Отзывы покупателей о Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW1200G PRO

Код:  345520954

• Іван Прокопенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Переїхав на нову квартиру, 60 м2, через розташування телевізору сигналу від старого Мікротіка вже не вистачало.. Багато друзів радили ТП-Лінк, але я десь наштовхнувся на огляд цього Руіджи і закохався з першого погляду. Покриття просто пушка, онлайн Мегого на телевізорі літає, ловить навіть біля ліфту через 2 стіни. Прикольна хмара, є українська, але переклад трохи хромає. Тепер віддалено з роботи заставляю малого вчити уроки.

Достоинства:
    Швидкий, покриває всю квартиру, є хмара
    Недостатки:
    поки не виявив

Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування.

• Валентин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Работает без сбоев, хорошая скорость, сильный сигнал в других комнатах, много полезных функций через облако.

Достоинства:
    хорошие подтвержденные характеристики
    Недостатки:
    не выявил

Доброго дня. Висловлюємо щиру подяку за ваш відгук щодо маршрутизатора Ruijie Reyee RG-EW1200G PRO. Ми раді, що пристрій повністю відповідає вашим очікуванням та надає надійну та швидку роботу.

• Геннадій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В старому роутері від Link sys став періодично відвалюватись вай-фай, провайдер підняв швидкість та підняв абонплату. Тому вирішив пошукати новий роутер з гігабітними портами. Хотів узяти Keenetic (був досвід експлуатації - дуже сподобалось), але на даний час в моєму бюджеті не було. Тому став придивлятися до цієї моделі. Є підтримка та гарантія 36 місяців. За такий строк електроніка вже застаріває морально. Якщо пропрацює перші декілька тижнів, то буде нормально робити надалі. Головне, щоб не було неприємних сюрпризів від електромережі.

Достоинства:
    Легкість в підключенні - кілька кроків і вже все працює. Швидкість по LAN 700-800 Mbit/s по Wi-Fi на 5ГГц для Redmi Note 5 230-250 Mbit/s.
    Недостатки:
    Не помітив. Працює кілька годин.

Вітаємо. Ми дуже вдячні за ваш відгук. Приємного користування.

• Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний девайс не дуже відомого у нас бренда. Я задоволений що придбав його.
    Налаштування дуже просте, сигнал стабільний, впевнений інтернет навіть через 3 цегляні стіни (чого не можна сказати за попередника ТП лінк).

Достоинства:
    Широке покриття, стабільний інтернет, просте налаштування
    Недостатки:
    нема

Вітаємо. Висловлюємо щиру подяку за ваш позитивний відгук та вибір нашого пристрою.

• Олег Пархоменко

Купив, все працює нормально

Достоинства:
    Ціна -якість
    Недостатки:
    не має

Добрий день. Ми вдячні за Ваш відгук.

• Олег Степанцов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нормальная железяка, с задачами справляется. Ценник хороший.

Вітаємо. Дякуємо за Ваш відгук.

• Александр Бугай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

І так, дам невеличку розповідь або інформацію консультативного характеру. Шукав для будинку нормальний маршрутизатор, розглядав тенда, тплінк, та хуавей (про ціні-якість). спочатку звернув увагу на хуавей, типу що роблять мережеве обладнання то ж напевно має бути суперово і бла бла бла. купив, і він шикарно працював тільки в одній кімнаті, і не міг пробити навіть одну стіну. розчарування було дууууже сильне.
    Після цього всього все ж таки зважився шукати якесь інше обладнання. тплінки то вже якась банальщина, та і антени там стоять 5-ки. а тенда хоч і не погана, але дизайн не цікавий. приглянулися ці роутери, бо розетка ще пропонувала на них досить непогану знижку. за декілька днів пошуку інформації, знайшов досить багато цікавої інфи. що спокусило, що тут використовуються підсилені антени в 6дБ, і за рахунок цього площа покриття досить велика, в рази більше ніж у хуавея (не дешевого), та десь +- така само, моливо чуть більше ніж у тенди ас6 (змінив бо у тенди соті порти).
    із плюсів, руіджі налаштовується досить спеціфічно і цікаво, бо будується за допомогою сценаріїв, отримав 2 оновлення прошивки, сильні антени та відстеження статусу системи за допомогою додатку (навіть через мобільний інет). із мінусів, час від часу просто відвалюється лан-порт на компі, спочатку така проблема була із другим роутером, тобто руінджі руїнив коннект з компом і роутером, а зараз з компом (особливо після пробудження, притому це настільки рандомна проблема, що навіть закономірності ніякої. якщо є коннект, то все супер і проблеми може і не бути досить тривалий час).
    - якесь не стабільне налаштування ЧС, бо бувало що він лочив дозволений час, а буває навпаки (стоїть батьківський контроль). а в цілому, роутером задоволений, не дивлячись на якісь програмні болячки, планую придбати другий. шкода що за коментарі не платять))) сьогодні отримав прошивку, надіюсь ці косяки пофіксять.

Достоинства:
    Непоганий конкурент, функціональний, хмарне відстежування
    Недостатки:
    час від часу відвалюється лан порт, глюки прошивки

Добрий день. Дуже дякуємо за таку розгорнуту та докладну відповідь. На жаль, на цей час, ще не стикалися з такою проблемою, але Ваш відгук переданий тех. відділу для перевірки.

• Александр Бугай

Доповнюю. проблема пішла. можливо перешкоду створював інший роутер. по суті мережу перебудував і встановив інший руіджі як корневий, цей у мене наче як йде вже меш система

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Для трикімнатної квартири підійшов ідеально.
    Усі задоволенні.

Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук.

• Орест
    Продавец: Rozetka

Купляв один такий на роботу та один до дому. Що там, що там працює вже 4й місяць бездоганно.

Доброго дня. Ми вдячні за Ваш відгук.