Отзывы покупателей о Носки Nike Perf Cush Qt 3Pr SX4703-001 M (38-42) 3 пары Черные (884726565049) 2

• Ruslan
    • Размер: 49

Що до доставки,то супершвидко.Але товар-абсолютний непотріб.Перше-йдуть 3 пари,в одній парі одна шкарпетка трохи більша інша-трохи менша від решти (в упаковці не видно,але коли одягаєш,то одна ледве налазить,а інша вільно і на ногах різниця в висоті 5см!!!).Думав,попали різного розміру,але розмір з середини вишитий і на обох XL.Я ще такого не зустрічав навіть в дешевих шкарпетках.Друге-вони постійно линяють.Вже більше місяця знімаю шкарпетки,а на ногах частинки шкарпеток.Це жах.Вже й постійно вивертаю,щоб пормити,і все рівно те ж саме.Та в дешевих шкарпетках таке буває тільки на початку носіння.А тут безперервно.Ото ж NIKE виробництва Пакистан буду обходити десятою дорогою.Ще до Розетки-в описі НЕ вірно вказано склад,точно не пам"ятаю,викинув бірку,але коттон близько 60%.

Достоинства:
    немає
    Недостатки:
    тільки недоліки
  • Фокс Малдер
    • Размер: 49

хорошие качественные носки. плотно облегают ногу но не передавливают. теплые (так как зимы толком и не было, в зимних ботинках ноги немного потели)

Достоинства:
    качество
    Недостатки:
    пока не обнаружил