• Сергей Кушнеренко

Взяв, щоб інколи прибирати довгу траву, так як звичайно користуємся електрогазонокосилкою.
    Поки що косу другий день вдається заводити тільки вливши бензин в свічний отвір.
    Щоб відкрутити свічку довелось зламати свічний ключ, далі використовував свій ключ.
    Рідне масло через годину роботи було відчутно нижче мінімума, замінив.
    При роботі на шпульку наматується трава, як на фото, це дуже дратує, оскільки доводиться зупинятись і розмотувати траву кожну хвилину.
    Була колись Husquarna, ото був звірь.

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Складно заводиться
    На шпульку наматується трава
  • Олександр

Після того, як зібрав косу, двигун просто не заводився. Для того, що б нормально працювала коса, довелось :
    - виставив мінімальний зазор між валом і котушкою магнето для нормального холодного старту, поки це робив - розлетілась китайська клема мінусового контакта, так як кріпиться до корпусу тим же болтом, що з'єднує частини корпусу, тобто після кількох разів закручування клему просто роздавило, добре, що є обжимний інструмент і поставив нову. Але ж китайці зекономили на окремому кріпленні для клеми.
    - відрегулював натяжіння троса акселератора на холостому ході, бо ніж обертався відразу на старті. Регулюється або біля карбюратора або в ручці акселератора
    - шнур стартера відірвався ще до початку роботи з косою, виявилось перетерся об залишки лиття пластику на котушці, довелося міняти шнур, обережно спилювати залишки пластика.
    Крім того, змастив редуктор солідолом, докупив 3-лопастний ніж, працює нормально. На холодну заводиться з 2-3 разу.

Доброго дня, Олександре! Нам дійсно шкода, що склалася така ситуація. З Вами зв'яжеться відповідальний співробітник для з'ясування деталей цієї ситуації. Очікуйте дзвінка!

• Олександр

Вітаю. Зараз коса нормально працює, нарікань немає.

• Ковалинский Дмитрий

Нормально работает. После обкатки, 15 соток косилка осилила. Трава из-за войны жила своей жизнью с прошлого года. В сравнении с 2-х тактной , работает тихо и расход бензина меньше

Достоинства:
    Недостатки:
    пока не обнаружено

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK та її найвищу оцінку. Щиро раді, що використання техніки нашого бренду справило приємне враження на Вас. Бажаємо і надалі приємної експлуатації!

• Михаил Буряк

Купив эту косу, очень обрадовался, думал приведу в порядок свой подзаброшеный участок, но не тут то было, собрав всё по инструкции, коса не заводилась, выкрутить свечу - не удалось... Радость прошла... Отвёз её обратно, в надежде, что её мне быстро поменяют или вернут деньги, и тут тоже облом... В общем оставили меня без косы на 20 дней. Прислали новую, которая тоже не завелась... Хорошо что рядом СТО, ребята подсказали капнуть бензин прямо в мотор, и о чудо - она завелась! Теперь при каждом холодном пуске только так и заводится... Так и должно быть? Может в инструкции исправить? В общем как-то так. Сама коса неплохая.

Достоинства:
    Мощность, диск
    Недостатки:
    Морочный холодный старт, стартер живёт своей жизнью

Добрий день, Михайле! Дякуємо за вибір і придбання бензокоси RZTK. Добре, що Ви оцінили певні переваги цієї моделі. Шкода, що виникла описана ситуація. Для сервісного обслуговування ми рекомендуємо звертатися виключно до авторизованого сервісного центру. Наразі Ваш пристрій продіагностований в АСЦ. Висновок: коса в робочому стані. Будь ласка, ознайомтеся з актуальною версією інструкції у вкладці "Усе про товар", зокрема з алгоритмом запуску цього інструмента. Із питань експлуатації телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Юрий Волошен

Надо заслонку закрыть, с открытой заслонкой не заведеться

• Михаил Буряк

И с закрытой, и с открытой - на холодную никак...

• Александр Коваль

Купил косу по акции. Коса супер, работает прекрасно. После обкатки скосил 100м2 тяжёлой травы. Работает прекрасно, расход очень экономный. По сравнению с двухтактной, расход на этой же територии вышел в 2 раза меньше .
    Вибрации на руки минимальные, тихая, люди на шум не жаловались . Родная шпуля держится отлично, удары конечно были такие что думал разлетится. Лезки родной хватило квадратов на 10-15, средняя по качеству .

