Отзывы покупателей о Ноутбук MSI Thin 15 B12V (B12UCX-1886XUA) Cosmos Gray / 15.6" IPS Full HD 144 Гц / Intel Core i5-12450H / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 2050, 4 ГБ

3 отзыва Код:  428819063
  • Альона Виговська
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

брала собі для роботи переважно, тягне "важкі" програми і чудово справляється з багатозадачністю. швидкість прекрасна, лагів немає, працюю з комфортом. не гріється і дійсно не шумить, не заважає оточуючим і роботі) планую спробувати на ньому у щось пограти, думаю сімсів точно потягне)) ноутбук за свою ціну прекрасний, для його характеристик ціна бюджетна) раджу

Достоинства:
    швидкий, для роботи ідеальний, хороший екран та звук, багато портів, толкова система охолодження, не шумний
    Недостатки:
    не виявила
  • Влад
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відмінний вибір ноутбука. Попередній ноут проробив 8 років - сподіваюсь, що цей теж довго протягне. Поки у користуванні 2 тижні і все подобається. Особливо хочу відмітити відеокарту - тут просто топчик. Дозволяє запускати сучасні ігри на високих налаштуваннях

• Дмитро Божко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут дуже класний - швидкий в роботі, легкий, потужний, довго тримає без зарядки. Я фотограф і багато працюю з фотошопом чи з кліпами для пар і мої робочі програми цей красень тягне без проблем. Найбільш вражаюче тут, звичайно, NVIDIA GeForce RTX 2050 з 4 ГБ відеопам'яті. Висока якість графіки та чудова картинка - агарантовані

Достоинства:
    Свої функції виконує
    Недостатки: