• Борис Тюркеджи

Отличный вариант на свои деньги, как по мне. Изначально есть запах пластика, но думаю, что пройдет со временем. Рекомендую

Достоинства:
    Не такой шумный, отлично тянет, широкий выбор насадок, легко разбирается и моется.
    Недостатки:
    Не обнаружил.

Вітаємо, Борисе! Дякуємо за придбання пилососа від бренду RZTK. Це чудовий вибір! Добре, що загалом Ви задоволені використанням і відзначили переваги цієї моделі. Зичимо успішної експлуатації!

• Алёна Мариенко

Норм пылесос. Тянет отлично, контейнер хороший, моется, большой. Сборка добротная.

Достоинства:
    Тяга, ёмкость контейнера, сборка.
    Недостатки:
    Коротковат шланг и труба, но это не критично

Добридень, Альоно! Ми вдячні Вам за придбання пилососа RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його використанням і вирішили залишити свій відгук. Для нас важлива Ваша думка! Ваші побажання будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. Зичимо успішного користування і легкого прибирання!

• Андрій С

Порохотяг добротний, не шумний, сили всмоктування абсолютно достатньо. Купував на заміну древньому мішковому, який пережив два ремонти в квартирі та ревів як винищувач на старті (бідні сусіди...) Загалом - задоволений: виготовлено акуратно, нічого не люфтить, велика чаша, 2 hepa-фільтри що миються. Коврів нема, тому оцінити хвалену турбо-щітку можливості не маю. А от маленької насадки-щітки, якою я найбільше користувався, в комплекті нема (є лише пластикова, без ворсу). Замовив додатково "Щітка кругла для пилососів RZTK RB 1" - не підходить по діаметру - треба 35мм... невже так важко в описі вказати діаметр комплектних насадок? (ще й упаковку викинув, як на зло...до речі, можна повернути без упаковки?). Загалом порохотяг на свою ціну хороший.
    Питання до Розетки: Гарантія 24 міс - для гарантії потрібно зберігати коробку від нього? Чи можна спокійно викинути?)

Достоинства:
    Якість виготовлення, тихий, сили всмоктування вистачає повністю, ціна.
    Недостатки:
    Нема малої насадки з щіткою...

Вітаємо Вас! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації техніки RZTK. Для здійснення гарантійного обслуговування наявність брендової коробки не обов'язкова. Достатньо наявність чеку. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Таня

Пилосос тягне добре, але я очікувала більшого від нього, так як до цього мала пилосос з мішком PHILIPS, який пропрацював 18 років(перестав працювати, мабуть згорів) і тягнув не гірше RZTK. Довго вибирала новий. Зупинила свій вибір на RZTK.
    Замала труба, замалий шланг для мого зросту 176см. Приходиться нахилятись при роботі пилососом дуже від цього втомлюється спина. У PHILIPS і труба і шланг набагато довші, і радіус прибирання від цього також залежить не спасає навіть шнур живлення в 6 метрів. Невже розробники не могли зробити і трубу і шланг довшими? Я вважаю навіть людині з меншим зростом було б краще справлятися з прибиранням, якби воно не було зроблено закоротким !!!
    Автозмотування працює добре , шнур круглий і досить товстий. Пилосос RZTK тягнеться по п'ятям, що не дуже зручно.
    Чаша для пилу в 4л це добре, але мити не дуже зручно таку з багатьма кутами, але тут як говориться очі бачили що брали... Зроблений наче з міцного пластику , але час покаже.
    Багато різних щіток це плюс, на те й повелась. Дуже хотіла з турбощіткою, тут вона велика. Волосся дуже намотується на неї проблематично відчищати, але працює, від щітки йде додатковий шум. А взагалі шум від пилососа такий, як у моєму PHILIPSі старому, не дуже гучний.
    Включала пилосос на повну потужність , так як у мене в усіх кімнатах є килимові покриття. На меншій тягнув гірше. В перший день є запах пластмасси.

Вітаємо Вас! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації техніки RZTK. Ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження у подальшому виробництві. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Олександр Ганженко

Велика чаша, багато насадок, два фільтра, симпатичний дизайн (не типовий для цього бренду). З недоліків - замала потужність.

Достоинства:
    Велика чаша, багато насадок, два фільтра, симпатичний дизайн
    Недостатки:
    Замала потужність втягування повітря.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Костя

Пылесос сам по себе хороший, брался в основном из за большой турбощетки, но нюанс в том, что она не работает нормально. Когда пылесосишь, она само по себе останавливается и может снова запуститься через какое то время, а может не запускаться. Есть такой вопрос к розетке, смогут ли в вашем сервисном центре ее проверить и починить.

