Отзывы покупателей о Наушники Redragon Memecoleous Black-Red Vibration (75096) 1

• КОРСАКОВ

Вуха просто відмінні! На супер-пупер не хочеться тратитись..слухаю з Андроїд (з підтримкою Hi-Res), шукав не дорого та якісно...щоб Андроїд тягнув без проблем...і знайшов! Звук з коробки без прогріву дуже чудовий. Бомбезна деталізація, високі казкові, бас є.. не великий, але на середину не лізе, середина теж на місці (навіть без еквалайзера). Мені подобається коли баси ковбасять, але коли лишнє...це вже не те! Еквалайзером не виправиш, так як вони з коробки лізуть на середину. Краще коли в міру, потім додати, як на цих! На голові сидят, як на мене пошиті. Не важкі, дужка металева, можна слухати довго...вуха не болять! Провід якісний, не товстий, середній та м'який. На Андроїд саме те! Мають гарнітуру, регулювання звуку, мікрофон, 4pin. (Поки не провіряв як працює, брав не для цього). Дякую.
    Достоинства: Чудовий варіант на Андроїд! Можна слухати як клубняк, так і попсу! Матеріал для цієї ціни нормуль (ніжний пластик, амбушури приємні).
    Недостатки: Як таких, не має!

Достоинства:
    КЛАСНИЕ
    Недостатки:
    НЕТ