Достоинства:
    Економная, тихая ( как для мотокос), разборная штанга, вибрации почти не чувствуется .
    Недостатки:
    Не обнаружил.

Добридень, Олександре! Раді, що Ви задоволені придбаною бензиновою косою RZTK і залишили час, аби поділитися враженням від експлуатації. Зичимо приємного використання!

• Віталій

Задоволений

Достоинства:
    1. чотиритактний двигун за адекватні гроші 2. Міць - залажу навіть в найгустішу траву без страху 3. Легка 4. Заводиться без проблем. Легкий стартер 5. Мало їсть (у порівнянні з іншими косами) 6.Не вібрує, не пахне. Реально не пахне! Після двотактних тримерів, що у мене були тільки позитивні враження. За весь час користування лише декілька разів підкручував болти, та додав прокладку на руків'я. Ну ще масло, бензин і волосінь (ставлю нерідну).

Доброго дня, Віталію! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK цієї моделі. Дуже раді, що Ви задоволені роботою із цим інструментом і відзначили його переваги. Бажаємо успішної експлуатації на багато сезонів!

• Олександр Михайловський

Реальна гарантія, оперативний сервіс, мотокоса легко заводиться, працює тихо, достатньо потужна, економна, плюс розбірна штанга - перевозити без проблем. Рекомендую!

Достоинства:
    Гарантія, сервіс, зручна в роботі
    Недостатки:
    Кріплення ременів підтримки могло бути кращим

Добридень, Олександре! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK цієї моделі та Ваш відгук із рекомендацією. Добре, що Ви оцінили переваги роботи із цим інструментом. Бажаємо легкої та ефективної експлуатації!

Выглядит неплохо

Достоинства:
    Не обнаружил (не завелась)
    Недостатки:
    Не завелась (не удалось выкрутить свечу, чтобы проверить искру)

Добрий день, Михайле! Дякуємо Вам за придбання бензокоси RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця прикра ситуація. Для з’ясування її обставин і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Антон

Мощности хватает с головой.
    Легко заводится.
    Масло залил 5w40 синтетика mobile 3000.
    Бензин 95 pulse из ОККО, потому что 92 не найти нигде.
    Коса с завода отрегулирована на старт, работает ровно на холостых.
    Внутри косы жёсткий жирный вал. Была бы коса с неразборной штангой, я бы даже не подумал её купить. Цельная штанга это очень неудобно.

Теперь о минусах.
    1. Катушка (шпуля) разлетелась в хлам при первом покосе, её качество просто отстой, придётся теперь искать более качественную, где искать не знаю, магазины закрыты. Есть у меня электрокоса от гринворкс, так вот я ту шпулю бил об камни вдоль и поперек и она живая. У rztk шпуля не ведерживает случайных ударов в траве и просто лопается.

2. Ремень недоработан, но пользоваться вполне можно.

3. В редакторе косы открутил я болт, а он потянул за собой резьбу.

Благо есть доступ к оптовой базе запчастей, буду комплектовать косу более качественными запчастями.

• Валерий Ющенко

Думаю чоловіче мото косами ви ,як і користувались то пару разів .
      Перше в двутактні двугуни не заливають в бензин синтетику ,тільки мінеральне масло ( навіть в штіль масло для двутактних двигунів мінеральне )
      Друге розбірна штанга це зручно в транспортуванні ,але з часом роботи зрозуміете ,що це гврше
      Вібрація в місті з'єднання , та люфт .
      Цільна штанга в рази краще .

• Антон

Валерий, вы ошиблись абсолютно во всех утверждениях.
      1. работал на мотокосах много и долго.
      2. это четырёхтактная коса а не двухтактная, синтетика не смешивается с бензином и работает с противоположной стороны двигателя. На синтетике хорошей, коса возможно даже проходит дольше, из-за своих свойств.
      3. я не видел чтобы вал ломался или потратился, разборной вал вполне надёжен и стоит копейки чтобы его заменить. А удобство получаемое стоит того чтобы воображаемо рисковать, хотя разборной вал переживёт саму косу и будет цел.