Достоинства:
    цена, комплектация
    Недостатки:
    Проблема с турбощеткой

Доброго дня! Якщо на цей час проблема не вирішена, будь ласка, зверніться на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Сеньё Аня

Мне пылесос понравился!Турбощетка хорошая,для меня важно было, чтобы она была не мини.Мощности хватает,я пылесосила на максимальной.После первой уборки впечатления хорошие остались.Пылесос намного лучше того,что у меня был.Сняла звезду за то,что колёса довольно плохо вращаются и за собой его приходиться подтягивать рукой,сам едет с большой натяжкой.На фото количество мусора с небольшой двухкомнатной квартиры, которая не пылесосилась дня три.Пыли он насобирал достаточно!

Достоинства:
    Большая турбощетка, довольно мощный, большой контейнер для мусора.
    Недостатки:
    Тугие колёса

Доброго дня, Анно! Дякуємо за вибір техніки саме нашого бренду, а також за наданий зворотній зв'язок стосовно складнощів у мобільності пилососа. Ми обов'язково врахуємо дану інформацію та передамо на опрацбвання. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Петро

покупали через "мои бонусные кешбеки" знакомые. По отзыву знакомых - как понял "вау эффекта" нет, но раболтает, На фоне других пылесосов - не впечатляет. Ожидалось больше. Например мощность всасывания видится слабой. Повторно не стали бы покупать. Как то так.

Достоинства:
    работает, функции выполняет

Доброго дня, Петре! Дякуємо, що виділили час на написання відгуку із описом власних вражень від використання цієї моделі пилососа. Все ж, сподіваємось, що подальша експлуатація покращить Вашу думку. У разі виникнення додаткових питань, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• татьяна гирман

Долго выбирали пылесос и выбор пал на этот RZTK Pro Cyclone Marsala. Смотрели другие модели RZTK, но они не подходили нам по параметрам. Нужен был мощный пылесос, большой пылесборник и много насадок для разных поверхностей. Данный пылесос Cyclone Marsala подходил под эти критерии, купили его и очень довольны. Радует, что пылесос выглядит стильно. И огромнейший плюс этого пылесоса - это турбощетка (она отличная). Она настолько классно убирает ковры от волос, что до сих пор в приятном шоке) По соотношению цена-качество - это лучший вариант на данный момент. Спасибо розетке!

Достоинства:
    не очень шумный, много насадок.
    Недостатки:
    пока нет

Доброго дня, Тетяно! Дякуємо, що знайшли час, щоб написати розгорнутий відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі пилососа. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• Юрій Гаркавка

Сьогодні отримав і вже встиг протестувати пилосос:працює добре,не дуже гучно,сила всмоктування теж гарна,з своїми обов’язками справляється чудово.Комплект також порадував наявністю всіх необхідних насадок для дому.Якість матеріалів добра.Єдине що трохи засмутило:що поклали дві однакові насадки для меблів замість насадки для щілин.Дуже хотілося б вирішити це питанння(прикріплюю фото).Покупкою задоволений,рекомендую.

Достоинства:
    Не дуже гучний,добра сила всмоктування,наявність необхідних для дому насадок,два НЕРА фільтра,ціна
    Недостатки:
    Поклали дві однакові насадки для меблів

Доброго дня, Юрію! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду. Сподіваємось, що помилка в комплектації не вплине на загальне враження від експлуатації. У разі виникнення додаткових питань стосовно експлуатації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Тетяна Ячник

Після першого використання в захваті. Тяга сильна , великий контейнер. Сподіваюсь прослужить довго

Вітаємо Вас, Тетяно! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Олександра Підзирайло

гарно виглядає, чаша для пилу непрозора (що мені особисто до вподоби), гарний, доладний прилад

Достоинства:
    потужний, багато насадок
    Недостатки:
    не знайшла

Вітаємо Вас, Олександро! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Вікторія

Классный. Тянет на ура, удобно очищать после использования. Пользуюсь только 1 насадкой

Достоинства:
    Тяга мощная
    Недостатки:
    Туго ездит

Доброго дня, Вікторіє! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості пилососа від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Михаил Цурика

