Кроссовки New Balance 311 ML311LN2 41 (8.5) 26.5 см Синие (194182466003)

Отзывы покупателей о Кроссовки New Balance 311 ML311LN2 41 (8.5) 26.5 см Синие (194182466003) 38

Общее впечатление
Стиль
#МойЛук
Отличные кроссовки, очень легкие и мягкие, по ощущениям как в тапочках, подошва приятно пружинит, качество пошива высокое. Размер 41,5 ; 27 см.
Скажіть будь ласка, це оригінальні кросівки?
Олег
Так, це оригінал.
#46419326
покупкой полностью доволен!
Достоинства: полностью доволен.все супер!!
Недостатки: недостатков пока невижу
Дуже сподобались. Рекомендую.
Достоинства: Легкі та зручні.
Недостатки: Нема.
Дуже легкі, зручні кросівки, правда з розміром трошки не вгадав. Товста підошва, м'яка устілка, на відміну від трохи дешевших китайських кросівок з базару, в яких болять ноги після ходьби. На літо саме те, з тонкою сіткою, а от під дощем, напевно, промокнуть. Гарний дизайн, найбільше сподобалися саме ці зі всіх моделей New Balance. Надіюсь, за такі гроші проживуть трохи довше, ніж китайський хлам.
Чи можна замовити декілька розмірів і потім повернути ті що не підійшли? Чи в такому разі доведеться або все забирати, або все повертати? Якщо можна, то скільки максимум?
Сергій
Можна 2 розміри, зробіть окремим замовленням, заберете ті що підійдуть.
Розмір ноги - 26 см, устілки - 27 см. Що вибрати - 40,5 чи 41?
Остап
Амереканський 9 або 9,5
Олександр
Взяв 9 розмір, виявились великими, десь на 1 см. Все таки треба обирати точно по таблиці
Остап
1 см запасу то норм ну впринципі кому бо в мене коли взуття впритик виникає дискомфот
писульки на устілці прикольно клеються до шкарпеток
Андрій
Така сама історія, взув всього разів три і всі написи "попливли"
бувають NB з таким носком? У них завжди над великим пальцем йде ширша полоса шкіри. А тут рівна
Сергій
Якщо вони є на сайті значить бувають.
Общее впечатление
Стиль
Легкие, удобные, соответствуют описанию
Достоинства: Удобные
Недостатки: -
Общее впечатление
Стиль
Комфорт
Общее впечатление
Стиль
Достоинства
Недостатки