Отзывы покупателей о Коса бензиновая RZTK BC 420 Pro Series

43 отзыва

• Николай

Купил на замену интерсколовской(т.к. перестала заводится, но поковырялся -- стала заводится), как раз были перебои с топливом, так даже не запускал ее и здал назад.

Достоинства:
    Не ощутил, т.к. вернул в 14 дней
    Недостатки:
    Не обнаружил

Вітаємо, Миколо! Сподіваємося в майбутньому у Вас ще буде можливість оцінити переваги продукції ТМ RZTK.

• Сіроштан Максим

Взяв цю модель мотокоси по рекомендації товариша. Поки задоволений. Сподіваюсь і далі не підведе!

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за покупку та високу оцінку бензокоси RZTK цієї моделі. Відмінний вибір! Упевнені, цей інструмент буде Вашим надійним помічником на довгі роки. Бажаємо успішної експлуатації!

Купил себе такую мотокосу,уже поработал ею где то часа три. В комплекте отсутствувал соединитель рукояти(левой с правой). Вообще м все нормально,мои ожидания оправдала. Будьте внимательны к топливу,на плохом бензине заводиться и работать не будет.

Достоинства:
    Цена, комплектация
    Недостатки:
    Ремень не очень, громковатая

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK цієї моделі. Фіксатора для додаткового з'єднання ручок управління виробником не передбачено. В паперовій версії інструкції були допущені неточності, які виправлені в новій версії, що доступна в електронному вигляді у вкладці "Усе про товар", на сторінці товару, на веб-версії сайту ROZETKA. Вибачте за незручності. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Пришла быстро, комплектация полная. Отработала 5-6 литров топлива. Полет отличный)
    Ремень - это капец!)))) постоянно в движении, каждую минуту утяжки поправлять.... Тут или из брезентовых хомутов новый пошью, или этот раз отрегулировать и скрепить все степлером.
    Ну и еще одно... поломка или нет - не знаю. Но как одел диск - после него на холостых прокручивается вал. Даже со шпулькой с леской, понемногу, в зацепление входит и пара оборотов секунд за 10 происходит...
    Мощность отличная. Проблема с наматыванием (высокой)травы над шпулькой имеется, недоработка. Хотя, почти во всех косах так... ну, ничего, сам промышленный дизайнер, придумаю отвальный кожух
    Товар рекомендую. Зная уже в деле косу - купил бы ее все равно

Достоинства:
    Хорошая коса
    Недостатки:
    Ремень.... это нечто!

Доброго дня, Сергію! Дякуємо за покупку бензокоси RZTK. Добре, що загалом Ви задоволені використанням цієї моделі та вирішили поділитися розгорнутим відгуком. Ваша думка важлива для нас, а побажання будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до служби підтримки RZTK за телефоном гарячої лінії: 0800-331-319. Ми завжди готові та раді допомогти!

• Артем Пилипчук

Да, ремень не самый качественный, но ведь можно отрегулировать все ремешки, и позавязывать каждый, на простой узел, и все замечательно держится.

• Михайло Маркуша

Якісна і потужна модель бензокоси з надійною зборкою та 2 роками гарантійного строку. Швидко та ретельно зрізає рослинність як ножем, так і волосінню. Своїх грошей варта!

Вітаємо, Михайле! Ми щиро вдячні Вам за придбання і найвищу оцінку бензокоси RZTK цієї моделі. Добре, що Ви знайшли час на відгук, у якому поділилися позитивними враженнями від використання інструмента. Бажаємо легкої та успішної експлуатації!

• Виталий Захарченко

Заказав мотокосу RZTK BC 420 Pro Series.При складанні виявлено відсутність з'єднувального фіксатора правої і лівої частини рукоятки. Завелась нормально. Спроба регулювати волосінь згідно інструкції закінчилась нічим. Розібравши шпулю, було виявлено неправильне намотування. Якість ременя на низькому рівні.

Достоинства:
    Розбірний вал
    Недостатки:
    Комплектація

Доброго дня, Віталію! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Для додаткової консультації та вирішення Вашого питання з неповною комплектацією зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Гринчук Роман

Пока обкатую а так вроді не погана коса!!!