#МійRZTK_фото
    Пылесос выглядит достойно, комплектация, особенно объем контейнера в 4 л, раньше была Ровента на 1.2 л, то приходилось за уборку 2 раза чистить. Фильтр моющийся это плюс, сразу взял запасной. Турбощетка порадовала, жена рада алюминиевой трубке, ей говорит легче убирать. В принципе для моих целей он подходит, не все конечно идеально, но в принципе цена по акции перекрыла эти недостатки. В частности не помешала бы больше мощность, особенно когда одета турбощетка, турбина забирает мощность. Слабые крепления крышки на контейнере. Ещё нужно быть осторожным при смотке провода, скорость намотки большая, то мотает все на одну сторону и остаётся кусок застрявшего провода. Лучше рукой держать и направлять туда сюда. Ещё нет крепления трубки на вертикально стоящий пылесос, в рабочем положении мне же хранить его негде. Остальное все хорошо

Достоинства:
    Объем контейнера, турбощетка, алюминиевая трубка, фильтры отличные и моются, сам пылесос выглядит отлично и хватает на 2-3 уборки без чистки.
    Недостатки:
    Больше бы мощности, пластик на насадках кое-где с зазубринами и следами плохого литья. Контейнер нужно снимать осторожно, слабая защёлка, может вывернуться мусор, нужно осторожно сматывать шнур

Доброго дня, Михайле! Дякуємо за розгорнутий відгук із враженнями стосовно цієї моделі пилососа та наданими рекомендаціями безпосереднього користування. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

• Антон

#МойRZTK_видео

Пылесос крутой, тянет мощно. Выглядит стильно.

Доброго дня, Антоне! Дякуємо, що обрали техніку нашого бренду та за Ваш час, виділений на запис відео з демонстрацією цієї моделі пилососа. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Людмила

Пылесосом довольна,он красивый внешне + выполняет на ура свои функции. Что еще нужно?) Мощный,аж кавер поднимает. Насадок много+турбощетка. Пока не нашла минусов. А дальше посмотрим.

Достоинства:
    Мощный,красивый дизайн,много насадок,длинный шнур
    Недостатки:
    Не нашла пока

Доброго дня, Людмило! Нам дуже приємно, що придбання товару нашого бренду викликає у Вас радісні емоції та очікування були виправдані. Бажаємо відмінних результатів у подальшому користуванні на довгий час!

• Александра Кот

привезли, распаковали и попробовали. первое впечатление - тянет отлично, не очень громкий, колеса немного туговаты. со временем постараюсь добавить отзыв еще

Доброго дня, Олександро! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та за час, виділений на написання відгуку. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• Олег Кравец

Пылесос хороший тянет дай боже ковер тяжёлый советский 1,5 на 2,5 тянет за собою фильтра моются, была проблема с турбощеткой останавливалась при малейшей нагрузке оказалось на заводе турбину в щётке не доконца в пазы зажали и она клинила сейчас турбощетка аж свистит и не стаэт я доволен позже фильтра про запас закажу.

Достоинства:
    Чистый дом
    Недостатки:
    В турбощетке не доконца турбинку собрали

Доброго дня, Олегу! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та опис вражень від експлуатації пилососа цієї моделі. Бажаємо відмінних результатів у подальшому користуванні!

• Юрий Кузьменко

Купил пылесос. Влюбился в него с первого взгляда. Красивый, мощный, украшает дом и выполняет свои функциональные обязанности. Рядом с конвектором смотрится богато.

Достоинства:
    Стильный, мощный, не дорогой.
    Недостатки:
    ''Вскрытие'' покажет.

Вітаємо Вас, Юрію! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Павел Антонюк

Внешний дизайн - прекрасный. Попробовали в работе сразу после покупки: очень плохо крутятся колеса. Тянуть за собой пылесос достаточно проблематично.

Достоинства:
    На максимуме всасывает пыль хорошо.
    Недостатки:
    Проблемные колеса, Шланг "дубоват".

Вітаємо Вас, Павле! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Зарицкий Михаил

Работает, достаточно мощный, пока замечаний не

Вітаємо Вас, Михайле! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Алиса Артёменко

Цена приятная для такого комплекта, мощность всасывания впечатляет и поэтому у розетки эта модель, я уверена, очень хорошо продаётся. Я своей покупкой лично очень довольна.

Достоинства:
    цена, комплектация
    Недостатки:
    не обнаружила

Вітаємо Вас, Алісо! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Карина Романова

Нормальний пилосос. Красивий, потужний, насадок вистачає. За усіма характеристиками ідеально мені підходить. Коли тільки дістали й перший раз увімкнули був незначний запах, але дуже швидко зник.

