Отзывы покупателей о Опрыскиватель RZTK 16M

72 отзыва

• Леся Кобзар

Купили оприскувач і вже прокористувалися один сезон. Зауважень до роботи немає.
    Насос працює відмінно.

Достоинства:
    1. Великий об'єм бака, для домашньої присадибної ділянки більш ніж достатньо.
    2. Різні насадки, які зручно міняти і використовувати для оприскування різних культур.
    Недостатки:
    Не виявили

Добридень, Лесю! Ми вдячні Вам за придбання обприскувача RZTK. Ви зробили вдалий вибір! Добре, що використання цього приладу повністю Вас задовольняє. Зичимо успішного користування на довгий час!

• Константин Милимко

Бракований.
    З однієї сторони не чіпляється ремінець.

Доброго дня, Костянтине! Дякуємо за придбання обприскувача RZTK цієї моделі. Для вирішення Вашого питання зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0-800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Константин Милимко

Товар хороший .
    Цена хорошая.

Достоинства:
    Лёгкий.
    Недостатки:
    Нет инструкции по сборке.
    Ремни короткие

Вітаємо, Костянтине! Дякуємо за вибір продукції нашого продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд. Ви можете переглянути оновлену версію інструкції з експлуатації в електронному вигляді у вкладці "Усе про товар". Вона була доповнена ддодатковою інформацією. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Андрій Липчук

Перед початком сезону придбав цей обприскувач. Непогана модель, недорога. Вже випробував його. Все просто, зрозуміло та зручно. Гідронасос викликає довіру. Бак достатній за об’ємом для моїх завдань.

Добридень, Андрію! Дякуємо за Ваш вибір продукції ТМ RZTK. Раді, що Ви оцінили переваги роботи з цим обприскувачем і вирішили поділитися своїм відгуком про це. Бажаємо легкого й ефективного користування!

• Денис

Обприскувач хороший, тільки трубка як би була металева було б дуже добре

Достоинства:
    Порадувало що є різні насадки, два -три рази качнув і фігаче то шо нада
    Недостатки:
    Трубка не понятно з чого виготовлена, протікає вся трубка, прийшлося обмотати скотчем

Вітаємо, Денисе! Дякуємо за придбання обприскувача RZTK цієї моделі та Ваш відгук. Добре, що Ви оцінили його переваги. Термін гарантії на цей виріб становить 24 місяці. Ви можете відправити товар в авторизований сервісний центр, звернувшись у точку видачі інтернет-магазину "Розетка" або до послуг перевізника. Детальна інформація з цього питання доступна за посиланням: ссылкаАктуальна інформація щодо точок видачі "Розетка", які нині працюють, за посиланням: ссылкаВдячні Вам за розуміння!

• Олег Карнаух

Вже випробував -все добре,

Достоинства:
    16 літрів те що треба. В камплекті є різні насадки. Купував за акційною ціною.
    Недостатки:
    В принципі нема.

Доброго дня, Олегу! Ми вдячні Вам за придбання обприскувача ТМ RZTK. Раді, що Ви оцінили переваги цього виробу та поділилися з нами своїм відгуком. Зичимо успішної експлуатації на довгий час!

• Виталик Дужий

Прочный корпус и в целом качество исполнения отдельных компонентов и механизмов дают надежду на долгую службу, работал пока только в тестовом режиме. Удобный, создает оптимальное давление, весит немного. Также оптимальная длина рабочей трубки.

Добридень, Віталію! Вдячні за покупку обприскувача RZTK цієї моделі. Добре, що Ви високо оцінили цей пристрій та знайшли час поділитися своїм відгуком. Бажаємо легкої та ефективної експлуатації!

• Кирилл

Поцарапанный, был в использовании наверное.

Недостатки:
    Поцарапанный пришел

Добрий день, Кириле! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Магазин ROZETKA реалізує виключно нову продукцію. Зазаначимо, що ми рекомендуємо оглядати товар при отриманні. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми Вам зателефонуємо для вирішення цього питання. Вдячні за розуміння.

Вітаємо, Кириле! В телефонній розмові погодили з Вами вирішення цього питання. Дякуємо за вибір RZTK.

• О. С.

Замовили оприскувач. Доставка - швидка. Якісний, працює. Підходить для використання, як правші, так і лівші (шульзі).
    У нас всі запчастини були запаковані в середині оприскувача.
    На ручці є фіксатор, щоб постійно не натискати, коли оприскуєш.