Вітаємо, Антоне! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та побажання будуть враховані. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Богдан Омельченко

Хочу висловити вдячність. Коса чудова, за 5 хв звбрав, заправив бензин, залив масло, відразу ж запрацювала. Рекомендую.

Достоинства:
    Ціна і якість
    Недостатки:
    Відсутні

Вітаємо Вас, Богдане! Дякуємо за вибір RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку. Ми раді, що Вам сподобалася продукція нашого бренду. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Казаков Олег

Читал много отзывов плохих об этой пиле. Даже начал сомневаться. Но рад очень покупкой.1) писали что не затянуты болты и козе понятно когда берег технику нужно все подтянуть 2) писали что слабеет ремень но это не беда я выставил под себя жена мне подшила нитками фиксаторы. Скажу вам так. Вид супер звук мощный по сборке не плохо сделано РОЗЕТКА молодец. Работает хорошо она на обкатке у меня . Стриг траву круто стригет я аж удивился, 4 такта радует. Только я в одном не разобрался сколько точно масла туда лить грамм полу благодарен розетке если скажет

Достоинства:
    Все
    Недостатки:

Доброго дня, Олеже! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням даного приладу і знайшли час поділитися власним досвідом роботи з ним. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

Добрий день, Олеже! Щодо кількості оливи, перевіряти рівень оливи потрібно на щупі. Якщо цей рівень близький до мінімальної позначки, необхідно залити оливу до максимального рівня — нижньої межі (перший виток) різьби наливної горловини (приблизно 70 мл). Якщо у Вас виникнуть додаткові питання Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Дмитрий Панченко

Товар нормальный, но РОЗЕТКА, если Вы везете свой бренд, уделяйте ему должное внимание, недолжно быть так, что бы все крепления держались на честном слове.

Достоинства:
    мощная коса, которая хороша справляется с большой зарослью ,в которой есть мелкие деревья, толщиной с палец.
    Недостатки:
    КИТАЙ, все крепления необходимо перезанятуть, т.к. после первого прохождения косой, часть деталей просто не было на месте.

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за звернення. Думка  кожного клієнта важлива для нас. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання та зауваження для вдосконалення продукції та сервісу у майбутньому. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Олександр Семченко

Почнемо з хорошого: коса в цілому зручна, легко запускається, доволі тиха, витрата бензину нижче ніж у двохтактної.
    Перше що трохи розчарувало це якість ременів, які постійно доводиться підтягувати. Також вони мали неприємний запах, як і ручка. При складанні виявив, що різьба на штанзі накручена повз саму дірку для цього просверлену.
    Робота коси в цілому влаштовувала, вона доволі економна, легко заводилася, зручна в транспортуванні.

Після пари місяців використання почала заїдати фіксуюча кнопка на ручці, не поверталася в віджати положення. Згодом виявив, що з коси почав капати бензин. Зверху де піддон двигуна максимально близько до баку приплавився пластик, і зявилась тріщина. Вирішив здати її в ремонт по гарантії, і це поки що найбільше розчарування:
    - У ремонті коса пробула більше трьох тижнів, при чому представник розетки мене переконував, що у них на ремонт є 28 днів, хоча зхідно законодавста цей термін не може перевищувати 14 днів.
    - Розетка не запропонувала ніякої підмінної коси на час ремонту
    - При здачі на ремонт я вказав дві проблеми: заїдання фіксатора і підтікання бензину з баку, в результаті тільки замінили бак ,проблема з ручкою залишилася
    - Після ремонут коса прийшла вся в маслі, з потертою коробкою, пропала половина болтів.

Сервісне обслуговування відверто розчаровує, мав думку що у RZTK воно краще, ніж у інших китайських брендів, і сильно в цьому розчарувався.

Достоинства:
    Чьотирьохтактна, доволі економна, легко запускається
    Недостатки:
    Сервісне обслуговування. проблеми з баком, проблеми з ручкою керування

Добрий день, Олександре! Дякуємо за звернення. Шкода, що склалася подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові, ми з Вами зв’яжемося для з’ясування обставин та вирішення цього питання. Також, з додаткових питань, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитро Кроніковський

День роботи з косою показав:

1. Некомплектність товару, відсутній з'єднувач ручок.
    2. Система ременів для кріплення на плечі абсурдно примітина та викликає шквал негативних емоцій, коли на ходу роботи кріплення розщібаються і прилад падає. Про яку безпеку для власника можна говорити.

