Отзывы покупателей о Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) 115

• Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528)
  • Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) фото от покупателей 1
  • Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) фото от покупателей 2
  • Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528)
  • Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) фото от покупателей 3
  • Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) фото от покупателей 4
  • Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) фото от покупателей 5
  • Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) фото от покупателей 6

• Тетяна
    • Объем: 3.5 л

Беру тут вже другий раз. Дуже задоволена якістю прання та ціною

• Олег Александров
    • Объем: 3.5 л

Перед этим купил 2л производства Польша в магазине приятный кремовый цвет. В Розетке производство Австрия грязно белый, вот и создается впечатление что фасьсификат.

• Анна

Причем тут фальсификат? Вы же сами отметили, что разные страны-производители. Разница может быть в дизайне, но не в качестве...Вы уже пользовались гелем?

• Наталія Й
    • Объем: 3.5 л

Не справляється з плямами. Не рекомендую. Раніше використовували такий же, але у вигляді порошку, так він відпирав дитячі плями без проблем. Цей - ні, хоча і додаю подвійну порцію

Недостатки:
    Не відпирає плями

Наталія, ми цінуємо кожного нашого споживача та дякуємо за відгук. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313.

• Надія Гасюк
    • Объем: 3.5 л

Запах нейтральний. Пере непогано але чомусь ковпачок протікає

Достоинства:
    Нейтральний запах
    Недостатки:
    Протікає ковпачок. В інших засобах цього бренду такого не було

Надія, ми цінуємо кожного нашого споживача та дякуємо за відгук. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313.

• Лілія
    • Объем: 3.5 л

Вперше не задоволена засобом Persil. Не знаю чому, але він взагалі не пере. Яке поклала в пралку, таке і дістала( Беру завжди тут , з порошками Persil проблем ніколи не виникало, а цей нікудишній(((

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не добре пере

Лілія, ми цінуємо кожного нашого споживача та дякуємо за відгук. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313.

• Наталія Й

100% - нічого не відпирає, на жаль

• Егор Войтенко
    • Объем: 3.5 л

Хорошо стирает, нейтральный запах!

Достоинства:
    Нейтральный нерезкий запах!

Єгор, вдячні за відгук. Гель для прання Persil Сенситив, насичений рідким ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Ефективно відпирає плями і дбайливо ставиться до шкіри. Пройшов дерматологічні випробування і отримав сертифікат ECARF (Європейського центру дослідження проблем алергії).

• Настя Хританкова
    • Объем: 2 л

Отличный товар!

Настя, дякуємо за відгук. Гель для прання Persil Сенситив, насичений рідким ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Ефективно відпирає плями і дбайливо ставиться до шкіри. Пройшов дерматологічні випробування і отримав сертифікат ECARF (Європейського центру дослідження проблем алергії).

• Виктория Бесклинская
    • Объем: 2 л

Вы пишите, что в подарок будет идти Silan, а не пришло мне не чего.

• Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) фото от покупателей 5
    • Гель для стирки Persil Сенситив 3.5 л (9000101323528) фото от покупателей 6

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

• Анастасия Коноплева
    • Объем: 3.5 л

Гель покупаю для детских вещей с полу года сына. Справляется даже с пятнами от морковки и цветных фруктов.

Достоинства:
    Хороший гель не вызывает аллергии и раздражения
    • Представитель поставщика

Анастасія, дякуємо за коментар. Гель для прання Persil Сенситив, насичений рідким ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Ефективно відпирає плями і дбайливо ставиться до шкіри. Пройшов дерматологічні випробування і отримав сертифікат ECARF (Європейського центру дослідження проблем алергії).

• Василь Фаренюк
    • Объем: 3.5 л

Хороший гель, запах приятный-не резкий, стирает хорошо.

Достоинства:
    Хороший гель, запах приятный-не резкий, стирает хорошо.
    • Представитель поставщика

Василь, дякуємо за відгук. Гель для прання Persil Сенситив, насичений рідким ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Ефективно відпирає плями і дбайливо ставиться до шкіри. Пройшов дерматологічні випробування і отримав сертифікат ECARF (Європейського центру дослідження проблем алергії).