Светодиодная лампа RZTK LB 4K12 (A60 - Е27) 4 шт

Отзывы покупателей о Светодиодная лампа RZTK LB 4K12 (A60 - Е27) 4 шт 17

4,9

• Сергей Плескач

555

Доброго дня, Сергію! Ми раді, що світлодіодні лампи бренду RZTK прийшлись Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір! Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

• Кашугина Оксана

Замовлення отримала вже наступного дня. Замовляла 8 ламп (дві упаковки). В пункті видачі отримала чек від співробітника і пояснення, що у випадку, якщо яка з ламп не працює, то підійти у пункт видачі Розетки з чеком і вони замінять товар.
    Вдома всі лампи перевірила, всі працюють. Світять яскраво, приблизно як 100Ат лампи розжарювання. Товаром задоволена. Розетці подяка)

Достоинства:
    Яскрава, економічна, недорогп
    Недостатки:

Доброго дня, Оксано! Дякуємо за Ваш відгук з описом вражень від обслуговування та якості товару. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Євген Гойко

Чудові яскраві лампочки з IC драйверами. У кого в домі чи квартирі перепади напруги - це саме те! Покупкою задоволений!

Достоинства:
    Ціна, якість світла, IC драйвер.
    Недостатки:

Доброго дня, Євгене! Дякуємо за вибір світлодіодних ламп саме нашого бренду. Бажаємо приємного та легкого користування на довгий час!

• Артур М

Не важать фактично нічого, але й гарантія 2 роки, взяв відразу 8 штук з запасом.

Достоинства:
    Ціна, гарантія
    Недостатки:
    Поки не помітив

Доброго дня, Артуре! Ми раді, що світлодіодні лампи бренду RZTK прийшлись Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір! Бажаємо Вам легкої та довготривалої експлуатації!

• Сергій Божко

Яскраве біле світло.

Достоинства:
    Ціна. Працюють.

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції бренду RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Вадим

отличное качество за такую цену, лампы яркие и свет достаточно такие приятный, осталось проверить на практике сколько они прослужат, вообщем отличное сочетание цены и качества

Достоинства:
    достаточно таки яркие, мягкое освещение
    Недостатки:
    не выявлено

Доброго дня, Вадиме! Дякуємо за вибір продукції саме нашого бренду, а також за Ваш відгук стосовно досвіду експлуатації світлодіодних ламп від RZTK. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• Михайло Крашівський

Лампочки добре світять, але чутливі до вмикачів з підсвічуванням

Вітаємо Вас, Михайле! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що світлодіодні лампи від RZTK прийшлись Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Когут Наталья

Отличные лампочки, все рабочие) посмотрим сколько прослужат
    Цвет белый, нейтральный

Достоинства:
    Цена, цвет
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Наталіє! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Байков Максим

попробовали первые 3 в разных местах - полёт нормальный

Достоинства:
    цена, качество, процессор, яркость
    Недостатки:
    нету

Вітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Олександр Гулєвич

Лампи нормальні, світять як і повинні.
    Але дивна річ. Якщо вони вмикаються через вимикач з світловим індикатором то у положенні "викл" лампа все одно світиться, хоч і мінімально.
    Інші олед лампи такої проблеми не мають.
    Замовив ще, іншої моделі, якщо і ці будуть "світитись" то доведеться повертати товар і шукати іншого виробника. Все ж лампи легше поміняти ніж вимикач.

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за придбання світлодіодних ламп та за Ваш відгук. Це ефект залишкового світіння, який може спостерігатись при тривалому використанні лампи, але на це можуть впливати й інші фактори. У разі необхідності в отриманні консультації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

У вас размыкается выключателем не фаза, а ноль!!!! Не правильно сделанна проводка. Получается фаза постоянно на лампе, а выключатель размыкает ноль
      Прекрасная электрика)))) Осторожно выкручивайте лампы, не дай бог дотронуться до цоколя)

• Василь Хрущ

Замовляв по акції, доставка вчасно. Світить яскраво, як довго - покаже час.

Доброго дня, Василю! Ми раді, що світлодіодні лампи бренду RZTK прийшлись Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір! Бажаємо Вам довготривалої експлуатації на роки!

• Богдан Тарасенко

Чи довго вони прослужать, поки не відомо, однак світять вони дуже класно та яскраво

Достоинства:
    Яскраве світло
    Недостатки:
    Поки не виявлено

Вітаємо Вас, Богдане! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Арсен

взял в одном заказе 2 пачки по 4 шт,
    в итоге разный цвет между пачками

Достоинства:
    разные
    Недостатки:
    разная цветовая температура

Доброго дня, Арсене! Вибачаємось за спричинені незручності. Найближчим часом ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей даного випадку. Дякуємо за розуміння.

Доброго дня, Арсене! Ми дуже раді, що змогли оперативно вирішити Ваше питання та Ви повністю задоволені кінцевим результатом. У разі необхідності в отриманні консультації або з питань експлуатації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Андрій Беляк

Замовив по акції. Яскраві. Дуже швидко доставили

Достоинства:
    Яскраві.
    Білий колір (без жовтого відтінку)
    Недостатки:
    Поки немає

Доброго дня, Андрію! Дякуємо Вам за придбання світлодіодних ламп нашого бренду, а також за високу оцінку їх якості. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Юрій Мажай

Дуже класні лампочки. Світло гарне Рекомендую

Достоинства:
    Якість
    Недостатки:

Доброго дня, Юрію! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням світлодіодних ламп. Бажаємо приємного використання на довгий час!

• Иван Петренко

Працюють всі 4 лампи.Світять яскраво .В одній щось торохтить всередині,але на функціонал не впливає.

Доброго дня, Іване! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Ви можете звернутись до найближчої точки видачі ROZETKA для обміну некоректно працюючої лампи. При виникненні питань стосовно експлуатації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми обов'язково Вам допоможемо!

• Олександр Косов

Лампочки супер, напряжение падает до 110, а они яркости не меняют, это просто ооочень круто!

Достоинства:
    IC, Драйвер, Цена, Гарантия 2 года
    Недостатки:
    НЕТ

Доброго дня, Олександре! Ми дуже раді, що Ви повність задоволені якістю LED-ламп нашого бренду. Користуйтесь із задоволенням!