Вихід: Сам змайстрував систему з'єднання ручок + та зашив ремені "наглухо".

Висновок: Можливо, сама коса і нормальна, час покаже, але примитивізм і прикра економія на детялях не на користь власного бренду Rozetka.

Мені прикро, що Rozetka, руйнує бренд економією на деталях.

Не можу рекомендувати. Думайте самі і будьте обачні з ременями: не ставте диск, доки не переробите систему ременних кріплень. Всім добра.

Достоинства:
    Тихий.
    Недостатки:
    Крыплення ременів не тримаються, з'єднувача ручок управління в комплекті не було, хоча інструкція про це наголошувала.

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання техніки нашого бренду та Ваш детальний відгук. Думка кожного клієнта важлива для нас. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання та зауваження для вдосконалення нашої продукції у майбутньому. Що до некомплекту, фіксатора для додаткового з'єднання ручок управління виробником у комплекті поставки не передбачено. В паперовій версії інструкції були допущені неточності, які виправлені в новій версії, що доступна в електронному вигляді у вкладці "Все про товар", на веб-версії сайту Rozetka. Вибачте за незручності. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитрий Маринов

Если вы в жизни никогда не имели дело с двигателями внутреннего сгорания, а также как я, смыслите в технике на примитивном уровне, ДАЖЕ НЕ ВЗДУМАЙТЕ ЕЕ ПОКУПАТ. Первое что вы получите разочарование, кровавые мозоли на руках и ненависть к этой косе. Как уже писали в этом комментарии она не отстроена с завода, как заводить орет на бешенных оборотах. Второе, это отсутвие масла, тоесть его вообще пару грамм. Как следствие если вы заведете этот двигатель и пару минут работаете на нем, дальше можно покупать новую косу, потому что это хлам в последвиии будет стучать как трактор и трястись во все стороны. Лёгкий старт писали они в инструкции, на деле оторви себе руку. Китайский переключатель не работает как следует иногда сам соскакивает в холостой ход. Итог вы не сможете завести двигатель и испортите а бе нервы. Ремни задуманы хорошо, реализация кошмар. Ничего не держится, поэтому изначально берём и штопаем все сами, чтоб не получить себе косой по ноге во время работы. Комплектация может меняться, написано маленькими буквами в инструкции, а два дня пытался узнать у розетки можно ли без втулки для ручек эксплуатировать косу. Пишу все это я Сили возле нее на улице, после часу попыток завести сей аппарат. Как я уже писал причина была в том что производитель не соизволил налить нормально масла. Понял я уже это когда начал двигатель сам вырубаться. Хотя в инструкции четко написано что масло нужно менять только ПОСЛЕ ОПКАТКИ.
    P.S покупал в надежде что розетка ерунду не продаст, тем болте дороже чем другие аналоги, как я ошибался

Недостатки:
    От создателей дороботай сам и научись разбирать

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за звернення. Шкода, що склалася така ситуація.
      Транспортування бензинової техніки без заправлення оливою є загальноприйнятою нормою. Робиться це насамперед з міркувань безпеки та правил експлуатації приладу. Олива може пошкодити двигун, зіпсувати зовнішній вигляд пристрою і пакування, якщо пально-мастильні матеріали витечуть у процесі перевезення. В картері нової коси можливий невеликий залишок оливи, яка заливалася на заводі-виробнику для тестування і перевірки працездатності пристрою та для змащення картеру перед транспортуванням.
      В інструкції з експлуатації докладно описані правила правильної підготовки та запуску бензокоси. Також зауважимо, що в ній зазначено: "Обов'язково слід перевіряти кількість оливи перед кожним запуском" (і подано інформацію про необхідну кількість оливи).
      Дійсно, у паперовій версії інструкції були допущені неточності щодо фіксаторів ручок, які наразі вже виправлені. Вибачте за ці незручності. Актуальна версія інструкції з експлуатації доступна у вкладенні "Все про товар" на сайті інтернет-магазину "Розетка".
      Для консультації щодо більш ефективної та безпечної експлуатації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Крамаренко Евгений

