Отзывы покупателей о Робот-пылесос ROWENTA X-plorer Serie 95 Animal RR7975WH 4

3,5

• ольга гречкосий

Может кому поможет у кого андроид "в гугл маркете программы нет"скачала через обычный гугл( x-plorer s75-s95)повезло что мой роутер вайфай 2 фазный подключился через 2гц-у кого 5 придется перенастраивать)убирает как я поняла идеально когда голые стены ничего нет не стульев не штор не кроватей)короче свой пылесос обычный по любому нужно доставать как и швабру!Наверное я разочарованна но понимаю что если цена дешевле была бы то вообще не о чем!Но особого восторга нет кроме внешнего вида!

Достоинства:
    Красивый и мощный
    Недостатки:
    натыкается на черные ппредметы
  • Бабич Наталія

Дуже довго сумнівалася чи варто взагалі брати робот-пилосос. Зважила всі факти і вирішили купити саме цю модель. Не пошкодувала. Зручний і зрозумілий додаток. На рахунок вологого прибирання: для кожного типу підлоги варто змінювати. Для ламінату поставила на мінімум, а от лінолеум в плитка можна середній рівень води. Прибирає дуже швидко і якісно. Окремий що переїжджає пороги.

• Александр Зыбарев

Проработал 3 дня и сломался. Вернуть и заменить отказались. Взяли в ремонт 4 неделю жду.

Достоинства:
    Неплохо нарисовал карту
    Недостатки:
    Сломался
    • Оля

Набирали сервіс? Що кажуть?

Доброго дня, Олександр.
      Дякуємо за відгук і зворотний зв'язок.
      Нам дуже шкода, що вийшла подібна ситуація з Вашим приладом.
      Підкажіть, будь ласка, до якого сервісного центру Ви зверталися і вкажіть номер звернення, для того, щоб ми могли уточнити ситуацію й отримати висновки кваліфікованих майстрів сервісного центру, перед тим як робити висновки та надавати будь-які рекомендації.

• Александр Зыбарев

Говорят что ждут детали, когда будут не знают.

Ответ Сервиса: Ваша техніка за Актом №WKIT1593090721 все ще в сервісі. Ок

• Володимир Бурлака

Дуже довго вивчали який робот-пилосос купити,так як вибір великий з різними можливостями пилососів.Вибір зупинили на Ровента, серія -95. Дружина від такого помічника просто в захваті.Дуже зручне та просте налаштування через смартфон, багато різних можливостей прибирання.Потужний,не залишає розводів на підлозі.Довгий заряд акумуляторної батареї .Рекомендую всім хто звернув на нього увагу.

Достоинства:
    Гарний дизайн,компактний,тихий,потужний.
    Недостатки:
    Не має.