Отзывы покупателей о Panasonic RF-800UEE1-K 113

• Panasonic RF-800UEE1-K фото от покупателей 7
  • Panasonic RF-800UEE1-K фото от покупателей 8
  • Panasonic RF-800UEE1-K фото от покупателей 9

• Наталья Ключик

Радио покупалось на подарок родителям, все остались довольны. Красивый дизайн, добротный внешний вид, отличный качественный звук, чувствительный прием сигнала, ловит много каналов. Решающую роль в выборе этого радио сыграли отзывы на сайте, спасибо всем, кто оставляет честные отзывы, это реально помогает.

Достоинства:
    Отличный внешний вид, хорошо ловит сигнал, возможность воспроизведения с флешки
    Недостатки:
    отсутствие блока питания, хотя блок подобрали от старого радиотелефона Панасоник (по отзывам в розетке)

Все отзывы

Доброго дня!
    Ніяких змін... Ні приймача, ні коштів... З власником магазину зустрічі не призначили. Цікаво, він знає про такі "фокуси"? У вкладеному файлі фото приймача, яке прислали з "розетки", запевняючи, що це мій приймач.

...На початку року в "Розетці" придбав даний приймач. Через три дні виявилосчь, що він має деякі несправності, про які згадувалось раніше (тут, в коментарях). Негайно відправив назад з проханням його заміни, чи повернення коштів. У відповідь прислали фото (у вкладенні) і повідомили, що він повністю справний а заміна чи повернення коштів неможливе через наявні сліди використання.

Шановні!
    Цей приймач пролежав три дні в упаковці і не використовувався через відсутність адаптера, таким я і відправив його назад в "Розетку". Ні подряпи, ні слідів використання на йому не було і не могло бути.

В минулому коментарі я просив призначити зустріч із власником цього магазину стосовно даної проблеми. Але цей коментар був видалений і не було ніякої реакції стосовно цієї зустрічі.
    Повідомте, будь-ласка, власника про дану ситуацію.

Достоинства:
    Немає.
    Недостатки:
    Нечесні продавці
    • Panasonic RF-800UEE1-K фото от покупателей 9

• Григорий Заброда

Доброго дня Микола, з цікавістю слідкую за розвитком подій. Найперше , що всиляє надію, що експерти про Вас пам'ятають. Бажаю здоров'я та терпіння. Скоро рік, відмічати плануєте?

Доброго дня!

На початку року на "Розетці" придбав даний приймач. Через три дні виявилосчь, що він має деякі несправності, про які згадувалось раніше (тут, в коментарях). Негайно відправив назад з проханням його заміни, чи повернення коштів. У відповідь прислали фото (у вкладенні) і повідомили, що він повністю справний а заміна чи повернення коштів неможливе через наявні сліди використання.

Шановні!
    У вкладеному файлі на фото зображений нібито цей приймач (хоча насправді це не так).
    Повідомте, будь-ласка, власника про дану ситуацію...

Насамперед треба бути людьми...

Достоинства:
    Недостатки:
    Нечесні продавці
    • Panasonic RF-800UEE1-K фото от покупателей 8
  • Николай

Сьогодні отримав такий лист:

Добрый день, Николай

Недавно вас заинтересовал товар, к сожалению, его не было в наличии.

Товар уже есть на складе, и вы можете оформить заказ.
    (Мається на увазі Panasonic RF-800UEE1-K).

Це що, пряме знущання?
    Пів року тому заплатив гроші за даний приймач. Отримавши виявив брак, відправив назад і до цього часу ні грошей, ні приймача. Якісь підозрілі дзвінки з проханням пояснити ситуацію. І все...

Не хотілося б, але буду звертатись до журналістів. Якраз буде контраст з рекламою вашого магазину...

Достоинства:
    Недостатки:
    Нечесні продавці

Доброго дня, Микола! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

• Николай

В лютому 2020 року придбав даний приймач. На третій день через виявлену несправність відправив в магазин з проханням заміни, або повернення коштів. Приймач не використовувався, лежав запакованим через відсутність адаптера.

Через тиждень з гаком після отримання приймача магазином, прийшла відповідь, що приймач справний, а замініти його, або повернути кошти вони ну ніяк не можуть через виявлені сліди використання і прислали фото якогось (чи може й цього) приймача з жахливим виглядом.

Сьогодні 20 травня від цього магазину ні приймача ні грошей!...
    Так можуть робити тільки непорядні люди...

Достоинства:
    Немає.
    Недостатки:
    Нечесні продавці

Доброго дня, Микола! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.

