Отзывы покупателей о Умная светодиодная лента NiteBird SL3 2*5м

• Сергей С.

Перестала работать через несколько месяцев. Сдал по гарантии блок питания и контроллер, прошло больше 20 дней, ответа от сервиса так и не получил.

Перестала включаться через месяц.

• Евгений Боголей

Ось всі пишуть що крута а я ставлю дві зірочки, поясню чому. В описі написано 5v а це значить що це 3 пінова ARGB стрічка. Я і купив собі 2 комплекти так як довго її шукав. А в результаті це звичай 12v 4 пінова RGB. Хто не в курсі різниця в тому що ARGB прогонить за одне коло декілька кольорів а RGB такого не вміє, одне коло один колір. А це дві велетенські різниці. Не можливо зробити красиві ефекти, просто перемигується різними кольорами по черзі та і все. Один плюс що від звичайних дешевих є білий колір та регулювання з смартфону.

• Евгений Боголей

По простому в ARGB кожен діод незалежний а в RGB всі діоди в одній зв'язці і не можуть налаштовуватись окремо

• Богдан Щербій
  • Віктор Григорук

На 1 фото взагалі не ця стрічка.Стрічки Nitebird sl не мають силіконового захисного покриття.Стрічка зовсім немає захисту від вологи чи пилу!Звертайте на це увагу.З інших нюансів-стрічка не є 10 метровою.Просто конектор має 2 гнізда а в комплекті дві стрічки по 5 метрів.Теж зверніть увагу.В інщому нормальна стрічка за свою ціну.Є в комплекті з'єднувачі,двохсторонній скотч для управл.блоку.Все акуратно упаковано,але якість до Yeelight від Xiaomi не дотягує.Як в матеріалах,так і в софті.
    Дякую Розетка за якісне і швидке обслуговування)

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

• Віктор Григорук

Розетка повністю виправила недоліки.Тепер вірне зображення та опис товару.Дякую!

• Віктор Григорук

все...вчора перестав працювати блок живлення.Сама стрічка і блок управління робочі,перевірив.Згорів блок 12v2A DC.Був увімкнений через мережний фільтр.На жаль блок живлення є дуже неякісною річчю,нерозбірний.Щоб розібрати -треба різати пластиковий корпус...Тож я поки не скажу що саме згоріло в ньому.До магазина нуль претензій.Проблема у якості продукції виробника.Не рекомендую,вважаю що стрічка не варта своєї ціни.За цю ж ціну можна придбати Nous 10 м.світлодіодну смарт стрічку.З силіконовим покриттям,суцільну,на додачу з пультом дист.керування і управл.зі смартфона,інтегр.з google home.Сумно(

• Гембара Василь

Достаточно хорошая лента. Подсветил комнату-теперь другое дело. Прошлая была плохая и не качественная.

Достоинства:
    Качество, яркость.
    Недостатки:
    Отсутствуют
  • Татьяна Губанова

Класс.
    Такая яркая лента,очень красиво смотрится, и хватает на комнату
    Рекомендую

Недостатки: