Отзывы покупателей о Ноутбук MSI Thin 15 B12V (B12UC-1884XUA) Cosmos Gray / 15.6" IPS Full HD 144 Гц / Intel Core i5-12450H / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 3050, 4 ГБ

11 отзывов Код:  428818835
  • Максим Крекотень
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вже не 1-й такий ноут купую - рекомендую!

Ціна-якість-функціональність-можливість доставити заліза самому(або обслугувати).

Достоинства:
    Ціна - якість
    Недостатки:
    Поміняли розкладку функціональних клавіш
  • Дмитро Дацюк

Нормальний ноут

• Кирилл Хруст

Чіназіс

Достоинства:
    Крутої
    Недостатки:
    Іх нєи
  • Сергій Бібік
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прикольний за ці кошти ноут. При налаштуваннях трохи потрібно було попригати з бубном. В розділі питання є силка для зкачування драйверів при установці віндовс.

Достоинства:
    Яркий екран, легкий, підсвітка клавіатури, активація додстково вентиляції при навантаженнях
    Недостатки:
    Важко в налаштуваннях віндовс і установці драйверів
  • Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купляли дитині для навчання. Зауважень не має. Час покаже.

Недостатки:
    Не виявлені
  • Олег Клименко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюся ноутбуком трохи менше тижня, поки все дуже подобається. Отже, при встановлені ліцензійної Віндовс 11, інсталятор не розпізнав встановлений М2 накопичувач, і щоб він його розпізнав, мені довелося встановити драйвер IRST через інсталятор, тому рекомендую заздалегідь закинути драйвер на інсталяційну флешку. Після запуску Віндовс я виявив розділ диска з драйверами, які можна встановити не підключаючись до Інтернету (Після встановлення просто об'єднав диск). Віндовс 11 ставиться без костилів, оскільки тут є модуль TPM 2.0. Настійно рекомендую завантажити утиліту з Microsoft Store - MSI Center, оскільки вона розширює можливості ноутбука (FN+F7= змінює сценарій використання ноутбука, що дуже зручно), і дозволяє вичавити з нього максимальну продуктивність. Пізніше написав на пошту [email protected], що хочу зробити апгрейд, де мені відповіли через день, та кинули форму для заповнення. Заповнив форму - відправив - отримав схвальну відповідь (відповідали досить швидко). Сам розібрав ноутбук, встановив ССД накопичувач, який відразу розпізнався в системі. Загалом дуже задоволений ноутбуком, і можу рекомендувати його до покупки.

Достоинства:
    Гарний екран+144гц, легкий, продуктивний, функціональний, має роз'єм type-c, непогано тримає заряд, нормальна температура в важких задачах
    Недостатки:
    Кнопка Копілот (Мінус тільки для мене, можу випадково на неї нажати), 1 колір підсвітки клавіатури (Свою основну задачу виконує, для мене це не мінус))
    • Юрій Савіцький

Дайте лінку на драйвера. Я шо не ставлю, воно не бачить взагалі ;(

• Олександр Літвін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В характеристиках вказано було вбудований мікрофон. Перевірив на сайті виробника. Все брехня. Немає всередині мікрофону!

Достоинства:
    Легкий
    Недостатки:
    Немає мікрофону
    • Артем Клименко

Я зашёл на официальный сайт, открыл мануалы и написано, что имеется встроенный микрофон

Добрий день.

Ноутбук MSI Thin 15 B12V (B12UC-1884XUA) обладнаний мікрофоном. Переконайтесь, що у вас коректно встановлені драйвери звуку та вибраний правильний пристрій.

• Гліб

Як користувач даної моделі ноутбука можу підтвердити що мікрофон є. Перевірте чи правильно встановили драйвера.

• Ольга Панасюк

Ноут тихий, швидкий.
    Всі драйвера на офіційному сайті представлені.
    Він супер

Недостатки:
    Поки не виявлено
  • Валерій Антіпов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

ноутбук добрий... всім характеристикам відповідає і я б сказав в даному випадку це ціна/якість.. користуюсь ним і по роботі і щоб відпочити... буває пограти сідаю то все нормально, ніде не зависає і швидко працює... перегрівань не помічав за ним,музику слухаю і без навушників,звучання хороше,очі від екрану не болять. пам'яті мені вистачає... вибором задоволений

Достоинства:
    ціна, якість, швидкість, хороші характеристики, швидка доставка
    Недостатки:
    ---
  • Максим Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Стабільний та надійний середнячок. Добре підходить мені і для роботи і для відпочинку.
    Доволі часто беру його з собою у подорожі, зручний. За весь період використання в сервіс ні разу не потрапляв.

• Ірина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вибирала для себе додому, працюю фрілансером.
    Поки без претензій, подобається.

Достоинства:
    Швидкий в роботі , не перегрівається. Заряд тримає поки чудово. Приємна картинка. Всі програми працюють добре.
    Швидка доставка від Розетки.