Вітаємо! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Евгений Козак

Из плюсов отмечу удобство и легкость в работе, большая емкость, есть разные насадки, есть запасные детали, опрыскивает хорошо под хорошим давлением

Из минусов - непонятно как его собирать, в инструкции очень плохо описан процесс сборки, пришлось искать отдельно видео в ютубе и собирать интуитивно, но в итоге справился и опрыскиватель был собран! Также из минусов - петелька для ручки насоса расположена слишком высоко из-за этого ручка в петельке нормально не держится и вылетает при малейшей встряске

Достоинства:
    Удобный, вместительный, много насадок
    Недостатки:
    Сложно собрать, петелька для ручки насоса слишком высоко

Вітаємо, Євгене! Дякуємо за придбання обприскувача RZTK. Вдячні за Ваш відгук та зауваження. Ваша думка важлива для нас. Інструкція з експлуатації вже доповнена додатковою інформацією. Ви можете ознайомитися з актуальною версією інструкції у вкладці "Усе про товар", на сторінці товару, на веб-версії сайту ROZETKA. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Олександр Шидей

Після першого використання виявив повздовжню тріщину в штанзі та тріщину в ручці. Пластик дуже низької якості.
    Прошу зв'язатись зі мною гарантійний відділ.

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин та вирішення цього питання. У зв'язку з останніми подіями, Вам зателефонують при першій можливості. Дякуємо за розуміння.

• Олег Любовец

Товар оооочень низкого качества,к сожалению!!!
    Очень расстроился!
    Лямки ранца одеть в бак не смог,нет отверстий. Все жидкое!!!
    Рычаг подкачки помпы насоса вообще не подходит по креплению и короче чем нужен.
    В общем кошмар. Буду возвращать!!!

Достоинства:
    Недостатки:
    Весь прибор,это недостаток!!!

Вітаємо, Олеже! Дякуємо за відгук та вибір продукції RZTK. Шкода, що виник подібний інцидент. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові для з'ясування обставин цієї ситуації. Вибачте за незручності. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити його перевізником. Детальна інформація з цього питання у наступному посиланні: ссылка. Актуальна інформація щодо точок видачі ROZETKA які працюють у наступному посиланні: ссылка. Дякуємо за розуміння.

Доброго дня, Олегу! Раді були у телефонній розмові дізнатись, що Ваше питання успішно вирішено. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про бренд RZTK і у Вас ще буде нагода оцінити всі переваги продукції нашого бренду. Дякуємо за розуміння!

• Андрій Горошко

Перше, забиріть рашиську мову.
    Друге, покористувався ОДИН РАЗ. Я розумію, ви в бізнесі, тому так економите. Чому зігнулась ручка? Совість є? Див фото. Чекаю на дзвінок.

Достоинства:
    Повірив, що Український виробник.
    Недостатки:
    Риба гниє з голови. Дивіться фото.
    • Ігор Попадюк

В мене був такий самий оприскувач тільки форте там такаж проблема перше ламається ручка потім тріскає кріплення ручки а потім ламається помпа і це все за 2 тижня. Нікому не рекомендую оприскувачі з такими ручками. Краще беріть Леміру це надійність перевірена часом

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. У зв'язку з останніми подіями, Вам зателефонують при першій можливості. Дякуємо за розуміння.

Доброго дня, Андрію! Раді були дізнатись у телефонній розмові, що ситуація вже вирішена успішно. Сподіваємося, цей інцидент не зіпсує Вашого загального враження від бренду RZTK та у Вас ще буде нагода оцінити всі переваги нашої продукції. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання Ви можете звернутися гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Ганна Дзюба

Отличный опрыскиватель за такие деньги. Уже 2 приобрели. Один для себя, второй - родителям.

Достоинства:
    Вместительный, прочный, хорошо распыляет.
    Недостатки:
    Не заметили

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Татьяна Егорова

В комплекте нет ни инструкции,ни гарантии, очень неприятно, Розетка.Зачем тогда писать на коробке,что это входит в комплектацию,если этого нет?

Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вибачаємося за спричинені цією ситуацією незручності. В телефонній розмові з Вами погодили вирішення даного питання. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Доброго дня, Тетяно! Дякуємо за звернення. У продовження нашої телефонної розмови, ми раді, що ситуація вирішилась успішно. Окрема подяка за Ваше терпіння, впевненні подальше використання нового пристрою буде приносити Вам тільки успішний досвід експлуатації та позитивні емоції!

• Татьяна Иванченко

Замовили з татом даний обприскувач,оскільки підходить літраж,легкий та зручний в користуванні,має гарну ціну!Навесні спробуємо на практиці!Тому останню зірочку не відмітила.Дякуємо розетці за якість та оперативну доставку!

Достоинства:
    Хороша ціна, якісна збірка
    Недостатки:
    Поки що не виявила

Добрий день, Тетяно! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Алфимов Владимир

Всё работает

Добрий день, Володимире! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Ми раді, що Ви високо оцінили цю модель та задоволені її використанням. Вдячні за Ваш відгук!

• Роман

Вполне нормальный опрыскиватель за такие деньги.

Достоинства:
    Недорогой
    Недостатки:
    Не обнаружено

Добрий день. Романе! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Сергей Левченко

#МойRZTK_видео

Акционная цена и качественный пластик изделия. Пока не использовал. Сезон огородов даст шанс испытать его а пока моя оценка сугубо формальная.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання обприскувача RZTK. Упевнені, що пристрій цієї моделі стане Вашим надійним помічником у майбутньому сезоні та на довгі роки. Ми щиро вдячні за Ваш відгук і відео розпакування. Легкої роботи та відмінних результатів!

