання оперативниї пам'яті.
    Недостатки:
    Для мене немає.
  • Юрій

дуже збалансований пристрій. трохи "немодний" фірмений дизайн притаманний всій серії Thinkpad. екран просто пісня після Thinkpad E14!

Достоинства:
    суперовий ноут. слот для пам'яті помимо впаяного об'єму. два слота для м2 ссд. нормальна клава тощо
    Недостатки:
    немає явних
    • Виталий П

Второй слот М2 для карт 2280 или 2242?

• Олександр

M.2 2242 SSD / PCIe NVMe, PCIe 3.0 x 2

• Юрій

Віталій П один слот 2280 та один 2242. подефолту зайнятий нажаль 2280. апгрейд можливий але або замінювати 2280 той що вже стоїть або шукати екзотичний 2242 в другий слот. як віріант в нього можна встромити lte до речі