Отзывы покупателей о Мобильный телефон Nokia G22 4/128 Lagoon Blue (101S0609H072)

• Сергій Коваленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Мерше враження позитивне, згодом доповню відгук

Недостатки:
    Поки не виявив
  • Андрій Бураченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Це моя 3я чи 4а Nokia і це - найгірший смартфон з усіх. З фанату бренду я перетворився на критика. Час від часу (декілька разів на день) підвисає і секунд 20 треба чекати поки він отямиться, іноколи сам вирішує перезавантажитись, найголовніша проблема - Bluetooth живе своїм життям. Постійно (буквально щодня) "забуває" підключені пристрої і потрібно додавати вручну заново. Дуже не зручний сканер відбитків - він постійно хибно спрацьовує (спочатку не зчитує, а потім пише "забагато спроб"). Був класний бренд за розумні гроші, а тепер пшик.

Достоинства:
    Монітор, гучність, пам'ять
    Недостатки:
    Сканер відбитків, Bluetooth

Вітаю! Це однозначно ненормальна поведінка. Будь-ласка, зверніться до сервісного центру "КРОК" для діагностики і гарантійного ремонту.

• Павел Довженко

У меня всё идеально работает. Тебе брак попался.

• Мар'яна Єсауленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Замовляла знайомій, вона задоволена. Були у неї сумніви з приводу батареї, занесла у ремонтний сервіс там їй відповіли, що батарея у телефоні навіть краща ніж її описують у характеристиках.

Достоинства:
    Все навіть краще ніж в характеристиці.

• александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Хорошо, хоть не для себя покупал.

Достоинства:
    Красивый
    Недостатки:
    Нет зарядного, нет стандартного сканера QR(поделиться сетью), нет светодиода для индикации событий, невозможно поставить фонарик на двойное нажатие питания, обновляется 5-10 мин. каждое миниобновление
  • Павел Довженко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Купил, всё работает идеально, 10 из 10. Всем советую брать.

Достоинства:
    Качество, батарея, быстрота, звук громкий.
    Недостатки:
    Нету.
  • Андрей Рыбалко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Хороший телефон. Батарея тримає добре, багато пам'яті.

Вдячні за вашу довіру!

• Олександр Шершнєв

Отлічно все

Вдячні за вашу довіру!

• Ірина Рудь

Батарею тримає дуже гарно. Все

• Катя Криулина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Добрий день!Дякую за швидку доставку!Телефончик дуже гарний і легкий в користуванні!Мамі сподобався

Достоинства:
    Легкий в користуванні ,дуже схожий на самсунг
    Недостатки:
    Поки не знайшли
  • Староконь Анна

Чудово за свої кошти

• Олександр Власенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

За такие не плохо работает

• Микола Кузик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Перший раз оновлення відбувалося дуже довго.
    Десь до пів години.
    Але все працює, нарікань поки що немає.
    Звук динаміка і мелодій жахливий. Як з унітазу.
    Вибір звуків сигналів теж ніякий.
    Що ви зробили з фірмовою мелодією?
    На 3310 звучало приємніше.

Достоинства:
    Всі необхідні функції працюють, не глючить.
    Недостатки:
    Якість фотографій не дуже. Звук - як з унітазу.
  • Юрий Гладунин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Отличный телефон. Всё работает. Много памяти. Батарея держит долго. В наборе идёт чехол прозрачный. Есть кабель дл передачи данных. С2 с двух сторон. Нет зарядки и шнура для него. Но это и снижает цену. У меня и зарядок и шнуров куча. Я думаю кто плачет что нет зарядки, может доплатить и купить зарядку.

Достоинства:
    Камера, память и работа процессора.

Вдячні за довіру!

• Наталья Дрозденко

Телефон чудовий
    Добре тримає батарею
    Не гальмує в іграх
    Добре підходить для навчання
    Купувала для доньки, дуже задоволена

• Лена Конопляста
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Про декілька днів роботи мова не йде,день активного користування.Фото не погані,хоча якістю не особливо відрізняються від фото попереднього гаджету,де мегапікселів було набагато меньше.Загалом за свої гроші не поганий апарат

Достоинства:
    Ціна.Бренд(люблю nokia з першого телефону)
    Недостатки:
    Відсутність шнура та блоку зарядки
  • Мандзюк Олена

норм

Достоинства:
    такий собі повсякденний робочий телефон.та й гарненький ніби...
    Недостатки:
    не можу поки що сказати може з часом щось і вилізе
  • Сергій Звєрєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Все гарно чудово для роботи саме воно ще приємний бонус

Достоинства:
    Приємний бонус
  • Міша
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Брав два телефони одночасно батькам, телефонами задоволені. Але є невеликий нюанс, підчас встановлення останнього оновлення, телефон починає працювати некоректно, після чого викидає в boot меню, і виконує скидання налаштувань... Принципі батькам оновлення не принципово, але факт залишається фактом. Поспостерігаю як вони будуть вести себе надалі ...

