Отзывы покупателей о LG X-Boom OJ98 (OJ98.DCISLLK) 13

• Альвиан Бурбенко

Це просто бомба ! Купив в клуб/бар 150м.кв. Відчуття як побував на Ібіці на найкращій вечіркі.....+++++

Достоинства:
    Потужність і чистота звуку у всьому діапазоні частот. Компактність. Підсвітка. Блютуз.
    Недостатки:
    Поки не знайшов...
  • Тарас

Штука классная как не крути. Занимает не много места, при своих размерах разрывает своим звуком комнату в 30 квадратных метров. Нравится дизаин и сопровождение светодиодной подсветки. На самых максимальных показателях громкости не дребезжит корпус.

Достоинства:
    Очень мощьная акустика, с подсветкой
  • Наталия Гром

Скажуть а для клуба підійде?

Я думаю вполне

• Альвиан Бурбенко

Не підійде , а для цього він і стварений.Це просто бомба- хто купить не пожалкує !

• Микола Петрович

Не знаю, хто буде купувати таке для дому. Я особисто брав для школи, для актового залу, складались ті, чиї діти займаються танцями. Ніби всі задоволені. Пристрій багатофункціональний, можна і караоке поспівати і спробувати себе діджеєм і побавитись різними настройками музики під різні стилі. Актовий зал великий 20 на 15 метрів, думали гучності буде мало, але її забагато ))) Можна було і не таке потужне брати.

Какая реальная мощность по звуку?!? Ну не может она быть 1.8КВТ...

• Іштван

Потужність в акустиці вже давно стала маркетингом, тобто чисто для зацікавлення клієнта. 1,8 КВт - це в найкращому випадку пікова потужність, яку апарат може видавати короткочасно на дуже якісній музиці записаній з великим бітрейдом і мабуть на низьких частотах. А так тут радянських чистих 100 Ват, це те, що я почув в магазині зі своєї флешки. Але це моє враження, можливо продавець до максимума не довів, але сумніваюсь. Звук був дуже потужний і не спотворювався.

• Роман

За свои деньги вещь хорошая. Мобильный, без лишних проводов. По блютус и программе с Гугл плей все работает на ура. Пультом можно не пользоваться если скачать прогу на андроид. Цветомузыка класс, совпадает с ритмом. Аналоги других фирм хуже и дороже-выбирал из всех с караоке. Лучше для частного дома или дачи.

Недостатки:
    минусы - нет hdmi.

Брали для організації вечірок, таких собі не великих паті з різними конкурсами і гучною музикою в стилі диско. Все чого хотіли - отримали. Грає потужно і чисто. Звукові ефекти реально змінюють звучання під різні стилі музики. Є входи для мікрофона, блютуз, CD, DJ-звуки. Апарат створений для вечірок.

• Євген

Тоже дуже подобається потужність звука і компактність. Класна підсвітка. Багато всяких функцій. Через блютус конектиться без проблем. Рекомендую!

• Николай Осипов

Лучшее что у меня было!

Достоинства:
    Красивая, мощная, подсветка, караоке, DJ функции!
  • Вадим

Апарат в стилі "все в одному". По суті місця займає мало, а валить неймовірно сильно. Звук чистий, бас потужний і на максимальній гучності ніякий спотворень звуку. Вражає універсальність. Є караоке, USB, CD, блютуз, а діджеєвскі звукові примочки просто фантастично покращують домашнє застілля))) Підсвічування динаміків теж зацінив, це звичайно не світло музика, але свій ефект екзотики додає однозначно.