Ноутбук Lenovo Yoga 720-15IKB (80X700AVRA) Platinum

Отзывы покупателей о Ноутбук Lenovo Yoga 720-15IKB (80X700AVRA) Platinum 3

Який саме thunderbolt в цьому ноутбуці? яке покоління?
Ноут в цілому класний. Радує те що він невеликий і легкий, компактний при своєму екрані 15,5 дюймів. Це завдяки тонкій (2 мм) рамці екрану.
Виглядає і по відчуттях супер.
Тачпад -- просто кайф, дуже чутливий, можна без мишки працювати. Екран тач, розвертається як книжка, все працює добре, збірка якісна.
На рахунок того що нарікають на жовтизну екрану: так, він був загалом жовтуватий після покупки, але калібрувальник зробив мені нормальні кольори.
мультитач на екрані стає мені в нагоді хіба що у ліжку, коли не треба серйозно працювати. інакше не вичтачає гарячих клавіш під рукою.
Фотошоп не підтримує мультитач, якщо що. AI, ID підтримують, але їх тач функції трохи обмежені.

USB
Мені два-- мало. USB type C напевно прикольно, але я вставила в нього перехідник на HDMI бо потрібен вихід на великий монітор.
Так як цього HDMI немає, довелося купувати адаптер.
Вмикається моментально, я забула що таке проблеми з швидкістю. Глюки бувають, але рідко і без наслідків (він 10 хоум)

Батарея: тримає не так багато як кажуть на сайті. У мене при якісному розгоні все одно більше 4 годин не витримує. Щоправда повний заряд набирає за 30 хв, це плюс.

Коротше, це класний комп, не дивлячись на невеликі нюанси.
Достоинства: тонка рамка екрану (влазить у чохли 14-дюймових ноутів), мала вага, алюмінієвий корпус, стильний дизайн, висока продуктивність, хороший екран
Недостатки: немає HDMI, немає оптичного приводу, всього два USB, батарея до 4 год, потрібне калібрування екрану
Alex
Недостатки: немає HDMI, немає оптичного приводу, всього два USB, батарея до 4 год, потрібне калібрування екрану

немає HDMI - да, действительно недостаток, стоит задуматься.

немає оптичного приводу -похоже ктото застрял в 90х

всього два USB - да, действительно недостаток, стоит задуматься.

батарея до 4 год - критично только для поездок

потрібне калібрування екрану - только для дизайнеров где нужно видеть тру-цвет. Для всех остальных людей ЭТО ПРЕИМУЩЕСТВО! (зрение)
Люба Плавська
Про USB: я обходжуся хабом.
Також нема кардрідера (!)
Екран блікує, на сонці або проти світла незручно.
Андрей
Если бы тут стоял оптический привод, я бы написал что это недостаток, кому он сдался не понятно. Флопи дисковод может еще забыли сюда поставить?
USB 3.1 Type-C поддерживает зарядку ноутбука?
какая версия DisplayPort ?
Василий
Type-C зарядку не поддерживает и два монитора не включишь - один можно.

Достоинства
Недостатки