Доброго дня, Романе! Вдячні Вам за придбання бензокоси RZTK цієї моделі. Добре, що Ви високо оцінили цей інструмент і залишили свій відгук. Бажаємо легкої та ефективної експлуатації після обкатування!

• Евгений Кудряшов

Как по мне - нормальный инструмент. Цена качество - супер. Да немного плюется маслом на выхлопе.. При том что в интсрукции не указано соотношение смеси, написано "Как указано производитетелем масла".. А я провтыкал, и сделал чуть меньше чем 50к1 как указано на масле.. Да где то подтекает бенз.. Но может новая.. еще не притерлась. Поработал ею чуть меньше часа в общем..

Разборная штанга - просто находка, можно без проблем закинуть косу в багажник.

Работает нормально, как леской так и диском..

К ремню нужно приловчится и главное его отрегулировать..

Единственное что у меня не работает, это выключатель.. Я ж так понимаю в положении 0(СТОП) коса должна глохнуть.. Или нет? Приходится глушить закрытием заслонки.. На прямое замыкание контактов тоже не реагирует. Я могу это попробовать исправить сам? Может где под кожухом контакт отошел..

Достоинства:
    Разборная штанга.

Доброго дня, Євгенію! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK цієї моделі, а також Ваш розгорнутий відгук і найвищу оцінку. Після встановлення положення "Stop" на рукоятці інструмент має вимкнутися. Аби не втратити гарантію, ми не радимо самостійно ремонтувати пристрій. Зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми допоможемо Вам розібратися!

• Евгений Кудряшов

Вопрос с выключателем решил.. Под кожухом разъем был не подключен.

• Евгений Кудряшов

@rztk Была бы реально проблема, я бы позвонил.. Но так как там под кожухом просто забыли подключить разъемчик.. (ссылка) Терять на согласования и отправки неделю две я не хо.
      Я смело оставляю 5 звезд, потому что инструмент за свои деньги хорош.

Что там у кого отпадает и трескается пластик я не знаю.. При моем не прям супер бережном использовании.. Ни защита бака, ни защитный кожух не пострадали за четыре дня. Даже родная шпуля, мои издевательства леской терпит.. Будь то квадрат армированный, или звезда.. (На электрокосе (Китайской конечно) от звезды шпуля затирается..)

• Микита

Відмінна модель для складних завдань. Саме на це і розраховував при виборі. Потужний і практичний інструмент!

Вітаємо, Микито! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Костянтин Лозовський

Пластиковий захист бензобака зроблений з крихкого пластика який зламався ще при транспортуванні, скоріше за був зламаний ще по дорозі до пункту видачі. Буду тепер городити замінник з чогось більш міцного.

Добридень, Костянтине! Дякуємо за придбання бензокоси ТМ RZTK. Шкода, що виникла ця ситуація. Настійно рекомендуємо оглядати товар під час отримання. Із будь-яких питань стосовно нашої продукції Ви завжди можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Сергій Юрченко

Попередня китайка працює з 11 року, так, вже частково поміняно багато чого і трохи морочить голову, але працює. Нову взяв по причині, що старій віри вже не має, у відповідальний момент може підвести. Перед збіркою штанги змастив верхній і нижній вали, хоча на верхньому змазка була присутня, та набив змазки в редуктор. Завелась відразу, наразі проходить обкатку, періодично даю відпочити і не нагружаю сильно. Що можу сказати, нове є нове.

Достоинства:
    Якість збірки. Комплектація. Розбірна штанга.
    Недостатки:
    Сама не косить))

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Літвінов Вячеслав

Хороша коса, заводиться чудово. Правда в мене чомусь 4т двигун. Тиха та економна. Обкатку проходив без нагрузки, декілька раз запускав і вона собі в холодку працювала 15-20 хв. При перших запусках добавив трішки 2т масла до бензини. Головоломка з ремнем. Через декілька годин роботи замінив масло.

