Отзывы покупателей о Куртка Riccardo Лонг 3 S (46) Оливковая (ROZ6206101650) 5

• Зеленский Ярослав
    • Размер: S

Средние температуры, это какие от и до?

• Ludmila Chemet
    • Размер: XL

А разве рукав не коротковат?

• Крошин Андрей

Нет, не коротковат, длина рукава 66 см.

• Никипорук Ярослав
    • Размер: M

Покупкою цілком задоволений. Сподобався колір нвіть більше чим сподівався. Куртка зроблена якісно і як на мене на зиму досить тепла.

Достоинства:
    Якість, колір
    Недостатки:
    Не виявив
    • Соответствие размерной сетке

Точно

• Виталий Виталий
    • Размер: XL

які заміри?

Доброго дня, Виталий. Заміри виробу: довжина куртки - 91 см, довжина рукава - 60 см, напівобхват грудей - 58 см, напівобхват стегон - 60 см.

• Володимир Мартиненко
    • Размер: L

Куртка сподобалась, це була любов з першого погляду. Спочатку мене підкупив крій, саме він із самого початку наголошує, що куртка зимова - довжина до середини стегна + занижена лінія спини. Отримавши замовлення полегшено зітхнув, що не помилився - тканина виявилися доволі щільною, плетінням дещо нагадує німецький "молескін" на бундесверівських парках. Товстий шар сучасного утеплювача (тінсулейт) і термовідбиваюча підкладка а-ля Columbia теж дають надію, що взимку я не мерзнутиму. Для поціновувачів морал-патчів на правому рукаві пришита платформа "велкро" розміром 70х70 мм. Слід звернути увагу, що куртка приталена, то ж чоловікам з черевцем у ній може бути не комфортно.
    Але, як на мене, у даному кольорі загальну картину трохи псують чорні "велкро" на манжетах та правому плечі, чорні "блискавки", утяжки з кулісками на талії та в капюшоні, а також трикотажні манжети-дов'язи всередині рукавів. Особисто я б хотів. щоб вони були одного кольору з курткою (як у альфівських "алясках").

Достоинства:
    Якісні сучасні матеріали, зручний крій, 6 кишень, приємний колір
    Недостатки:
    Чорні велкро на манжетах та правому плечі, "блискавки" та трикотажні дов'язи всередині рукавів