Футболка Regatta RMT165-9Y6 M (5051522767310)

Отзывы покупателей о Футболка Regatta RMT165-9Y6 M (5051522767310) 3

Футболка хороша. Але колір чомусь червоний замість замовленого мною сірого. Шановна Розетко зв"язуйтесь з покупцями перед тим як самовільно змінювати особливості замовленого товару
Доброго дня, Володимир! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемося найближчим часом. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
#МойЛук. С цветом разобрался, с представителями "Розетки" теперь отзыв. Футболка в принципе понравилась. Мой размер 56-58 украинский, взял XXXL даже с запасом, вес 115кг, рост 180см, обхват груди 120см. Нормальный материал, качество на уровне брал по промокоду, так что вообщем доволен.
Достоинства: Цена по промокоду, материал, внешний вид.
Недостатки: Прислали не тот цвет, вместо серой красную но с этим разобрался.
До якості товару претензій немає. А от що до кольору є величезне запитання. Я замовляв сірий а прислали червоний. Як так? Ніхто зі мною не узгоджував заміну кольору. Я вважаю що сірий і червоний це м'яко кажучи трохи різні кольори. Фото замовлення і того що прийшло додаю.
Доброго дня, Олег! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемося найближчим часом. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.
Достоинства
Недостатки