• Александр Бруханский

Пишу отзыв спустя год жесткой эксплуатации. Лучше приемника мне не попадалось. Мы очень часто на три - четыре дня ездим на рыбалку, батареек хватает на два -три выезда и больше. Прием отличный, звук качественный. Есть возможность через кабель подключать телефон и тогда мп3 плеер полноценный.

Достоинства:
    Долговечность, надежность, хорошее качество звука
    Недостатки:
    Отсутствие блока питания, примитивный мп3 плеер
    • Panasonic Ukraine

Добрый день, Александр! Благодарим Вас за подробный отзыв. Желаем длительного и приятного пользования!

• Victor Magomet

Добрый день! А как вы батарейками пользовались? Он же только от сети?

• Александр Бруханский

нет, там есть отсек для батареек.

• Николай

В цьому иагазині придбав даний приймач. При отриманні не звернув уваги на блимання індикатора кнопки включення попереднього файлу, а сам файл включався після натискання на кнопку кілька разів. Через три дні після того, як знайшов потрібний адаптер виявились вищевказані дефекти. Слід відмітити, що приймач весь цей час не експлуатувався. Негайно відправив цей приймач продавцю з проханням заміни, або повернення коштів. Проте працівники магазину лише через тиждень з гаком після отримання приймача від мене повідомили, що приймач справний, а кошти вони повернути не можуть, тому, що на приймачеві виявлені сліди використання. Прислали якусь фотографію, на якій видні потертості на поверхні приймача... З цього фото видно, що приймач у жахливому стані. Це не мій приймач! А може й мій, та тільки хтось ним користувався "по-повній".
    Звісно, що "юридично" ви можете розказувати все, що завгодно. Але по-людському вам нічого сказати.
    Що ж ви робите?
    Невже і таким чином також ви заробляєте гроші?
    Жах...

Достоинства:
    Недостатки:
    Привласнили кошти

• Николай

Сьогодні 27 березня 2020 року. Власники сайту не реагують на мій попередній коментар стосовно даної ситуації з приймачем. Пройшло 14 діб, від "Розетки нічого не чути.
    Тисяча шістьсот гривень це всеж-таки чималі кошти, у порівнянні, звісно.
    Мені що, звертатись до Уповноваженого з прав людини, чи у "Спілку прав споживачів" із залученням журналістів в тому числі з радіо і телебачення, чи на пряму лінію Кабінету Міністрів України, чи до адміністрації Президента, чи що мені робити?
    Заховатися в Вас не вийде!

• Ярослав

Я вам раджу написати заяву в паліцію

• Алексей Майстренко

БОМБА Радуюсь как ребёнок

Достоинства:
    Звук, качество
    Недостатки:
    Нет БП
    • Panasonic Ukraine

Добрый день, Алексей! Благодарим Вас за выбор продукции Panasonic! Желаем длительного и приятного пользования!

• Николай

Доброго дня!
    Пройшло десять днів, від магазину нічого не чути! Мені звертатись до Вас через засоби масової інформації, спілку прав споживачів, чи Уповноваженого з праві людини в Україні?
    Півтори тисячі гривень це не ті кошти через які можна збагатитися.
    Це ганьба!!!

Доброго дня!

В "Розетці" вирішив придбати даний приймач. При отриманні не звернув уваги на блимання індикатора кнопки включення попереднього файлу, а сам файл включався після натискання на кнопку кілька разів. Флешка працювала. Через три дні після того, як знайшов потрібний адаптер виявились вищевказані дефекти. Слід відмітити, що приймач вксь цей час не експлуатувався. Негайно відправив цей приймач продавцю з проханням заміни, або повернення коштів. Проте працівники "Розетки" у відповіді на коментар повідомили, що приймач справний, а кошти вони повернути не можуть, тому, що виявлені сліди використання. Прислали фотографію, на якій видні потертості на поверхні приймача... Але навіщо мені або не мій приймач, або приймач який підлягав ремонту та використанню?
    З попередніх коментарів видно весь хід переписки з працівниками "Розетки".. Для того, щоб звернутись з офіційним листом до власника, чи керуючого цим магазином треба мати всі дані, а саме: адресу, посаду та ПІБ цієї людини. Такої інформації від працівників я не отримав в повному обсязі.

Шановні працівники "Розетки"! Можливо мені треба запитати в журналістів, чи в спілці прав споживачів посаду того громадянина, ПІБ якого ви вказали в попередньому листі? Чи взагалі до Вас звертатися через ЗМІ?

То що Ви порадите?
    А взагалі соромно за Вашу "Розетку". Розраховував на порядність, а отримав зовсім протилежне.

Доброго дня, Микола! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.