Отзывы покупателей о Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW1800GX PRO

• Людмила Стайкова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбала даний роутер десь два тижні тому. Це найкращий роутер зі всіх що були до цього!!! Легкий в налаштуваннях, швидкий, ідеально підійшов для трикімнатної квартири, ще й дизайн стильний

Достоинства:
    Співвідношення ціна-якість
    Недостатки:

Добрий день. Дякуємо вам за чудовий відгук та вибір нашого роутера! Ми раді, що ви впевнені в його високій якості та ефективності. Розуміння вашого задоволення є для нас важливим.

• Володимир Настасійчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер супер,легкий у налаштуваннях хороша швидкість і гарний радіус покритя.

Добрий день. Ми вдячні за Ваш відгук.

• Юрий Бердник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Сумнівався, що зможу сам настроїти роботу маршрутизатора. Але на диво все пройшло майже легко. Деякі складнощі було швидко подолано. До нього в мене був роутер Нетіс, який в останній час почав сам виключатись. Передивився відео на Ютубі про цю проблему, що тільки не робив, все даремно. Цей же роутер робить без проблем, і швидкість стала кращою, на смарт-тв фільми йдуть жвавіше. Задоволений.

Достоинства:
    Дуже подобається гарний білий колір у цього роутера. Та й роздає він добре.
    Недостатки:
    Трохи гріється. Сподіваюсь, це не вплине на його роботу

Доброго дня. Ми вдячні за Ваш відгук.

• Геннадій Пімахов
    Продавец: Rozetka

Експлуатую вже другий місяць...
    Що сказати, якщо пристрої перш за все чіпляються для доступу в Мережу перш за все за цей раутер?! ;) маю на увазі якщо є поруч декілька знайомих SSID... причому на самому раутері активізовано режим Eco, тобто він не волає на всю потужність своїми чотирма антенами ;) зате ввдстроюється відмінно від сусідніх WiFi-точок доступу, знаходячи найбільш оптимальний канал...
    Рекомендую!!!

Достоинства:
    Легкість в налаштуванні, майже Plug & Play.
    Доволі висока пропускна здатність.
    Мультистандартність: IEEE802.11a/b/g/n/ac/ax; гігабітні порти
    Недостатки:
    Лишень по два канали на діапазон, тобто [email protected] (i.e. 300Mbps) & 2x2@5GHz (i.e. 866Mbps)
    Відсутність USB-порта для розширення функціоналу: для підключення LTE-модема, накопичувача, чи періферії

Доброго дня. Ми дуже вдячні за те що Ви поділилися своїм досвідом користування маршрутизатором Ruijie Reyee RG-EW1800GX PRO. Приємного користування.

• Тарас@67
    Продавец: Rozetka

Работает отлично. У меня со старта возникли некоторые трудности с мобильным приложением, но потом разобрался. Скорость дает хорошую. Wan, Lan гигабитные. Поддерживает Mesh, для меня это довольно важно.

Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук.

• Артем Андрущенко

Купляв не тут. Роутером задоволений, покриття 120 кв.м на 4+
    В деяких місцях є мертві зони.

Достоинства:
    Супер покриття
    Недостатки:
    Дуже специфічна алмінка

Добрий день. Дякуємо Вам за відгук

• Леня Рубин
    Продавец: Rozetka

Отличное покрытие, удобно устанавливать благодаря такому небольшому размеру. Висит на стене в глаза не бросается. Благодаря проге Ruejie Cloud сын где попало не лазит.

Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук.

• Богдан
    Продавец: Rozetka

Непоганий, якщо необхідний невеликий роутер.
    TP-Link з такими ж характеристиками має більший корпус.
    Купував не на Розетці

Достоинства:
    стабільний, швидкий, покриття гарне
    Недостатки:
    поки не виявлено

Добрий день. Дякуємо за відгук.