Отзывы покупателей о Ноутбук Prestigio SmartBook 141 С7 (PSB141C07CHH_MG_CIS) Silver

25 отзывов Код:  335740168
  • Светлана Рудченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Брала на подарок. Работает нормально.

Доброго дня, Світлана!
      Дякуємо за відгук. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

• Оксана Мельник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Купила майже рік тому цей ноутбук як запасний варіант для віддаленої роботи. Потужність слабенька, звичайно, але найбільшою проблемою є поява білого екрану при включенні. Фактично кожне 3-4 включення доводиться його перезаряджати, щоб з'явився нормальний екран. Тому ставлю 2 зірочки.

Недостатки:
    Проблема при завантаженні

Доброго дня, Оксана!
      Розуміємо, як Ви засмучені. Рекомендуємо звернутись за місцем придбання або до сервісного центру з повним комплектом та чеком про оплату, контакти вказані на офіційному сайті виробника prestigio.ua для діагностики і в подальшому обміну в рамках гарантії у 12 місяці.
      Якщо виникнуть додаткові питання, Ви завжди можете звернутися в служби підтримки, написавши на електронну пошту [email protected] Наші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

• Дмитрий Минченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Особливо нічим не нагружав. Колись здавав в офіційний сервісний центр робили 2 місяці (як сказали у зв'язку з блекаутом). Проблема як і здавав в сервісному центрі почав сам перезагружатись. Рік минув, мало ним користувався. Викинуті гроші на вітер. Якість жахлива.

Достоинства:
    Ціна та комплект
    Недостатки:
    Якість

Добрий день, Дмитро!
      Дякуємо, що вирішили поділитися своєю думкою. Ми завжди уважно ставимося до зауважень та побажань наших покупців, саме вони допомагають нам робити продукцію краще з кожною новою моделлю.

• Эрнест
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Не рекомендую для покупки!!!
    Китайское Отвратительное Устройство.

Повелся на смешную цену.

Достоинства:
    Быстро доставлен.
    Недостатки:
    ОДНИМ СЛОВОМ ( Prestigio )

Добрий день!
      Дякуємо, що вирішили поділитися своєю думкою. Наша продукція виробляється з дотриманням усіх міжнародних стандартів та проходить декілька етапів перевірки якості.
      За цією категорією товарів, гарантійне обслуговування здійснюється безпосередньо
      в авторизованих сервісних центрах Prestigio (контакти вказані на офіційному сайті prestigio.ua),
      Ви завжди можете звернутися до сервісного центру для діагностики ноутбука і в подальшому ремонту або обміну у рамках гарантії.

• Руслан Кацавець

Китай є китай. Кожна модель по своєму. Приміром я мав телефон цієї марки - то дуже задоволений. А от Китайська автівка зроблена за міжнародними стандартами китаєм - то це питання таке ))

• Виталий Климов

А конкретнее?

• Діана Тимошенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Прийшов наче класний ноут... Та почалося

- Microsoft Office російський - просе погодитись на російську ліцензійну угоду.
    - Клавіатура - російськая. Українських літер НЕМАЄ.
    - Втулено всякі яндекс бари.
    - Наче знесла все, що можна з яндексом, поставила хром. А тут хром каже, що якась програма хоче встановити розширення Яндекс. Що за програма, так і не зрозуміла, пошук по процесам нічого не дав.

Сам ноут ще раз скажу сподобався, та після роботи з таким софтом хочеться вимити руки.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Російська всюди
    • Діана Тимошенко

Так, перепрошую, наче це не Майкрософт Офис, а МайОфис від російської контори, і це він питає ліцензійну угоду з московією. Знову ж таки питання - що він робить на ноутбуці, на якому має бути тільки Віндовс? Про жодні сторонні програми мова не йде у характеристиках. Тим більш з росії.

Ще цікавий момент стосовно софта - німецький офіс 365. А він що тут робить?

Доброго дня, Діана!
      Дякуємо Вам за відгук та вибір бренду Prestigio. Для уточнення деталей та вирішення цього питання, просимо звернутися до служби підтримки за адресою електронної пошти: [email protected], щоб наші фахівці підібрали сервісний центр і скоординували Ваші подальші дії. Вдячні, що поділилися своєю ситуацією, нам важливий зворотний зв'язок від наших клієнтів.

• Олексій Мацак

Так сам бренд російський, купивши його ви проспонсорували путіна

• Дмитрий Сулим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

На ноутбуці при включені були встановлені всякі Яндексбари , яндекс музика і мейлРуАгент. Встановлення російських шпигунських програм не виправдовуєтсья ціною!