Достоинства:
    Ціна, якість.
    Недостатки:
    Невиявлено
  • Бруй Виктор

Моя распаковка

Вітаємо, Вікторе! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Володимир Боденчук

Почитав тут відгуки, і думаю чи мені пощастило, чи то я ще мало покосив. Користувався 2 рази, спалив більше 3л бензину. Якщо не помиляюсь, то 0.5л вистачає приблизно на 30 хв. Зі своєю задачею справляється добре. Збирати не складно, але обов'язково потрібно перевірити усі болти, у мене був відкрутився один із двох болтів, що прижимають основу ручок до штанги. Трохи скадно було розібратись із ременем, але зараз відрегулював і він не здається незручним. Одягаю спочатку ремінь, заводжу косу і чіпляю за карабін на ремінь - досить зручно. Зручно, що розбірний вал - коса поміщається в багажник. На вигляд ніби якісно зроблена. Із мінусів - трохи відчувається вібрація. Достатньо детальна інструкція, єдине чого мені там не вистачало - щоб з'єднати штангу потрібно чи то відтягнути чи притиснути фіксатор (не було вказано), поки не здогадався думав, що пазли на валу не співпадають. Поки покупкою задоволений.

Достоинства:
    Розбірний вал, волосінь і диск в комплекті

Добрий день, Володимире! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та комфортного використання на довгий час!

• Антон Крамарь

Добрий день, Антоне! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та комфортного використання на довгий час!

• Стеценко Владислав

Хороший аппарат, очень удобно при транспортировке (разборная).

Достоинства:
    Удобная транспортировка, неплохое качество
    Недостатки:

Доброго дня! Дякуємо за відгук і позитивну оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Андрей Майбродский

Купил косу RZTK BC 420 Pro Series. Прочитал полностью инструкцию собрал и завел. Завелась сразу. Обрадовался - но видимо рано. Начал проходить обкатку как написано в инструкции мощность не более 70% в перерывом 20 минут после 15 минут работы. Сразу начал замечать что корпус греется больше тем у старой косилки которая рабола 8 лет, думаю ну может модель такая и обкатка еще в придачу. Так она работала около месяца, потом начала уже плохо заводится, и в один момент уже завести не смог (обкатка еще не закончилась так как общей сложности косилка не проработали и 7 часов). Завез в сервис. Через 3 недели перезвонили и сказали что я перегрел двигатель. Вы серьезно? Косилка работала 10-15 минул с перерывом 20 минул. На кнопку мощности нажимал не полностью. Масло (Mannol 7858 Agro for STIHL API TC) покупал тоже на Розетке. В итоге сказали что это не гарантийный случай, но за 500 грн. могут починить. В случаи если решение не изменят буду вынужден обратится "Держпродспоживслужку" про нарушение Розеткой моих прав.

Достоинства:
    Компактная
    Недостатки:
    С самого начала сильно грелася. В итоге перестала заводится.

Добрий день, Андрію! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Андрію! Дякуємо за звернення. Дійсно в процесі діагностики були виявлені характерні пошкодження двигуна причиною яких зазвичай є перегрів, і випадок був признаний не гарантійним. Але, зважаючи, що несправність виникла на початку експлуатації  нами було прийнято рішення піти Вам на зустріч та відремонтувати мотокосу в межах гарантійного обслуговування. Впевнені подальше використання коси буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи! Якщо У Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Валерій Бережний

#МойRZTK_фото
    Купил 5.08, а вчера дума пора бы уже попробовать ее в действии. Собрал все как гласит инструкция. Со второго толчка завелась, вроде бы все хорошо. Поработала 4 минуты и я ее заглушил. Через 15 мин заново заводить, а она уже не заводится! Сегодня повторно завел быстро, но проработала 20 секунд и заглохла, повторно уже не завелась.
    Зашёл почитать комментарии к данной модели и оказывается не у одного меня такая проблема... У некоторых даже не завелась вообще, так что мне ещё повезло услышать звук ее работы на холостых оборотах. Увы, но звук работы так и не услышал!

Достоинства:
    Цена радует, материал тоже ничего и внешний вид
    Недостатки:
    Не заводится. Ремни неудобны

Вітаємо Вас, Валерію! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Для того, щоб більш детально розібратися в ситуації з роботою Вашого пристрою зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Валерію! У продовження телефонної розмови з Вами, ми раді що ситуація вирішена успішно.  Сподіваємося подальше використання техніки нашого бренду буде приносити вам лише позитивні емоції!

• Богдан Овчаренко

Редко пишу отзывы но в этот раз напишу чтобы все понимали некоторые нюансы.
    Косилка визуально изготовлена довольно качественно и добротно, ето копия 80% аналогичных косилок что продаються у нас под разными наклейками.
    Мотор штанга большинство элементов в основном у всех визуально одинаковы.
    Покупалась 27.07.21 как дополнение к основной колесной косилке для окантовки газона и выкашивания в тех местах где не удобно работать.

В итоге запустить ее так и не получилось. Проработала 30-40 секунд (леска изначально была в обратную сторону намотана)
    При попытке старта подхватывала на пару секунд при добавлении оборотов сразу глохнет.
    Оформил на возврат и тишина…
    Самое интересное что я как клиент купил изначально не работающий товар, купил в оплату частями 27.07.21.
    Потратил время на самовывоз сборку в последствии разборку обратно дорогу на точку возврата.
    И в итоге сейчас 09,08,21 результата и обратной связи 0.

Розетка приняла свой бракованный товар назад и отправила на сервис чтобы разобраться почему они такое продали.
    В итоге до сих пор жду возврата зря потраченных денег.

Спустя несколько дней пришлось таки купить еще одну косилку немного дороже и она с первого оборота завелась почему-то и успешно справляется со своей задачей.
    Это мое первое и наверно уже последнее знакомство с данным брендом.

Как минимум данный тип товара должен проходить обязательную предпродажную подготовку чтобы исключить на будущее подобные моменты.
    Но для этого нужно содержать штат сотрудников которые будут этим заниматься.
    Намного проще переложить эту задачу на клиента это ведь его проблемы что оно не работает пусть ждет пока мы у себя разберемся.

Достоинства:
    Хорошо собрана
    Недостатки:
    Не работает. Внимательно все читайте отзывы особенно те что с низу списка.

Добрий день, Богдане! Дякуємо за вибір бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка, зауваження та побажання обов’язково будуть враховані. Шкода, що склалася подібна ситуація. В таких випадках дійсно потрібно діагностика пристрою сервісним центром, після проведення якої буде прийнято об’єктивне і не упереджене рішення, і з Вами зв’яжуться. Дякуємо за розуміння. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Богдан Овчаренко

Сегодня 16.08.2021 (спустя 19!!! дней после возврата изначально НЕРАБОЧЕГО товара на пункт выдачи ) Позвонил представитель розетки и обрадовал что проданная розеткой бракованная бензокоса спустя 19 дней отремонтирована и уже работает. Можете забирать и пользоваться!!! Зачем она мне нужна спустя 19 дней? Я еще раз объяснил оператору что был оформлен возврат бракованого товара с последующим возвратом денег на что получил ответ что мы еще подумаем ведь на ней присутствуют следы сборки... Естественно присутствуют, а как иначе понять что оно рабочее или нет? Вы же не пишете в описании товара что клиент на свой страх и риск покупает изделие которое может оказаться нерабочим потому даже не пытайтесь его собирать чтобы использовать по назначению...

• Таня

Так повернення товару ( згідно законодавства) відбувається якщо ним не користувалися і він з якоїсь причини вам не підійшов. А від браку ніхто не застрахований.

• Олександр

Загалом коса справляє враження якісного інструменту. Але багато зауважень, які не дозволяють поставити 5 зірок

Достоинства:
    Розбірний вал, запускається відмінно, якісно зібрана, зручна шпуля, потужна.
    Недостатки:
    Ремінь- це пародія, надто великий розхід бензину,після першого дня використання вже почав тріщати захист ножа, кнопка ввімкнення ненадійна і незручна.

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка обов’язково буде врахована. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час! Також, з питань експлуатації та додаткових питань, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Валерий Голубюк

На другий день робти коса перестала працювати.
    На сайті в меню контакти є номер сервісного відділу зі стаціонартним номером (це типу спеціально щоб ніхто не телефонував?) в якого вказано графік роботи з ПН-НД, я поспілкувався з роботом який повідомив що у вихідні ніхто не працює.
    В меню сервісні центри є перелік по містам, але всюди один, єдиний номер телефону з вказаним графіком роботи з ПН-НД і знаєте що? У вихідні ніхто не працює.

Достоинства:
    Розборний, є можливість транспортували легковим автомобілем.
    Недостатки:
    Перестав працювати на другий день.

Доброго дня, Валерію! Дякуємо за звернення. Шкода що склалась подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику, для з'ясування деталей та вирішення питання. Графік роботи  відділу продажів, сервісного відділу, та експертів, Ви можете знайти перейшовши за наступним посиланням - ссылка
      Служба підтримки RZTK працює за графіком Пн-Пт - 9:00-18:00, Сб - 10:00-13:00. Ми завжди раді надати Вам потрібну інформацію та допомогу.

Доброго дня, Валерію! У продовження нашої телефонної розмови, раді були дізнатись, що ситуація успішно вирішена. Впевнені подальше використання техніки буде приносити вам тільки  позитивні емоції та відмінні результати роботи!

• Дмитро Усик

#МойRZTK_фото
    Использовал в работе 3 раза, пока всё отлично работает. Мощности достаточно даже для сильно заросших участков.
    Когда распаковал её первый раз, обнаружил, что нет левой ручки. Позвонил на горячую линию, объяснил ситуацию и производитель отправил мне ручку по почте.

Добрий день, Дмитре! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Иван Капустей

Никогда не писал отзывы на Розетке, хотя покупаю у них давно и много чего всякого разного, но в этот раз не удержусь.
    Назрела необходимость купить бензиновую косу, и я остановился на модели RZTK BC 420 Pro Series. Понимал что это - Китай, но ведь беру не какой-то "noname", а что-то, чье качество изготовления Розетка рискнула обозвать своим именем! Тем более, что косить мне надо пару-тройку раз в году небольшой дачный участок, а тут аж целая приставка "Pro". Плюс - разборная штанга (удобно перевозить в багажнике) и довольно мощный двигатель. Да и в общем, показалось, что данная коса - это перелицованная Daewoo DABC 420 PRO, которые и сами, конечно, сперли эту конструкцию у кого-то )). Вчера (26.07.2021) купил...
    Первое впечатление по качеству деталей: хоть и Китай, но - добротный. Аккуратно все выполнено, детали почти все почти точно подогнаны. Собрал по инструкции где-то за пол часа. Инструкция довольно подробная, правда описание и картинки в некоторых узлах не соответствуют действительности: соединение ручек (был осведомлен по отзывам на Розетке), воздушная заслонка, кнопка подсоса (на сайте есть фотка с названием "праймер"). С механикой разобрался, а вот с ранцевым ремнем!.. ))) Видели видео - "Балотелли и манишка"? - это я так же вчера вечером с этим ремнем, один к одному )))
    Сегодня утром поехал на дачу, и все бы хорошо, но коса не завелась... От слова совсем. Даже ни разу не чихнула...
    Бензин свежий, 92-й, от ОККО (вчера купил 95-й, но пришлось залить его в машину и купить новый, т.к. в инструкции написано - нужен 92-й). Масло - рекомендуемое, брал на Розетке вместе с косой, пропорция 1:40, как на инструкции к маслу. Видимые соединения проводов проверил, все целое. Свечу выкрутить не смог: тем ключом, что идет в комплекте, разве что головастиков пужать - гнется голыми руками, а свеча сидит как вкопанная. Тот же ключ, которым я пользуюсь для замены свечи в генераторе - не подошел по размеру.
    Позвонил в сервис Розетки. Перенаправили на сервис RZTK, те перезвонили и позадавали стандартные вопросы "на дурака": бенз заливал? а какой? какая пропорция с маслом? заслонку закрывал? а открывал? праймером пользовался? свечу смотрел? и т.п. Резюме: ХЗ, везите в сервис...
    И тут начинается самое интересное:
    не то что поблизости, а и вообще, как таковой мастерской, куда бы я смог приехать, и отдать мастеру косу, и нету вовсе. Вернее, она, наверное, где-то есть, но мне не скажут где )) Везите в магазин, где покупали, а те в свою очередь когда-нибудь, может быть, может в течении 2-х недель, а может и месяца, отвезут ее к мастерам... которые ее посмотрят в порядке очереди... Бред...
    Розетка, это же ваш косяк, ваш бренд, ваша НОВАЯ техника, которая не запускается... Да и неисправность, скорее всего, - пустяковая: то-ли проводок где-то отсоединился, то-ли свеча неисправная. Казалось бы... Но нет...
    Возвращаюсь в Киев, везу на Бандеры, 6.
    Хотите поностальгировать за советским сервисом времен дефицита? - вам в отдел возвратов товаров "Розетки" на Петровке ))
    Их вины нету - они продали. Ты им должен...
    Продолжение следует

Достоинства:
    Пока не увидел
    Недостатки:
    Коса не завелась

Добрий день, Іване! Дякуємо за звернення. Шкода, що склалася така ситуація. Ваша думка важлива для нас, а зауваження і побажання будуть враховані для покращення якості продукції та сервісу у майбутньому. Як ми вже повідомили Вам у телефонній розмові, діагностування і ремонт здійснюються в авторизованому сервісному центрі RZTK. Згідно з правилами гарантійного обслуговування, діагностика може займати до 14 днів, впродовж яких приймається рішення стосовно доцільності ремонту чи обміну на нову одиницю техніки. При цьому усі дії та терміни відповідають зазначеним чинним законодавством. Ми впевнені, що сервісний центр неодмінно та якнайшвидше вирішить проблему, і в майбутньому техніка RZTK приноситиме Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. До того ж, купуючи техніку нашого бренду, Ви отримуєте гарантію 2 роки. Для більш детальної консультації або в разі виникнення додаткових запитань Ви завжди можете звертатися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми радо допоможемо Вам!

• Олександр Балашук

Абсолютно те ж саме. В мене таке враження що вони хочуть спихнути партію і прикрити торгову марку. Про ставлення до клієнта взагалі окрема мова.

Аналогичная ситуация.
      Тоже в ожидании чуда.
      На второй день отвез обратно на возврат.
      Денег пока так и не вернули))) Скоро как раз 14 дней и пройдет.

• Ирина Замковая

Заказала бензокосу папе. Посылку получала в магазине- коробка была повреждена и не аккуратно склеяна скотчем. Специально сняла ролик распаковки, внутри все целое и без следов использования. Папа разобрался быстро-собрал. Но еще не использовали. позже будет второе видео.
    #МойRZTK_видео
    #МійRZTK_відео

Достоинства:
    розетке доверяю
    Недостатки:
    еще нет

Вітаємо Вас, Ірино! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Ми раді, що для близької Вам людини Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та тільки позитивних емоцій від роботи!

• Дмитрий Жижера

Первый день - все работает хорошо. Пока претензий нет.

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів на довгий час!

• Володимир Перетяка

Після покупки зібрав, покосив - все добре. Хоча контакт зповз зі свічки у самому ковпачку, ну то дрібниці. Пройшов десь місяць, узяв сьогодні покосити. Смикнув як завжди за стартер... і, о, несподіванка - назад він вже не накручується! Проблема зі спіральною пружиною. Супер! От і, думай - чи брати дешевше аля китай, чи рази у 2 дорожче, але відомих виробників. Хто знає як мотор ходитиме...

Достоинства:
    Ціна, роз'ємний вал. Досить економічна.
    Недостатки:
    На другий покіс "лягла"

Добрий день, Володимире! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та Ваше звернення. Шкода, що сталася ця ситуація. Найчастіше причиною такої проблеми є занадто сильне та різке витягування шнура стартера, через що стартер розхитується та іноді пошкоджуються деякі дрібні елементи. Для того щоб більш детально розібратися в ситуації та допомогти Вам вирішити питання, можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Кутас Виктория

#МойRZTK_фото Купили эту мотокосу, чтобы косить луговую часть дачи. Там растет не только мягкая высокая трава, но и будяк, пырей, крапива. Для зон с обычной травой использовали леску, для жёсткой и одеревеневшей - диск. Мотокоса все отлично покосила. Вообще никаких нареканий. Не глохнет, заводится с полоборота. Несколько раз прогнали двигатель перед работкой, не прикрепляя вторую часть штанги с приводом. В ходе первого покоса давали мотокосе передохнуть через каждые 20-25 мин. Остались очень довольны приобретением. Прикрепляю фото.

