Пылесос без мешка Rowenta X-Trem Power Cyclonic RO6941

Отзывы покупателей о Пылесос без мешка Rowenta X-Trem Power Cyclonic RO6941 41

Отличный пылесос. Находит пыль и мусор даже если не видно! Собирает огромное количество пыли:) Удобный в использовании.
Достоинства: Мощный
Недостатки: прилипает к ковру
#37199897
Тягне наче звір,досить тихий, трохи незручно пилососити коври з ворсом навіть якщо зменшити тягу, важко йде в перед -це можна побороти нахиливши більше ручку або пилососити лише рухами "на себе", а по гладкій поверхні-супер. Менеджери магазину молодці-все дуже оперативно відправили, гарнтія була не заповнена-так роблять багато магазинів на випадок відмови від товару, відправив на "розетку"(за вказною менеджером адресою) - все оперативно заповнили і відправили мені назад.
#моєрозпакування
Достоинства: Тягне наче звір, економний, тихий, зручний, французска збірка
Недостатки: Трішки важко пилососити коври з ворсом
Чудовий пилосмок!!!!(жінці на моє день народження купував, їй дуже сподобався.
Достоинства: Тягне як скажений.
Недостатки: Щфтки притягують всі коврові покриття.
фильтр HEPA 13 (моющийся) или одноразовый?
Представитель компании ROWENTA
Добрый день,Влад Короп!Инструкцией рекомендована сухая очистка НЕРА фильтра. Раз в месяц очистка, один раз в год замена.
питання до представника Rowenta, в одному з коментарів(Мірії 12 травня 2017) ви писали(15 травня) що клас прибирання і твердих і коврових "А" а на оф-сайті пише що коврових клас "В",чому так?
Представитель компании ROWENTA
Доброго дня,Віктор Лисенко! Дякуємо за питання та уважність. На офіційному сайті вірна інформація,клас ефективності прибирання на килимах "В".
Чи даєте сертмфікат на 300грн, якщо виористовується знижка мастеркард 5% або купон за розпакування?
Здравствуйте!
Есть ли во Львове сервисный центр Rowenta?
Чем отличается Китайская сборка от Европейской?
Спасибо
Представитель компании ROWENTA
Добрый день,Пестерников Валентин! Спасибо за Ваше обращение.
Адреса сервисных центров:
Львов«Наш Сервис» ул. Курмановича 9(032) 255-62-35
ЛьвовПП Фірма "Росімпекс" ул. Шараневича, 28(032) 239-55-77, 239-51-52
ЛьвовФОП Хавтур Р.Б.ул. Зеленая, 153(0322)70-74-79
В пылесосах Ровента отличие есть в ценовой категории, сборка в Китае позволяет сделать качественный товар, более бюджетным по стоимости. Отличие между моделями не только в сборке, но и в классах эффективности уборки, и многих других параметрах.
Такого задоволення від прибирання я не очікувала. Супер і якість прибирання і легкість чищення самого пилососа. Франція! Дякую Розетці за мій вдалий вибір помічника.
Достоинства: ціна і французька збірка
Недостатки: немає
Звернув увагу що в такій ціновій політиці може бути французька збірка. Коли придбав і перший раз спробував, моєму здивуванню не було меж. Тихо працює, прибирає будь які покриття, порадувала основна щітка. Всім раджу, пилосос вартує своїх коштів.
Достоинства: Європейська збірка
Недостатки: Не виявив

Достоинства
Недостатки