Отзывы покупателей о Гель для стирки Persil Колор 3 л (9000101321296/9000101321364) 88

• Гель для стирки Persil Колор 3 л (9000101321296/9000101321364)
  • Гель для стирки Persil Колор 3 л (9000101321296/9000101321364) фото от покупателей 1
  • Гель для стирки Persil Колор 3 л (9000101321296/9000101321364) фото от покупателей 2
  • Гель для стирки Persil Колор 3 л (9000101321296/9000101321364) фото от покупателей 3
  • Гель для стирки Persil Колор 3 л (9000101321296/9000101321364) фото от покупателей 4
  • Гель для стирки Persil Колор 3 л (9000101321296/9000101321364) фото от покупателей 5
  • Гель для стирки Persil Колор 3 л (9000101321296/9000101321364) фото от покупателей 6

• Сергей Винниченко

До цього довгий час користувалися гелем іншого відомого бренду і цей, для нас, кращий. Раніше у машинку на 6кг. додавали повний ковпачек (якщо менше, то прання буде поганим), а персілу достатньо пів ковпачка (і піни достатньо, і білизна пахне). Читав відгуки, мовляв дуже різкий запах, як на мене, то пахне так само як і аріель, - приемний ледь відчутний запах. Можливо багато додають.

Достоинства:
    Акційна ціна, гарно піниться.
    Недостатки:
    Немає.

Сергій, дякуємо за коментар. Гель для прання Persil Колор насичений рідкими ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Зберігає яскравість кольорових речей, запобігаючи посірінню і вицвітанню. Користуйтесь із задоволенням!

• Александр Семенець

хороший гель и пахнет хорошо

• Представитель поставщика

Олександр, вдячні за відгук. Гель для прання Persil Колор насичений рідкими ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Зберігає яскравість кольорових речей, запобігаючи посірінню і вицвітанню.

• Влад Половинка

отстирывает хорошо, но запах слишком сильный

Недостатки:
    запах
    • Представитель поставщика

Влад, дякуємо за коментар. Гель для прання Persil Колор, насичений рідким ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Зберігає яскравість кольорових речей, запобігаючи посірінню і вицвітанню. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313.

• Анна Трач
    Недостатки:
    Зарах сильный
    • Представитель поставщика

Анна, дякуємо за коментар. Гель для прання Persil Колор, насичений рідким ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Зберігає яскравість кольорових речей, запобігаючи посірінню і вицвітанню. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313.

• Иван Голко

Якщо лити рекоменд дози, то запах такий хімічно-противний, що жах. Подвійне полоскання не допомагає. Якщо прибрати стійкий запах - 30 мл, але тоді не відпирає.
    Не рекомендую через запах

Достоинства:
    Якість прання
    Недостатки:
    Стійкий жахливий хімічно-алергічний запах
    • Представитель поставщика

Іван, ми цінуємо кожного нашого споживача та дякуємо за відгук. Якщо у Вас виникають питання щодо якості і складу нашого продукту - Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію компанії Хенкель за номером 0800501313.

• Анна Хоменко

Купувала по акції.якість норм

Достоинства:
    Ціна.якість
    • Представитель поставщика

Анна, вдячні Вам за відгук. Гель-концентрат Persil Колор, насичений рідким ензимами. Швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Зберігає яскравість кольорових речей, запобігаючи посіріння і вицвітання.

• Світлана Верхівська

Решила попробовать этот гель для стирки, так ка была акция и отзывы хорошие. Отстирывает вещи нормально, но запах после..!!!
    Дополнительное полоскание не помогло.

Достоинства:
    Отстирывает
    Недостатки:
    Запах!!! Невыносимо!!!
    • Представитель поставщика

Светлана, спасибо за Ваш отзыв. мы ценим каждого нашего потребителя. Используйте 50 мл геля (один полный колпачок из упаковки) для стирки в воде мягкой и средней жесткости. Для сильно загрязненной одежды используйте два колпачка.
      При ручной стирке используйте 25 мл геля на 10л воды. Если у Вас возникают вопросы касательно качества и состава нашего продукта - Вы всегда можете обратиться на горячую линию компании Хенкель по номеру 0800501313.

• Зинаида Царек

Очень хорошо отстирывает, хватает на 5-7 стирок больше, нежели указанно в товаре

Достоинства:
    Отстирывает пятна , приятно пахнет
    • Представитель поставщика

Зинаида, благодарим за Ваш отзыв. Гель-концентрат Persil Колор, насыщенный жидким энзимами. Быстро растворяется в воде, глубоко проникает в волокна ткани. Сохраняет яркость цветных вещей, предотвращая посерение и выцветание, даже после множества стирок.

• Богдан Храпак
    Достоинства:
    Норм порошок
  • Олександр Блажко

#моєрозпакування

• Представитель поставщика

Олександр, спасибо за высокую оценку!