Сетевой фильтр Logan SFWC5-5 5 м 5 розеток White

Отзывы покупателей о Сетевой фильтр Logan SFWC5-5 5 м 5 розеток White 4

Достоинства: Дизайн,довжина кабеля
Недостатки: Зголіла і не працює
Цветное розетки позволяют легко запомнить что и куда было воткнуто и не проверять методом тыка. Плотный кабель
Достоинства: Большой размер, качественные материалы, долго держит заряд
Недостатки: не выявлено
rmnk87
Какой заряд?
Цей мережевий фільтр, це якась катастрофа. Працює він тільки якщо в першу розетку щось втикнуте, але при цьому з усіх інших летять іскри. Не раджу.
Достоинства: не виявлено
Недостатки: не працює
Ігор ДавиденкоУже купил
Це точно не відноситься до особливостей даної моделі. Це дефект саме вашого примірника, поломка. Скоріше за все, щось всередині перекрутилося, чи відпаялося. Це настільки простий пристрій, що цю проблему точно можно вирішити дуже легко - або в Сервісі, або покажіть будь-якому знайомому електрику, чи людині, яка розбирається в основах електрики - це вже як Вам буде легше організувати.
Виталий Копач
Я придбав 3 таких примірника і з усіх летять.
#37199819
Сподобалася ця проста симпатична ідея з різнокольоровими розетками. Розміри основного блоку виявилися трохи більших розмірів, ніж очікував (довжина 35 см), але це мені навіть більше сподобалося - більше шансів на установку великогабаритних вилок (іноді важливо). Корпус скручений міцно, вимикач робочий, чітко працює, всі розетки робочі, шнур товстий. На свої гроші - навіть дуже добре.
Достоинства: Різнокольорові розетки (подобається така весела ідея).
Недостатки: Трохи є запах пластику, але ставлю в коридор на провітрювання, то ж запах, думаю, що пройде.

Достоинства
Недостатки

Сетевые фильтры, адаптеры и удлинители