Достоинства:
    Мощная мотокоса, справилась с жёсткой травой высотой 1.5 м
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Вікторіє! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTК. Вдячні за Ваш відгук та додані фото інструменту. Ми раді, що Ви задоволені роботою цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації та відмінних результатів!

• Екатерина Якимчук

Почитав отзывы решили взять для дачи.Собрали,пять минут покосили траву и она перестала работать...
    Оформили возврат, ждём...

Достоинства:
    Не успели оценить
    Недостатки:
    Через 5 минут роботы перестала работать

Добрий день, Катерино! Дякуємо за звернення. Шкода, що склалася подібна ситуація. Думка кожного клієнта важлива для нас, ми обов'язково врахуємо Ваш відгук. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про бренд RZTK і у Вас ще буде нагода оцінити всі переваги техніки нашого бренду. Якщо Вам буде необхідна консультація щодо більш ефективної та безпечної експлуатації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді Вам допомогти!

• Богдан Овчаренко

Екатерина Вам в итоге вернули Ваши деньги?

• Екатерина Якимчук

Спасибо, после диагностики деньги вернули.

• Роман Донец

масло в комплекте предлагаете а защитную маску очень важный акссесуар почему то нет

Добрий день, Романе! Дякуємо за вибір техніки RZTK та Ваш відгук. Ми обов'язково дослухаємося до Вашого звернення, та врахуємо Ваше побажання.  Бажаємо успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Родион Владов

Доброго дня. Прийшла коса без з'єднувального фіксатора для з'єднання правої і лівої частини рукоятки

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK цієї моделі. Фіксатора для додаткового з'єднання ручок управління виробником не передбачено. В паперовій версії інструкції були допущені неточності які вже виправлені в новій версії, що доступна в електронному вигляді у вкладці "Все про товар", на веб-версії сайту Rozetka. Вибачте за незручності. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитро

Купив на заміну косі efco, ремонт якої встав би приблизно в ті ж гроші. Перше враження (25 соток різної трави та кущів) досить позитивне. Відносно тиха, потужності навіть з урахуванням бережного використання при обкатці вистачає при роботі з диском і на височенну траву і на кущі, при роботі з волосиною по молодій траві взагалі супер. Оцінив рюкзачний ремінь, хоча поки налаштував, зіпрів(стара коса на звичайному була), хоча фіксація одного з ремінців вимагає вузла. Набагато зручніша за стару для людини великого зросту! Але матеріали корпусу (ну дуже м'який пластик) і рукояток (імітація гуми, немає вигину під великий палець), ергономіка керівної ручки і відсутність отого з'єднувального штифта між рукоятками (але правильно написали, що в цьому є і позитив - можна і варто налаштувати різні кути для кожної з ручок) не дають забути, що то Китай. В моєму екземплярі, схоже, є проблема з налаштуванням карбюратора: на холодну коса запускається після танців з бубном, але навіть трохи прогріта елементарно, при закритті заслонки навіть прогріта коса глохне майже моментально. Розташування розділу про обкатку майже в кінці інструкції виглядає дивно. Інструкція на контейнері для змішування суміші може ввести в оману, оскільки вона передбачає співвідношення бензину/масла 96/4, в той же час в паперовій інструкції рекомендують робити суміш згідно рекомендацій виробників масла, а виробники рекомендують 98/2.
    Але за співвідношенням ціна-якість коса чудова! Все ж таки відчувається, що Розетка досить відповідально поставилася до ОЕМ. Це дуже якісний китаєць з 2-річною гарантією, який, на мою думку, дозволяє отримати нормальну якість, зекономивши половину бюджету, яким більшість покупців буде задоволена навіть при напів професійному використанні.
    P.S. Але з'єднувальний штифт між руків'ями я б все ж таки додав до комплектації: ціна копійчана, а збирати з ним буде значно легше, кому буде заважати, сам прибере.

