Футболка Piazza Italia 25990-61248 M Lobster (2025990003044)

Отзывы покупателей о Футболка Piazza Italia 25990-61248 M Lobster (2025990003044) 5

Общее впечатление
Футболка очень яркая и интересная, не обтягивает, свободный крой, приятная к телу. Все супер!
Достоинства: яркая, легкая, в ней не жарко
Футболка соответствует описанию и фото на сайте.Размер соответствует указанному.Приятная к телу.
Купувала одразу кілька білих футболок і цю, притому сумнівалась чи сподобається саме оранжева і чи підійде. Скажу вам чесно, ця найкрасивіша і буде точно найулюбленіша. Яскрава, позитивна та дуже приємна до тіла. Речі цього виробника купувала і раніше,- після прання не змінюються, нам подобаються іх принти та настрій на малюнках. Рекомендую!
Яскрава футболка з симпатичним дизайном. Розмір повністю відповідає заявленому, не полиняла після прання. Натуральна тканина приємна до тіла. Доступна ціна.
Футболка запала в око ще з першого погляду, правда, довго збиралась з думкою купити. Розмірна сітка відповідає, гарний дизайн, універсальний варіант - як і під спідницю, так і під штани чи брюки. Рекомендую
Достоинства: Приємна на дотик футболка, сучасний дизайн, універсальність
Достоинства
Недостатки