Набор черного чая Lipton 100 пакетиков + чашка в подарок (4823084201684)

Отзывы покупателей о Набор черного чая Lipton 100 пакетиков + чашка в подарок (4823084201684) 22

Я люблю саме чорний чай, без ароматизаторів. Останнім часом лінуюсь мити чайник від заварки. Тому врішила обрати чай у пакетиках. Спочатку я споробували Lipton Gold
 - він самачний, але міцніший і збільшує серцебиття. Оскільки я випиваю по 5 - 10 чашок чаю на день, то мій вибір зупинився на Lipton Yellow Label ексклюзив. Цей чай має гарний колір, аромат, смак і, як на мене, не має побічних проявів.
В наборі 2 упаковки чаю по 50 пакетиків + 1 жовта чашка з логотипом Lipton. Об'єм чашки приблизно 250 мл. У неї зручна широка ручка.
Уважно перевіряйте товар при отриманні! Я вже придбала 8 таких наборів. Із 8 чашок одна була з тріщиною. Для мене це не суттєво, але для покупця одного, першого набору це буде неприємністю.
Достоинства: Чай в пакетиках зручний у використанні. Приємний смак чаю. Чашка у подарунок.
Недостатки: Одна чашка була з тріщиною.
К сожелению не посмотрел, не проверил целостность внутри упаковки. Дома увидел чашка надколота. Жаль, розетка огорчила....
Достоинства: Хороший чай
Недостатки: Разбитая чашка
Добрый день, Иван! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику через форму обратной связи (внизу страницы) для решения проблемы, мы с Вами свяжемся. В будущем, пожалуйста, используйте эту форму.
Получила свою посылочку. Заказывала 2 упаковки. Упакованы приехали отлично. Все целое. Чай этот люблю и чашечки супер. Цена отличная.
Чай люблю этот. Чашка красивая, удобная. Спасибо.
Класика
Достоинства: Можна ділити 1 пакетик на два)
Вкусный крепкий чай.
Чай очень вкусний.
Достоинства: Аромат,Чашка
Коли буде в наявності?
Добрий день! Дякуємо за звернення. На жаль, інформація про те, коли товар буде в наявності відсутня. Ви можете скористатися кнопкою "Повідомити, коли з'явиться", як тільки товар буде доступний до покупки на сайті, Вам прийде повідомлення на електронну адресу. Приносимо вибачення за незручності.
Влад
Щяс
Чай сподобався. Плюс в подарунок красива чашечка.
Достоинства: Чай хорошої якості, плюс чашечка
Общее впечатление
Насыщенность
Крепость
Общее впечатление
Насыщенность
Крепость
Размер листа