Вітаємо! Зверніться, будь-ласка, до сервісного центру "КРОК".

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Стильний дизайн, після трьох місяців використання - можу з певненістю сказати що і батарая у Nokia залишилась на гідному рівні. Відео, соц мережі - все тягне чудово, як і через WiFi, так і через мобільні дані. Навіть не очікував, що за такі гроші буде можливо купити такої якості смартфон.
    Зверніть увагу, в комплекті немає зарядного пристрою. Для мене це не було сюрпризом, але, читаючи відгуки, розумію, що для багатьох це неприємна новина. Нажаль, зараз майже всі моделі економ-сегменту йдуть на продаж без зарядки. Типу, купив недорогий смартфон - все інше твої проблеми. Особисто в мене залишилась зарядка з попередньої Nokia, тому користуюсь поки нею.
    Всім вдалих покупок!
    Особисто я своєю покупкою задоволений

Достоинства:
    Ціна та бренд
    Недостатки:
    відсутність зарядного пристрою

• Анна Платіцина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Написано дві картки- картка мобільна одна!!!

Достоинства:
    Гарна зовнішність і чехол
    Недостатки:
    Одна картка мобільного зв'язку(написано дві картки).
    • Степан Гладиш

Як одна, там хіба не комбінований слот?

• Виталий Скляренко

Там два слота. Читайте інструкцію

Вітаємо! В цьому смартфоні комбінований слот і підтримка двох сім-карт.

• Клычлиев Юрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Телефон хороший доставілі вчасно. Все працює добре батарею тримає 2 суток.

Достоинства:
    Хорошо держить заряд.
    Недостатки:
    Не виявив

• Анна Волошина

Гарний телефон

Достоинства:
    За свої гоші - нормальний телефон. Приємно порадувала наявність чохла в комплекті
    Недостатки:
    В комплекті немає блоку живлення :(
  • Гогола Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

За свої гроші ідеальний телефон.Камера на достойному рівні,мінусів невиявив в користуванні.

Достоинства:
    Ціна,батарея, пам'ять
    Недостатки:
    Невиявив
  • Євген
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Нечутливий до падінь та ударів.
    Добра передача даних далеко від вишки.
    Ремонтопридатний. Це, мабуть, основне.

Достоинства:
    Nokia
  • дмитрий Бочаров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Отличный телефон за небольшую сумму.
    Работает без глюков, памяти хватает

Достоинства:
    Хороший дизайн
    Недостатки:
    Немного скользит а руках, надо брать чехол

• Вася Журавель
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Работает отлично.батарея держит заряд долго.Хороший дизайн

Достоинства:
    Хорошая батарея.Цена соответствует качеству.
    Недостатки:
    Не нашел.

• Олег Антонов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Гарний смартфон за відносно невеликі грощі.

• Федько Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Гарний смартфон за адекватну ціну

• Дмитро Довгань
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Часто бачив цей телефон у розділі бюджетних смартфонів як один з оптимальних варіантів за співвідношенням ціна-якість.
    Ділюсь своїм досвідом використання після покупки:

Загалом телефон "приємний" і спритний. За час використання жодного разу не завис і не змушував чекати на виконання будь-яких дій.

Камера за власний кошт хороша, є запис уповільненого фільмування. Затвор фотографує швидко, немає провисання при швидкому перемиканні режимів камери, є можливість гнучкого налаштування.

Найбільше здивувала батарея, що за два дні активного використання зарядив телефон лише раз (попередньо відключив непотрібні фонові функції телефону, який не використовував)

Сканер відбитка в кнопці включення працює на подив дуже швидко і точно. Сканер обличчя виконує свої функції як належить.

Проводив тест на цьому телефоні шляхом максимального навантаження. Поставив на звантаження та оновлення кілька десятків програм з плей маркету, включив у фоновому вигляді велику кількість програм - як результат, телефон не завис і працював так само швидко, як і зазвичай.
    Єдине, батарея почала швидше закінчуватись - що властиво подібному тесту.

Фірмовий чохол у подарунок невеликий, але приємний бонус. Кабель тайп сі, скріпка для відділу сім карт йшли в базовій комплектації.

Оцінюю телефон за своєю вартістю на 10 з 10. Приємний на вигляд, простий, має все, що потрібно, виконує свою роботу відмінно. Нокія – надійна фірма, яка на ринку вже не один десяток років.

Достоинства:
    Ціна, батарея, швидкість роботи, оптимізація операційної системи, камера, відбиток пальця
    Недостатки:
    Відсутність зарядного пристрою в коробці
    • Андрей Михайличенко

Тобто без зарядки??????????

• Дмитро

Блоку зарядки у коробці немає. Це нормальна сучасна практика виробників телефонів. Кабель є – блок замовляти окремо потрібно.

