Отзывы покупателей о Кеды Puma Smash Wns V2 L Perf 36521613 36 (3.5) 22.5 см Rosewater-Bright Rose-White (4062451570323) 46

Очень мягенькие. Размер подбирала по стельке, всё подошло.
#47203971
Кеды понравились,нежный цвет,мягкие,лёгкие.
Достоинства: Под любую одежду
Недостатки: Маломерят на 1 размер,не подойдут на широкую ногу. Не кожа.
Общее впечатление
Комфорт
Очень тщательно выбирала кеды, понравились сразу, брала по скидке, смотрятся отлично, удобны в носке. Когда покупала, размер был впритык, немного разносились. Очень довольна. Рекомендую. Доставка быстрая, на третий день после заказа
Достоинства: цена, внешний вид, удобство
Недостатки: пока не обнаружили
Общее впечатление
Комфорт
Замовлення приїхало швидко, забрала на Новій пошті після примірки. Хороші кеди, досить зручні, підошва трохи пружинить при ходьбі - це добре, менше навантаження на ноги. Я брала 39й розмір, підійшов (взагалі у мене 38й, але на своє плоскостопіє мушу купувати взуття більшого розміру). Мій особистий мінус - не дуже добре поєднуються з ортопедичними стельками (кросівки Puma з ними ношу, все ок).
Достоинства: Гарно виглядають, зручна підошва
Недостатки: Немає
Доставили быстро, качественные и удобные туфли
Достоинства: Товар соответствует заявленным фото
Після першої примірки порвався правий кед зверху, напевно був прошитий погано.Тепер незнаю, що робити, чи клеїти, чи зашити . Фотографію додаю для підтвердження
Недостатки: Погано прошиті
Замовила на стельку 25.5 розмір 40.5. Поміряла ,трішки малі ,треба було брати розмір 41...жаль, прийшлося повернути...
Недостатки: маломірки
Общее впечатление
Комфорт
Купувала маткріал верху писало ШКІРА, а змінили на "еко шкіру"
то й в описі змініть запис добавте ЕКО а то так і залишилось просто "шкіра"!
Недостатки: Еко шкіра
Доброго дня, Ангеліно Лі. Дякуємо за звернення. Найближчим часом помилку на сайті буде виправлено.
Маргарита Костюк
Ого, я теж купувала з розрахунку на те, що це шкіра!
Кеды понравились, но они не из натуральной кожи.Для узкой ноги или брать чуть больше.
Общее впечатление
Комфорт
Замовила кеди 18.06.20, на той момент було вказано, що матеріал - шкіра. На офіційному сайті puma присутня інформація, що кеди виконані зі шкіри. Виходить розетка продає підробки !!! Кеди одягнула вже раз, ще тоді коли не знала про неоригінальність товару. Прошу rozetka зконтактувати зі мною для вияснення ситуації, в інакшому буду змушена звернутись до органів захисту прав споживачів.
Доброго дня, Ксенія! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
Юлия
Та же ситуация, покупала кеды - как кожаные, в итоге изменили на кожзам/экокожу описание, звонила на розетку , что бы вернуть, сказали - НЕТ, так как прошло, яко бы 14 дней. Со стороны розетке, это очень непорядочно, это называется обман и введение покупателей в заблуждение, если бы люди изначально знали, что это дермантин/экокожа, мало кто бы их брал.
Оксана
Так а почему вы их сразу не вернули? Зачем ждали 14 дней?
Общее впечатление
Комфорт
Общее впечатление
Комфорт
Достоинства
Недостатки