Отзывы покупателей о Вартові (9789669172556) 7

5,0

• Владислав

#моєрозпакування
    На Розетці, за порадою друзів, придбав комікс - "Вартові" Алана Мура. Відразу ж, задихаючись від нетерпіння, розкрив коробку, щоб чим по-швидше його прочитати. Сюжет, моя повага. Навіть я, який звик до великих книг не зміг з першої спроби його прочитати. Відчуття - атас. З іншими коміксами не йде ні в яке порівняння.
    Багато людей побачать тут прояви любові до DC comics. Фанатам Marvel comics просто невтямки, що Алан Мур і шедевр - це однакові речі.
    Комікс відмінний, всім рекомендую до придбання.

Достоинства:
    Комікс має чудовий сюжет
    Недостатки:
    обкладинка мала подряпини
  • Александр Стариченко

Круто

Достоинства:
    Важелезна здоровенна книженція
    Поліграфія і переклад - все супер
    Для фанатів мати в колекції однозначно!
  • Mia

задоволена, книга прийшла швидше ніж планувалось, усе в чудовій якості.

Достоинства:
    чудова якість
    швидкість відправлення
    Недостатки:
    немає
  • Tenryubito Dolf
  • Влад Вихватнюк

Взагалі книги я зовсім не люблю але коли взяв цей комікс я полюбив його не можу відірватися тому хто перший раз купує комікси я вам його можу порекомендувати.

Достоинства:
    Все сторінки, обгортка, сплетіння.
    Недостатки:
    Коли приїхала посилка були вм'ятини але настрій не спортило.

Доброго дня, Влад! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

• Константин Пласконь

Книжкка дуже гарної якості. Дитина задоволена. Сервіс магазину, як завжди на високому рівні

Достоинства:
    Якість книги та приваблива ціна
    Недостатки:
    відсутні
  • Сергій Уразматов

#моєрозпакування
    Розпакування графічного роману "Вартові". Сервіс в інтернет-магазині Rozetka.com.ua на хорошому рівні, доставка оперативна.

Достоинства:
    Чудове видання. Якісний папір, друк. Багато додаткових матеріалів, окрім самого коміксу.
    Недостатки:
    Книга прийшла з маленькою вм'ятикою на корінцю. Наче й дрібниця, але враження підпсувало.