Достоинства:
    Ціна-якість. Нормальний інструмент.
    Недостатки:
    Трохи недолуга інструкція, м'який пластик захисту двигуна, не дуже ергономічні руків'я, принаймні керівна рукоятка. Особисто в мене, схоже, невдале налаштування карбюратора.

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за вибір техніки ТМ RZTK та за Ваш детальний відгук стосовно досвіду у використанні. Ваші побажання та зауваження допоможуть нам поліпшити якість продукції у майбутньому. Для додаткової консультації щодо налаштувань карбюратору або якщо у Вас виникнуть додаткові питання, радимо звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!
      Бажаємо Вам успішної та продуктивної експлуатації на довгі роки!

• Зарицький Юрій

В наборі відсутній з'єднувальний фіксатор для рукоятки керування.

Доброго дня, Юрію! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK і за Ваш відгук. В інструкції по експлуатації були допущені неточності, які наразі вже виправлені. Актуальна версія інструкції доступна в електронному вигляді у вкладці "Все про товар" на веб-версії сайту Rozetka. Додаткового з'єднувача для ручок управління в комплекті поставки не передбачено виробником. Вибачте за незручності. По додатковим питання з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Левкевич Кирил

В целом это хороший инструмент за свою цену. Ездил с ним на подработку косили участки вокруг коперативов, детские площадки - отлично справился,так к концу сезона себя отобьет. По опыту скажу если не перегревать и пользоваться свежей смесью то любая коса будет служить долго. Понравилось пользоваться диском, в сочетании с мощным двигателем им, наверное, деревья можно валить. А репейник, крапиву и всякие кусты сносит с одного взмаха. Классная штука и работа в удовольствие. Резюмируя отзыв, хочу сказать, что коса достойная и стоит своих денег. Наверное есть и лучше, но ценник уходит в бесконечность.

Доброго дня! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку пристрою. Бажаємо легкої та успішної експлуатації на довгий час!

• Микола Яців

Яка пропорція масла до бензини. Вже купив.

• Дмитрий Сушко

Читай інструкцію! 1/25 мінеральне масло, напівсинтетика та синтетика читай інструкцію до мастила.

Доброго дня, Миколо! Ми рекомендуємо використовувати моторне оливо для двотактних двигунів садової техніки, та дотримуватись пропорцій, зазначених виробником оливи. Дякуємо за Ваше питання, та бажаємо успішної й безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Сергей Вовк

1: 50 так везде и не надо изобретать велосипед,то есть 20мл масла на 1 литр бензина этого хватит заглаза и не надо лить лишнее а то только нагар будет да масло из глушителя будет вылетать . вообщем бяка . масло лучше купить хускварна для двухтактных двигателей оригинал здесь на розетке продается и будет вам счасте

• Sinicin Vladislav

Скашивает хорошо диском любой кустарник и молодняк березы. Катушка в комплекте под 2.4мм леску полуавтомат.
    Из опыта советую заводить всегда на закрытой заслонке, на полугазе, не забывая включать зажигание пару раз качнуть топливо. И главное смесь используйте всегда свежую.
    Коса своих денег стоит, особенно сейчас. Все устраивает.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Виктор

Подробнее пожалуйста как правильно заводить

Добрий день, Вікторе! Дякуємо за ваше звернення та вибір техніки RZTK. Детальну інформацію що до підготовки та запуску цієї коси Ви можете знайти в інструкції до неї. Інструкцію можна переглянути в електронному варіанті на веб-версії сайту інтернет-магазину Розетка в картці товару у вкладці "Все про товар". Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олег Кучеренко

Дякую за апарат. Косить наче бриє. Ще раз дякую.

Недостатки:
    В комплекті диск частково без побідіта. Та буде косить.

Вітаємо Вас! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію техніки RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!