Достоинства:
    Дешевий
    Недостатки:
    Ліві програми

Доброго дня, Дмитро!
      Дякуємо Вам за відгук та вибір бренду Prestigio. Допоможіть нам розібратися в ситуації, надавши опис вашого кейсу та серійний номер пристрою до служби підтримки Prestigio (контакти вказані на офіційному сайті prestigio.ua)
      З повагою служба підтримки Prestigio.

• Олексій Мацак

Сам бренд російський,купивши його ви спонсоруєте путіна

Доброго дня, Олексію.
      Бренд Prestigio належить до холдингу ASBISc Enterprises PLC, який є міжнародною ІТ дистриб’юторською компанією та має офіси в 27 країнах, штаб-квартира знаходиться на Кіпрі з 1995 року.
      Міжнародна компанія ASBISc Enterprises PLC - європейська компанія, яка дотримується міжнародних обмежень, правил і законодавства в рамках санкцій щодо Російської Федерації та Республіки Білорусь, фізичних та юридичних осіб через війну в Україні, у всіх країнах, де проводить свою діяльність.
      ASBISc Enterprises PLC надає активну допомогу країні, шляхом участі у гуманітарних проєктах. Наразі компанія організувала пряму гуманітарну допомогу, як фінансову, так і матеріальну, а також створили власний Фонд допомоги Україні. Було передано найбільш затребувані матеріальні засоби: автомобілі (буси-транспортери), генератори, медичні засоби та ліки (набори первинної допомоги, бандажі та інше), планшети, повербанки, побутову техніку, модеми, каремати, ліхтарі, одяг та багато іншого.
      Не зупиняємось на цьому та допомагаємо Україні у цей нелегкий час.

• Дмитрий Кот
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Добрый день! Пишу спустя 2 месяца использования. Ноутбук ничем программно тяжёлым не нагружал слушал только музыку и печатал, сегодня не включился, не заряжаеться. Включаешь показывает заставку Prestigio и сам отключается. Чтоб пойду искать гарантийку с коробкой.

Достоинства:
    цена и комплектация (чехол, салфетка, шторка)
    Недостатки:
    малый срок службы

Вітаємо Вас, Дмитро!
      Шкода, що ви стикнулися з такою ситуацією. Ви можите звернутися за місцем придбання товару для обміну чи ремонту в рамках гарантії у 12 місяці. Бажаємо якнайшвидшого вирішення питання!

• Дмитрий Кот

"За місцем придбання"...Звернувся напряму де придбав в Розетці. 08 листопада, щойно прочитав в Акті прийому на сервісне обслуговування, пункт 2 терміни, що строк на усунення недоліків може перевищувати встановлені законом терміни 14 днів, тобто Розетка поки передасть в Авторизований сервісний центр і там подивляться понад це може бути і більше ніж 14 днів. (Можливо і 30 днів і більше). Так, що не вводьте людей в оману, а всі інші хто потребує гарантійного ремонту звертайтесь напряму в сервісний центр Prestigio, а не здавайте в Розетку!

Доброго дня, Дмитро!
      Ви маєте право звернути і до продавця за місцем покупки і в авторизований сервіс безпосередньо, Термін гарантійного ремонту за законом складає 14 днів, але за погодженням сторін може бути продовжений. Також звертаємо вашу увагу на те, що Сервісні центри Prestigio розташовані тільки в деяких великих містах. Якщо у місті такого сервісу не має, пристрій передається у сервіс через продавця. На жаль, у сьогоднішній ситуації, логістика продавця може вплинути на термін про що має бути повідомлено в момент передачі техніки на обслуговування. Бажаємо якнайшвидшого вирішення цього питання!

• Віталій Рябченюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Купував для навчання моєї дитини. Комп повністю виправдовує очікування. 2 місяці постійного використання - жодних проблем.

Достоинства:
    Цяна
    Недостатки:
    Не ігровий))

Добрий день, Віталій.
      Дякуємо за відгук. Ми дуже цінуємо Вашу думку про Ноутбук Prestigio.

• Володимир Чайковський

Він просто глибоко спить. Вимкніть його по-справжньому, тривалий час натискаючи на кнопку вмикання, а тоді ввімкніть, і надалі не залишайте цей ноут у сплячому режимі.

• Ганна Яковлєва
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Купила десь більше неділі назад,2 ноутбуки,сьогодні поставила на зарядку о 9 годині,прийшла включать а він не включаеться індекатори не горять,що мені робить ,дитині в понеділок на онлайн уроки ,оформила возврат,так ще повина і за услуги нової почти заплатить,але ж що мені з возврата ,моїй детині потрібен ноутбук зараз,відремонтуйте замініть ,мені не потрібні гроші мені потрібен ноутбук,скільки у вас в розетці купувала перший раз з таким зіткнулася я дуже розчарована

• Олександр По

По-перше, не варто очікувати стабільної роботи та високої якості, від дешевого китайського ноута. По-друге, навіть найдорожчі макбуки не застраховані від поломок. Ну а по-третє, ви ж написали, що купили два ноута, то нехай дитина вчитсья на другому, поки перший буде в ремонті

Добрий день! Шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Розуміємо, як Ви засмучені. Ми надсилаємо на склад магазину новий товар у закритій упаковці з повною комплектацією. Рекомендуємо перевіряти товари при отриманні.