Достоинства:
    Красивий, потужний, багацько насадок
    Недостатки:
    все добре

Вітаємо Вас, Карино! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

#МійRZTK_фото

Достоинства:
    Турбощетка, мощный, хорошая комплектация (много насадок), хорошая сборка, стильный, лучшее соотношение цены и качества
    Недостатки:

Доброго дня, Дмитре! Дякуємо, що поділились фото з детальним описом власного досвіду експлуатації та вражень стосовно цієї моделі пилососа від RZTK. Ми дуже раді, що Ваш вибір зупинився на техніці нашого бренду. Бажаємо Вам завжди найкращих та блискучих результатів у прибиранні!

• Олена Павлова

Так як Розеткою користуємось часто, вирішили нарешті придбати обновки саме від RZTK. Маємо надію, що аналізуючи ринок, Розетка зуміла поєднати якість і ціну в ідеальному товарі :) Поки ще достатнього досвіду немає, бо скористались пилососом лише раз, але враження дуже хороші. Якщо будуть проблеми, доповню відгук.
    Дякуємо, Розеткою!
    #МійRZTK_відео

Достоинства:
    Характеристики товару, ціна, достатньо компактні розміри.
    Недостатки:
    З пилососом, надіюсь, не буде. А от з доставкою проблема - протермінували на 2 дні, при чому доставка з пакетом Premium.

Доброго дня, Олено! Дякуємо, що обрали техніку нашого бренду та за Ваш час, виділений на запис відео з демонстрацією цієї моделі пилососа. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Анна Муха

Пилосос дуже хороший!Доставка швидка. Придбали на заміну миючому Zelmer, хочу відмітити, що в зрівнянні зі старим пилососом, цей набагато легший, сила всмоктування досить гарна, зручний, порадував контейнер, висипав сміття і все. Залишилися задоволені.Дизайн супер.

Достоинства:
    Сила всмоктування, великий контейнер, достатня довжина шнура, шикарний вигляд
    Недостатки:
    Трішки є запах пластику, але легкий

Доброго дня, Анно! Вітаємо Вас з придбанням техніки бренду RZTK! Дякуємо за розгорнутий відгук з описом вражень та функціональної складової цієї моделі пилососа. Будьте впевнені у Вашому виборі та бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Дмитрий Дмитрий

Тянет неплохо. Хорошая комплектация. Производит впечатление сделанного добротно. Понравилось, что фильтров два (как я понял, один из них можно мыть). Брал по акции

Достоинства:
    Хорошая комплектация
    Недостатки:
    Пока не обнаружены

Вітаємо Вас, Дмитре! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що техніка від RZTK прийшлась Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Виктория Лебедева

Шнур виявися дуже довгим та дуже зручним, чаша миється за 4-5 хвилин, на миючий пилосос виділялось від години, немає запаху від обратки-ніякого. Хепа фільтр чудовий, не мийте його, лише витрушуйте інколи.

#МійRZTK_відео

Достоинства:
    Отже після двох днів користування, можу підтвердити 5 зірок та додати ще 5 копійок.
    Недостатки:
    Турбо-щітка лише для волосся чи чогось крупного. Хоча можливо це і не недолік.

Доброго дня, Вікторіє! Дякуємо, що придбали техніку нашого бренду та поділились враженнями стосовно цієї моделі пилососа. Турбощітка призначена для ефективного та швидкого прибирання шерсті тварин і волосся. У разі винкнення питань стосовно експлуатації, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитро Наумов

Мой выбор стоял между Cyclone 30 и этим пылесосом, но так как мне была нужна турбощетка для ковра, а цена ее и 30 циклона была такая же как и этого пылесоса, я решил купить его, ведь в комплекте уже есть турбощетка и по характеристикам он выигрывает. Доставили быстро, на следующий день я уже получил.
    Первые впечатления хорошие, сборка качественная, мощность отличная, даже для ковра с высоким ворсом.
    После первой уборки своего ковра я был удивлен, как много пыли он собрал, по сравнению с моим старым пылесосом.
    Удобно, что в комплекте с пылесосом уже установлены НЕРА фильтры, а так же то, что их можно докупить в разе необходимости.
    Регулировка мощности происходит кручением колесика на корпусе, так же есть задвижка на ручке. Контейнер для пыли легко снимается и ставится обратно, единственное неудобство, это крышка контейнера, которая снимается только полностью, но не считаю это недостатком, возможно так даже лучше.
    После всего вышенаписанного, пылесос к покупке однозначно рекомендую, особенно пока хорошая скидка)
    #МойRZTK_фото

Достоинства:
    Мощность, комплектация (конкретно турбощетка), сборка, внешний вид, объем контейнера
    Недостатки:
    Не нашел

Доброго дня, Дмитре! Дякуємо, що поділились фото та детальним описом власного досвіду експлуатації цієї моделі пилососа від RZTK. Ми дуже раді, що Ваш вибір зупинився на техніці нашого бренду. Бажаємо Вам завжди найкращих та блискучих результатів!

