Отзывы покупателей о Мышь Redragon Inspirit 2 RGB IR USB Black/Red (77436) 31

• Мышь Redragon Inspirit 2 RGB IR USB Black/Red (77436) фото от покупателей 1
  • Мышь Redragon Inspirit 2 RGB IR USB Black/Red (77436) фото от покупателей 2
  • Мышь Redragon Inspirit 2 RGB IR USB Black/Red (77436) фото от покупателей 3

• Іван Ребрик

Ідеальна мишка, раніше брав на 200 ГРН дорожче - зламалася одразу ж після першого падіння (просто зі столу), ця ж мишка вже багато разів падала - ні царапини. Дуже зручна в руці, рука не пітніє, суперовий дизайн, по моїй поверхні (speed-версія) ковзає ідеально. Також бокова кнопка відповідає за 3 клацання лівої клавіші миші. Якщо коротко то мишка за свої гроші ІДЕАЛЬНА

Достоинства:
    Дизайн, класна ціна, якість, зручна.
    Недостатки:
    За пів року не виявлено
  • Иван Дырявка

Скачал с официального сайта ПО и сразу же ругается система безопасности. Установил, начал менять настройки в программе, нажимаю "применить", но ничего не происходит. Пробовал перезагрузить ПК, не помогло. ПО, я так понял, не работает. Сама же мышь работает нормально, режимы меняются, подсветка работает. Может кто-то мне поможет с ПО, может я что-то не то делаю?

Достоинства:
    Всё работает вроде бы
    Недостатки:
    В переводе мануала есть ошибки, непонятки с софтом
  • Борис Володинский

Доставка на отлично . Мышка нравится .

Достоинства:
    Нравится .
    Недостатки:
    Пока не вижу .
  • Ыф

Какой тут сенсор? Скажите пожалуйста !

• Алексей

После нескольких недель использования начало ужасно скрипеть колесо прокрутки.

Достоинства:
    Пока все, кроме скрипящего колеса прокрутки, работает нормально.
    Недостатки:
    Скрипящее колесо прокрутки перекрывает все достоинства, пользоваться просто неприятно и некомфортно, очень отвлекает.
    • Кира

В сервис отнеси

• Роман

Мишка зручна чудово виглядає зручно лежить в руці

• Денис

Мишка просто чудова. Але не замовляйте доставку новою поштою. По-перше я чекав замовлення 4 дні. По-друге коробка прийшла у жахливому вигляді.

Достоинства:
    Просто чудова мишку. І простий у керуванні софт
    Недостатки:
    Непобачив
    • Мышь Redragon Inspirit 2 RGB IR USB Black/Red (77436) фото от покупателей 1
    • Мышь Redragon Inspirit 2 RGB IR USB Black/Red (77436) фото от покупателей 2
    • Мышь Redragon Inspirit 2 RGB IR USB Black/Red (77436) фото от покупателей 3
  • Максим

Добрий день. Якщо до неї є окремий софт для її настроювання. То я куплю її .

• Юра Картопля

Дуже радий, що купив саме цю мишку. Вона має набагато більше переваг, ніж неділіків. Він лише один. Високий dpi та міцний, довгий кабель не компенсують її дротовий тип підключення. Помірна ціна, але дуже висока якість деталей та збірки. Мені сподобався її футуристичний дизайн, який прекрасно доповнюється різнокольоровою підсвіткою. Приємне на дотик soft покриття та додаткові кнопки, які я легко налаштував в іграх. Плюс є вбудована пам'ять. Я купував цю мишку не на ROZETKA і тепер дуже жалакую, це зручно та надійно. Рекомендую всім купувати всі тавири та цю мишку лише тут.

Достоинства:
    1) Якість 2) Гарантія 3) Дизайн 4) dpi 5) Ціна 6) Підсвітка 7) Покриття 8) Кнопки 9) Пам'ять
    Недостатки:
    1) Дротова
  • Микола Коберник

Хороша та якісна мишка, незважаючи на свою помірну ціну. Має приємне на дотик покриття. Рука не затепрає та не стомлюється після її багатогодинного використання. Я дуже жалкую, що купив її у простому магазині, а не на ROZETKA ( тепер завжди купую лише тут ). Має лише один мінус - дротовий тип підключення, безпровідними пристроями набагато комфортніше користуватись. Класний дизайн, мені він нагадує космічний корабель, остобливо коли вмикнута підсвітка Високий dpi. Гарантія у 18 місяців - це дуже круто. Добре, що є додаткові кнопки, які для ігор підходять прекрасно. Також вбудована пам'ять для збереження встановлених налаштувань. Однозначно я дуже задоволений покупкою. Рекомендую!

Достоинства:
    1) Ціна 2) Якість 3) Дизайн 4) dpi 5) Ігрова 6) Гарантія 7) Підсвітка 8) Кнопки 9) Пам'ять
    Недостатки:
    1) Дротова