• Ганна Яковлєва

У мене двое дітей по перше ,по друге перші дні працював нормально,як мені треба було зрозуміти що він зламаний,і ще отправила в гарантійний центр і вже другий місяць ремонтують,ждуть якусь запчасть,до нового ноутбука,скажу так що ноутбук був бракований других пояснень я немаю тому що пропрацював лище неділю,не пів року ,не рік ,одну неділю на онлайн уроках у гугл класі ,ні ігор ,ні програм на ньому не було крім гугла

• Наталия Онуфрян
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Зробила повернення, зі мною ніхто не зв'язався.
    Гроші теж не повернули

Достоинства:
    Не дорогий
    Недостатки:
    Не тягне Програми
    • Мирослав Лейко

Вони не одразу ж повертають. Там є якісь процедури, перевірки і щось типу такого, забув як називається. Плюс повернення грошей це ж банківскі операції, це теж час. Але вони повертають гроші. Якщо дуже хочеться дізнатися, то можна через бота телеграм їм написати.

Добрий день! Нам дуже шкода, що ноутбук не виправдав Ваших очікувань. Уточнити інформацію щодо повернення ви можете у службі підтримки магазину

• Дмитрий Лазов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Після расзпакування і першого запуска , операційна система перейшла в режим самовстановлення з запитом пароля. Дзвінок в сервіс,запропонували відправку для вирішення проблеми і це добре,але в цілому дуже неприємно!!!

Достоинства:
    Невелика ціна
    Недостатки:
    Прийшов з "кривої" операційною системою

Добрий день! Дякуємо Вам за відгук та за те, що Ви звернули на це нашу увагу. Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Якщо у Вас виникнуть питання, Ви можете звернутися в службу підтримки Prestigio будь-яким зручним для Вас способом.

• Богдан Вартельник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Основним критерієм пошуку було ноутбук з підсвічуванням клавіатури як вказано в характеристиках у цьому товарі , по факту ноутбук прийшов без функції підсвічування клавіатури

Достоинства:
    Невелика ціна
    Недостатки:
    Відсутність підсвічування клавіатури
    • Эдуард Яцик

Щоб увімкнути підсвічування клавіатури натисніть кнопку"Fn" та пробіл одночасно, напишете як вийде)

• Богдан Вартельник

Все пробував але цієї функції в даному ноутбуці немає

Добрий день! Дякуємо за ваш відгук та за те, що звернули нашу увагу! Сталася технічна помилка, в результаті чого інформація неправильно відобразилася в картці товару. Ми вже все виправили і внесли коректну інформацію. Зверніться, будь ласка, з даним зауваженням до офіційного представника бренду Prestigio на Facebook

• Олена Музиченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Брали на подарок для ребенка на дистанционном обучении.
    Для єтой цели подходит идеально!
    Нормальная камера и звук, компактний, хорошо держит батарея!

Достоинства:
    Легкий,отличная батарея

Добрий день!
      Дякуємо що поділилися своїми враженнями. Нам дуже приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Бажаємо приємного використання!

• невечера игорь

Дизайн , Якість, беріть не пошкодуєте

Недостатки:
    Докупив ssd 2.5 на 256 ГБ

• Олександр

Нічого, що це російська компанія? Точно не пошкодуємо?

• Дмитрий Минченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Цена, чехол, комплектация. Установил для себя вторую операционную систему Linux (Runtu версия 22.04 64 бит) на отдельный SSD в свободный отсек. Жаль екран не Full HD но и так неплох.

Достоинства:
    Цена, чехол, компактность, отдельный слот для SSD/HDD
    Недостатки:
    нету

• Марціник Алла
    Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Виникла проблема з активацією Windows,немає ключа активації на пристрої

Доброго дня, Алла!
      Дякуємо Вам за придбання продукції Prestigio. Для вирішення цього питання рекомендуємо звернутися в службу підтримки, написавши на електронну адресу [email protected]. Наші спеціалісти обов’язково зв’яжуться з Вами та допоможуть.

• Вікторія
    Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Сильно висне і довго думає. Купувала для школи, уроки на платформах проводити досить важко, оскільки все сильно висне і починає мигати екран. Інколи не хоче підключатися до Wi -Fi. Покупкою розчарована....

Добрий день, Вікторія!
      Дякуємо що приділили час та поділилися своїми враженнями. Шкода, що ноутбук неповністю виправдав Ваші очікування.
      Для того, щоб ми змогли Вам допомогти вирішити питання, зверніться, будь ласка, до сервісного центру Prestigio (контакти вказані на офіційному сайті prestigio.ua) та скористайтесь сервісним обслуговування у рамках гарантії у 12 місяці. Бажаємо якнайшвидшого вирішення питання!