• Олена Бевза
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Виглядає гарно, подобається, що одразу прийшов з чохлом, але, на жаль, без зарядного пристрою (у зв'язку з цим у мене виникає два запитання. По-перше, як заряджати за необхідності цей смартфон від павербанку? Чи може Type-C вхід павербанку слугувати Type-C виходом для цього смартфону? І по-друге, чи можна використовувати універсальний, звичайний Type-C шнур для його зарядки? Якщо хтось відповість мені на це запитання, буду дуже вдячна. Блок живлення я поки що не купувала, хочу з цим розібратись, і бажано спочатку теоретично. Дуже цікава функція реверсної зарядки, при нагоді обов'язково спробую, коли розберусь як це робиться і придумаю, що маю від нього зарядити (хотілось би не павербанк). Поки що все про перші враження...

Достоинства:
    В руці лежить зручно, хоч незвично дещо більший за мій старий смартфон. Має дещо нові для мене функції, яких раніше в мене не було, тому маю намір освоїти. Великий об'єм пам'яті в тому числі і оперативної (це важливо!), бо старий вже не витягує тих навантажень, що йому підготував сучасний світ.
    Недостатки:
    Не виявила поки що. Ми ще мало знайомі, але сподіваюсь, що вони і не з'являться. Хоча відсутність зарядного все таки трохи засмучує... Але зірку за це не зніматиму, бо коли замовляла, знала, що так буде.
    • Олена Бевза

Хочу доповнити власний відгук. Питання зарядки вирішила за допомогою павербанку. Зарядився швидко. Хоча звичайно зарядний пристрій маю намір купити, поки що обираю. За день встигаю посадити, бо користуюсь інтенсивно. Встигла добре "пригрузити", встановити купу необхідних додатків. Меню зручне, мені подобається.

• Олександр

Открою вам огромную тайну!)) Этот телефон можно заряжать любой зарядкой и любым кабелем!))

• Анна Бойко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Смартфон , дуже класний , працює швидко та надійно .
    зручно відчувається в руці .
    Характеристики дозволяють бути актуальним у використанні ще як мінімум 2-3 роки . Щодо камери - чудова , особливо добре знімає в ночі .
    користуюся вже пів року - все нормально .
    Як бонус у чохлі , який йде у комплектації є додатково укріплені краї .
    тому рекомендую!

Достоинства:
    зручний, простий у використані , довго тримає заряд , йде чохол в комплекті
    Недостатки:
    намає блоку живлення та шнур із роз'ємом Type C - Tepe C

• Лариса Коротаева
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Довго вибирала подарунок брату і зупинила вибір на цьому смартфоні і не помилилась. Брату він дуже сподобався: гарний, якісний, батарея тримається досить довго. Камера краще за мій Samsung, хоча він дорожчий. Дякую розетці за обслуговування.

Достоинства:
    Ціна-якість
  • Владимир Н.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Покупал ребёнку на ДР. Получил в Розетке оперативно. Сам аппарат за свои деньги просто бомба! Яркий и качественный, большой экран, довольно хорошая камера. Снимки получаются четкие, если нажимать на экран для фокусировки. Интерфейс при работе не лагает, установленные приложения не вылетают и так же не лагают. Сеть держит отлично. Динамик и микрофоны хорошего качества. Так же очень порадовали материалы корпуса- они так же отличного качества, конечно же с учетом его цены. Батарея держит 2 дня под умеренной нагрузкой. Единственный недостаток —это отсутствие зарядки в комплекте и кабель type-c to type-c. Нужно было докупать переходник. Итого: аппарат очень достойный

Достоинства:
    Цена, качество, большой IPS экран, шустрый интерфейс, 50МП камера
    Недостатки:
    В комплекте нет зарядного устройства

Дякуємо за ваш вибір.

• Андрей Михайличенко

А де зарядка??? Нокиа себе опустила!!!

• Людмила Маремуха
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Grey

Брала сину на податок. В останню мить перед святом. І то завдяки тому що прийшла розсилка від Розетки. Як того кота в мішку. Але син неймовірно задоволений. Тягне які завгодно ігри, безліч пам'яті, чудовий звук. Все те що потрібно підлітку.

Достоинства:
    Ціна, якість

Вдячні за довіру!

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Купували батькам. Стильний дизайн, після трьох місяців використання - можу з певненістю сказати що і батарая у Nokia залишилась на гідному рівні. Відео, соц мережі - все тягне чудово, як і через WiFi, так і через мобільні дані. Навіть не очікував, що за такі гроші вдалась на подарунок купити такої якості смартфон.

Достоинства:
    чудовий за свої гроші!
    Недостатки:
    не виявив

Вдячні за ваш вибір!

• Олександр Коковин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Замовив на Розетці для дитини телефон Nokia G22 4/128Lagon Blue. Дитина а захваті гарний телефон для повсякденного користування з невисокою ціною, стильний, надійний, чудовий дисплей, швидко заряжается і довго тримає заряд, камера телефона дае можливість робити надчіткі фото та відео,зручно тримати в руці, легкий,ціна приемна.Дякую интернет супермаркету Розетка за чудовий вибір товарів та швидку доставку.

Достоинства:
    Стильний, ціна
    Недостатки:
    Не виявили