Сумка Poolparty pp4-oleni Бело-черная (2000000002330)

Отзывы покупателей о Сумка Poolparty pp4-oleni Бело-черная (2000000002330) 1

Розчарована. Чекала більшого. Торба торбою, інакше не скажеш. Єдине, що трохи зігріває душу - це все-таки принт - він класний - імітація вишивки чорним по білому: квіточки, олені, - створює уже якийсь різдвяно-новорічний настрій :)
Достоинства: Оригінальний красивий принт у "норвезькому" стилі та помірна ціна.
Недостатки: Сумка занадто велика, як для такого фасону (висота 36см, ширина 44см). Верх виконано із досить якісної тканини типу "болонья", але вона дуже тонка й м'яка (схоже, що все-таки пропускатиме вологу під час сильних опадів, але це поки що тільки моє припущення, - товар ще не був в експлуатації). Між верхом і підкладкою сумки немає ніякого щільного матеріалу, через це вона не тримає форму і в наповненому стані має вигляд "базарної торби". Сумка має дві пришиті по верху ручки (теж м'які, без ущільнення) - кожна десь по 45см довжиною. Коли я тримаю сумку рукою за ці ручки, вона мало не дістає підлоги (ручки надто довгі), а коли намагаюся одягти на плече - ледь налазить (ручки для такого короткі). Нормальний вигляд і комфортне відчуття тільки, якщо перекинути ручки "через руку".

Достоинства
Недостатки