• Анастасия Хрыченкова

Давно хотела купить новый пылесос. И вот решила попробовать эту новую фирму. На первый взгляд всё очень качественно. Дизайн красивый, много насадок, тянет хорошо, уровень шума приемлемый. Не смотря на то, что контейнер на 4 литра, сам пылесос не тяжёлый и выглядит аккуратным и не огромным. Инструкция на украинском языке, что радует. Однозначно довольна покупкой.

Достоинства:
    Лёгкий, много насадок, большой контейнер
    Недостатки:
    Пока нет

Доброго дня, Анастасіє! Вітаємо Вас з придбанням техніки бренду RZTK! Дякуємо за розгорнутий відгук з описом вражень та функціональної складової цієї моделі пилососа. Будьте впевнені у Вашому виборі та бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Камилла Баркова

Очень добротный такой пылесос. Сила всасывания полностью оправдала ожидания. Сделан из достаточно прочного пластика, выглядит аккуратно. Насадок у него много - на все случаи жизни: для тех у кого паркет, для тех у кого ковры, для тех у кого пушистики дома и много тесных мест куда просто так не достать. Очень довольна покупкой.

Достоинства:
    мощность, прочность, насадки

Доброго дня, Каміло! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі пилососу. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Павел Немешаев

Отличный мощный пылесос с богатой комплектацией насадок по доступной цене.
    Хорошая сборка и видно хорошие материалы.
    Выделяется вместительный пылесборник и длинный шнур, это действительно очень пригодилось, хоть сначала не обратил на это внимание.

Достоинства:
    Работа, комплектация, цена

Доброго дня, Павле! Дякуємо, що знайшли час, щоб написати розгорнутий відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі пилососа. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• НАДІЯ

Сьогодні протестували Пилосос RZTK Pro Cyclone Marsala. Досить приємні враження. За помірну ціну повноцінне сухе прибирання. Досить легкий і потужний
    фильтр НЕРА 13 мийний.

Достоинства:
    Потужний, маневрений, мала вага, багато насадок.
    Недостатки:
    втомились поки відчищали сам пилосмок після прибирання))

Вітаємо Вас, Надіє! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Милена

Очень приятный дизайн, цвет. Небольшой и низкий - что хорошо, т.к. спокойно заезжает на нижнюю полку в кладовке. Ручка удобно расположена. Специально покупала без мешка, а то сил и злости моих на них не хватает. Есть турбощетка - моё открытие, крутая, раньше такой не пользовалась. Колеса хорошие, по полу катается идеально.

Доброго дня, Мілено! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі пилососу. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Андрей Луцай

Топовый пылесос за приятную цену. Куча насадок в комплекте, но я юзаю только турбощетку, по сути из-за нее и покупал РЗТК. Пылик не смотря на 4 литровый пылесборник выглядит компактным, стильный, при этом мощность у пылесоса очень хорошая, не приходиться лишний раз нагибаться подбрасывать ниточку на полу и давать пылесосу второй шанс ее засосать.

Достоинства:
    Компактный, стильный, богатая комплектация, мощный

Доброго дня, Андрію! Ми дуже раді, що Ви обрали пилосос нашого бренду та виділили час на те, щоб поділитись першими враженнями від користування. Бажаємо Вам завжди відмінних результатів прибирання та легкості у подальшій експлуатації!

• Елена Буц

А как по мощности всасывания? А то в характеристиках этой информации нет

• Андрей Луцай

в цифрах не подскажу, а вот по мощности мое мнение не изменилось, засасывает очень хорошо

• Лидия Викторовна

Симпатичный пылесос. Контейнер для пыли достаточно удобный и вместительный. Фильтры со своей задачей справляются. Радует, что корпус не прозрачный – не люблю, когда вся пыль видна и портит внешний вид. Разными щетками пока не пользовалась, только основной, но наличие их приятно радует перспективой вариантов использования.

Достоинства:
    Цена доступная, приятный внешний вид, удобный пылесос.
    Недостатки:
    Первое время присутствовал запах пластика

Доброго дня, Лідіє! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі пилососу. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!