Отзывы покупателей о Акустическая система LG XBOOMGo PL7W 10

• Вадим Лаврентюк
    • Цвет: Dark Blue

Дуже якісна система звуку. Приємна підсвітка, є додаток у якому можна налаштувати всі параметри звуку та підсвічування. Потужний акумулятор, якого надовго вистачає навіть коли слухати на максимальній гучності.

• Рома Дворовий
    • Цвет: White

Гарний дизайн і звук , чистий насичений , підходить для різних музичних стилів. Приємний пластик , є підсвітка на динаміках. Батареї хватає дуже надовго.

• Борис Ільченко
    • Цвет: Dark Blue

Колонка шикарна , потужний бас , чистий звук. Добре тримає батарея , можна використовувати як акустику для телевізора.

• Петро
    • Цвет: Dark Blue

Класна витривала колонка з гарним звуком, добре підходить для відпочинку на природі, не боїться вологи, має підсвітку гарно виглядає при вимкненому світлі.

• Андріан
    • Цвет: Dark Blue

Ця колонка виявилась справжньою знахідкою. Звук гарний та чистий, просто користуватись, добре витримує попадання вологи, довго працює на одному заряді батареї.

• Микола
    • Цвет: Dark Blue

Бомбічна штука.Грає дуже добре так само і виглядає.На фото здається меншою ніж в реальності.Підключення тримає добре,як і заряд батареї.Є прога на смартфон в якій є додаткові налаштування колонки

Достоинства:
    Батарея,якісний звук та збірка.
    Недостатки:
    Хотілось б побільше налаштувань
  • Віта Валеріївна
    • Цвет: White

Користуюсь вже неділю і не можу від неї відірватись, вона завжди зі мною. Дуже стильна і білому кольорі, як я і хотіла. Насолоджуюсь кожен раз як включаю. Звук просто на висоті, чистий и об’ємний. Подобається під світка. Незамінна річ в вечері, для вечірок. Заряду батареї хватає з головою. Раджу до покупки.

Достоинства:
    Білий колір
    Недостатки:
    Не має
  • Юра Богданович
    • Цвет: White

Получилась спонтанна покупка,але нею задоволений на 100% грає колонка прекрасно і досить гучно.Також можна поєднувати декілька таких колонок і буде взагалі шикарно.Підсвіка дивиться не по дитячому і її можна змінювати.

Достоинства:
    Звук,тривалість роботи від батареї.
    Недостатки:
    Поки нема
  • Віталій Устяк
    • Цвет: Dark Blue

В порівнянні з іншими виробниками сподобалась саме чистота звуку, хоча баси теж на рівні. Має класну підсвіткy, батарея тримається довго.

• Руслан Гупало
    • Цвет: Dark Blue

Досить потужна портативна колонка. Грає дуже чисто, має хороші баси. Довго тримає заряд. Рекомендую!