• Олексій Шапченко
    Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Купляв на початку цього року, для домашнього користування. Потім з вересня жінка почала користуватися активно, встановлювати програми для фотошопу, монтажу відео, нічого не глючить все справно працює.

Добрий день, Олексій!
      Дуже вдячні за відгук та вибір бренду Prestigio. Бажаємо довготривалої експлуатації!

• Николай Андронюк
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Ноутбук даже месяц не проработал, не включается,жмешь на кнопку включения ничего не происходит.Ребенок занимался онлайн уроками и смотрел Ютуб иногда,больше ничем его не нагружали.

Достоинства:
    Недостатки:
    Даже месяца не прошло это жесть.

Добрий день!
      Для того, щоб ми змогли Вам допомогти вирішити питання, зверніться, будь ласка, до сервісного центру Prestigio (контакти вказані на офіційному сайті) та скористайтесь сервісним обслуговування у рамках гарантії у 12 місяці. Бажаємо якнайшвидшого вирішення питання!

• Володимир Погребняк
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Ноутбуки Prestigio повна лажа. Не раджу. Краще щось інше взяти. Тупить. Проблеми з оновленням. І ніякий сервіс. До цього був с6, у товариша с7. Розчарування

Достоинства:
    Недостатки:
    Купа

Доброго дня, Володимир.
      Вся наша продукція проходить через багатоетапну систему контролю якості на заводі-виробника. Ми уважно стежимо за зворотним зв'язком. Дякуємо, що вирішили поділитися своїми враженнями. Також Ви можите звернутися до технічної підтримки або сервісного центру Prestigio (контакти вказані на офіційному сайті) для діагностики і в подальшому обміну чи ремонту техніки в рамках гарантії.

• Ирина Грызунова
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Добрый день. Купил такой ноут. Спустя 2 недели перестал норсально включаться. Идёт заставка, после тёмный экран. Приходится 2 раза кнопку включения нажимать, чтобы появилось изображение.

Достоинства:
    Лёгкий. Хороший чехол.
    Недостатки:
    При включении тёмный экран

Добрий день!
      Дякуємо що приділили час та поділилися своїми враженнями.
      Для вирішити питання, щодо включення ноутбуку Ви можете звернутися до сервісного центру Prestigio (контакти вказані на офіційному сайті) та скористайтесь сервісним обслуговування у рамках гарантії. Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

• Михайло Сидоров
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Сгорела память dram через месяц...
    Отстой

Достоинства:
    Недостатки:
    Некачественный

Добрий день! Шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Рекомендуємо звернутися до авторизованого сервісного центру для діагностики причини несправності ноутбука. Адреси сервісних центрів ви можете уточнити у службі підтримки Prestigio. Контакти вказані на офіційному сайті

• Анастасія Галаніна
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Для менеджера на склад був потрібен недорогий ноутбук. Вибачте, але як можна працювати за таким екраном?
    Низька розподільча здатність , в BAS бухгалтерія не влазе вікно , постійно треба скролити ,та головне що втомлює очі, просто «вирви око» більше ніж годину не можливо працювати

Достоинства:
    Компакний
    Недостатки:
    Екран просто жах
    • Олександр По

Вибачте, а що ви хотіли за таку ціну? Потрібна якість і комфортна робота - платіть відповідні гроші. А то ви так пишите, наче оплатили макбук про, а в коробку поклали цей ноут. Тим більше в характеристиках все вказано, в тому числі - роздільна здатність, тому які претензії?

• Виктория Зед

За таку ціну ноут поки, що норм. Не влаштувує екран купляєте монітор і підʼєднуєте його як другий монітор або через mini HDMI (чи адаптер).

• Дмитрий Аникиенко

В характеристиках указано максимальное разрешение экрана! Вам перед покупкой нужно было сравнить со старым ноутбуком ,так все они абсолютно разные по тех. характеристикам .Это как взять новое авто и жаловаться ,что в багажник ничего не влазит .
      Пробуйте установить утилиту, которая позволяет установить разрешение больше заявленного , чтобы ваша рабочая программа целиком влазила в экран .

• Андрей Васильев
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-серый

Відмінний ноутбук для навчяння. В комплектації є стильний чохол. Робота з коробки вже всатновленний віндовс 10про. Рекомендую!

Достоинства:
    Дізайн, компактність, вага, Комлектація, Ціна
    Недостатки:
    не знайшов

• Марія Дзундза

Прекрасний товар рекомендую

Добрий день!
      Дякуємо за Ваш відгук та вибір бренду Prestigio. Ми дуже раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо приємного використання!