• Сергей Левченко

#МойRZTK_фото

Четыре дня доставка в мой город Новой почтой. Товар прибыл в фирменной картонной упаковке целым и без повреждений. При осмотре товара оказалось что пластик довольно таки плотный и не вонючий. На вид изделие выполнено добротно и я надеюсь послужит не один год. Процесс сборки четко описан в инструкции и не вызывает никаких трудностей. В данной ценовой категории это хороший выбор.

#МойRZTK_фото

Достоинства:
    Цена по акции.
    Недостатки:
    Пока не испльзовал.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання обприскувача RZTK цієї моделі. Раді, що Ви високо оцінили цей виріб та знайшли час поділитися відгуком про нього, а також додали фото. Бажаємо успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Катерина Храбан

#МійRZTK_фото
    Хороший обприскувач українського бренду. В комплектації наявні всі елементи (див. фото). Відсутній запах пластмаси, не критично. Зручний у використанні. Вміщається достатня кількість рідини, щоб обробити велику ділянку або декілька дерев.
    Стильний дизайн, яскравий колір.

Добрий день, Катерино! Дякуємо за вибір та високу оцінку обприскувача RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданi фото цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Андрей Грехов

Прислали быстро. Всё работает. Спасибо.

Доброго дня, Андрію! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Анна Корниенко

#МойRZTK_фото
    удобна что качается не снимая со спины, мужу понравился

Добрий день, Анно! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Анна Корниенко

#МойRZTK_видео
    опрыскиватель большой и много насадок на трубку в наборе

Добрий день, Анно! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Роман Пермак

#МойRZTK_видео
    к сезону борьбы сорняками и вредителями вооружился, добротный аппарат надеюсь оправдает надежды

Добрий день, Романе! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо легкого та успішного використання!

• Галина Филиппова

#МойRZTK_фото
    удобный практичный опрыскиватель с большой емкостью, готовимся потихоньку к весеннему сезону

Вітаємо Вас, Галино! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Владимир Семенюк

Хороший опрыскиватель, как по мне. Сборка очень даже неплохая, бак большой, шланга вроде как хватает. Покупкой в целом доволен, а испытания пройдут позже ))
    #МойRZTK_видео

Достоинства:
    Хорошая сборка, длина шланга
    Недостатки:
    Не обнаружено

Вітаємо Вас, Володимире! Дякуємо за відгук з відео і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Андрій

#мійrztk_відео
    Якісний оприскувач, влазить 16 літрів води, в комплекті є різні насадки та прокладки
    Приїхав швидко, в цілому за невелику вартість прекрасна річ

Достоинства:
    Невелика вартість
    Недостатки:
    Відсутні

Добрий день, Андрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо тривалого та успішного використання!

• Андрей Волощук

#мойrztk_фото
    Недорогой, качественный опрыскиватель
    В комплекте очень много запасных деталей, а также разных насадок
    Давление держит, накачивает быстро
    Рекомендую

Достоинства:
    Цена, большой литраж
    Недостатки:
    Не нашел

Добрий день, Андрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо тривалого та успішного використання!

• Галина

#МойRZTK_видео
    интересная конструкция, с таким еще не работал, до этого были попроще, буду разбираться и пользоваться

Доброго дня,Галино! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Мария Матвейченко

#МойRZTK_видео
    пришел немного в пыли, но это не столь важно, собрали - все работает, спасибо

Доброго дня, Маріє! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Галина

#МойRZTK_фото
    приехал в родной упаковке, хотелось бы чтоб в какой-то срейч упаковали, но увы, за это минус звезду, а так все нормально

Добрий день, Галино! Дякуємо за вибір обприскувача RZTK. Вдячні за Ваш відгук та побажання. Ваша думка буде врахована. Окрема дякуємо за додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Николай Касянюк

#МойRZTK_фото
    опрыскиватель однозначно своих денег стоит, полный комплект

Добрий день, Миколо! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого та успішного використання!

• Влад Голев

трубка удлинителя похоже единственный недостаток поскольку она как сотовый поликарбонат абсолютно дырявая можно заглушить выходное отверстие и поливать капельно вода просачивается через материал

Достоинства:
    цена
    Недостатки:
    трубка удлинителя

Доброго дня, Владиславе! Дякуємо за придбання цієї моделі обприскувача та залишений відгук. Вказаний вами недолік не є характерним для цієї продукції. Радимо Вам звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319 для отримання консультації та у разі підтвердження проблеми, звернутися до сервісного відділу. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK.

• Катерина Храбан

#МойRZTK_видео
    Якісно виконані деталі, немає різкого запаху пластику. Надійно запаковано. достатній об'єм для виконання садових робіт. Будем перевіряти вже навесні.

Доброго дня, Катерино! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Василий Прилипко

Доставили быстро, все в комплекте. Весной испробую в саду

Достоинства:
    Нормальный опрыскиватель
    Недостатки:
    с креплениями ремней как то не продумано ...

Вітаємо Вас, Василю! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукціі нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!