Отзывы покупателей о Кроссовки Puma Anzarun Lite 37112805 44.5 (10) 29 см Peacoat-White (4062451652784) 86

#МойЛук
Очень лёгкие, веса практически не чувствуется. Пошиты и проклеенны качественно без следов клея на ткани. Как долго выходит сама сетка - время покажет. Размер US 9, 27см
Достоинства: Лёгкие по весу, удобная, пружинистая, подошва. Ходить очень удобно и легко. На лето самоё то.
Недостатки: Пока не нашел.
ВладимирУже купил
Узковаты внутри, лучше взять на пол размера больше от длины стопы будет отлично.
Хорошие кросы, легкие, не жарко
Недостатки: Нету
Нереально крутые и удобные.заказывала сыну...у него размер 42.5..Заказала 44.идут как маломерки.
Достоинства: Легкие.удобные
Недостатки: Не нашла
Швидка доставка. Рекомендую
Достоинства: Легкі та зручні
Недостатки: Немає
Общее впечатление
Комфорт
Вперше купую взуття онлайн. І відразу проблемно. Розмір не підійшов. На лівій нозі трохи тисне. Брав 42, потрібно 42,5. Можливо не зовсім правильно заміряв довжину ступні. Написав у підтримку з проханням підказати процедуру обміну. Написав 10 червня, сьогодні 12, мені так ніхто і не відповів. У формі повернення є пункт "обмін", але не зрозуміло як саме це буде відбуватися. І носити не можу і відправляти назад не зрозуміло як. Так і лежать в коробці. Наступного разу надам перевагу покупці в звичайному магазині. Дуже багато клопоту.
Достоинства: Якісне виконання
Недостатки: не знайшов
Доброго дня, Валерій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
Купляв взуття через інтернет вперше. Не багато виробників пропонують 47 розмір, як мені потрібно, тому спочатку були сумніви... Але все вийшло навіть краще, ніж очікував. Кросівки сіли, як влиті, жодного дискомфорту. Легкі і дуже зручні при ходінні завдяки амортизаційній устілці SOFTFOAM+. Сподіваюсь, хватить не на один сезон. Дякую виробнику і магазину.
Достоинства: Багато
Недостатки: Не знайшов
Кто знает, как они после стирки?
Денис
Нормально.
#46611960
Общее впечатление
Комфорт
Кроссовки мягкие, в них удобно ходить на дальние расстояния
Достоинства: мягкие и удобные
Недостатки: не слишком подходят для жаркой погоды
Отличные кросы
Достоинства: Дизайн
Мягкая подошва
Puma!
Общее впечатление
Комфорт
Общее впечатление
Комфорт
Общее впечатление
Комфорт
Достоинства
Недостатки