Коса с самого начала доставляет кучу проблем. Система ремешков -- хорошая задумка, но исполнение китайской пластиковой фурнитуры настолько убогое, что пользоваться невозможно от слова совсем. Ни один ремешок не держится на своем месте и все расстегивается под весом косы, даже без движения. Ладно, при помощи иголки с ниткой, стяжек и изоленты зафиксировал ремешки. Подвесил, отбалансировал по инструкции, вроде все ок. Приступаю к подготовке двигателя. Выкачал из картера "целых" 10мл(!!!) грязного масла со стружкой и пылью, залил нормальное. Судя по наличию капель топлива в праймере косу даже заводили где-то (без масла, ага). Залил бензин. При старте сразу же на холостом ходу начинает на бешеных оборотах вертеться катушка. То есть карбюратор не отстроен совершенно. Читаю инструкцию, ищу что делать в такой ситуации: обратитесь в авторизованный сервисный центр... Спасибо, блин, большое. Я именно для этого ее и покупал, чтобы при первом же запуске сразу искать авторизованный сервисный центр, который километров за 800 от моего колхоза. Придется в гаражах искать спеца по четырехтактным мопедам, может он разберётся как эту китайскую поделку привести в чувство. Не "профессиональная коса", а сплошное разочарование.

Достоинства:
    Красивое описание на Розетке
    Недостатки:
    Все остальное

Доброго дня, Евгене! Дякуємо за Ваше звернення. Шкода, що склалась подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику, для з'ясування деталей та вирішення питання. Ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження задля вдосконалення нашої продукції та запобігання подібних випадків у майбутньому.
      Купуючи техніку нашого бренду, Ви отримуєте гарантію на продукцію - 2 роки. Оскільки варіантів виникнення проблеми може бути декілька, для з'ясування причини радимо скористатись сервісним обслуговуванням, яке Ви можете отримати звернувшись до найближчої точки видачі магазину ROZETKA або скористатись наступним посиланням: ссылка.
      Дійсно, регулювання карбюратора мотокоси потребує від користувача певних навичок та знань. Тому, з метою запобігання втрати гарантійного обслуговування, рекомендується відправляти техніку до сервісного відділу якщо таких навичок та знань у користувача немає. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0-800-331-319.

• Анатолій Ткачук

Максимальні оберти при старті - це не вина карбюратора , а вина механізму в середині ручки яка виконує функцію дросселя,холодного запуску та глушіння коси. Цю ручку вони скопіювали у штіля (користуюсь і штільом і рзтк). Фіксатор для запуску повинен фіксувати клавішу газу, приблизно на дві треті її ходу. У штіля так воно і є, але не в ручці рзтк. В дешевших ручках, з кнопкою фіксації ,а не з перемикачем ,це регулюється кріпленням кожуха троса біля карбюратора. В цій ручці, для регулювання, після повної її розбірки я використав: наждак, дрімел і відбірну лайку. В результаті - приблизно три четверті ходу, більше-ніяк! Все ж краще, чим запускати холодний двигун на максимальних обертах. В усьому іншому- косою задоволений. Дякую розетці!Окрема подяка менеджеру Vasyl за швидке і якісне реагування. В мене коса RZTK BC 420 PRO, але я так розумію, що проблема зі скаженими обертами під час запуску у всіх кіс rztk з крутими, новомодними ручками.

• Михайло Завадський

Купил, собрал, залил масло, сделал обкатку на холостых, вроде всё было нормально, но как начал косить заметил что бак начал течь, он просто поплавился. Отправляю в сервис, посмотрим что скажут.
    Самое обидно что косить нужно сейчас, а пока решится вопрос с сервисом непонятно.

Достоинства:
    Не успел поработать
    Недостатки:
    Бачок плавится

Добрий день, Михайле! Дякуємо за звернення. Шкода що виникла подібна ситуація із паливним баком. Ми обов'язково врахуємо Ваш відгук для детального розгляду проблеми що виникла. Впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить проблему. Сподіваємося, подальше використання техніки буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. З додаткових питань звертайтеся, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр Семченко

Аналогичная проблема. Сдал в сервис, прошло уже три недели. ответа нет. Сервис решил Вашу проблему?

Добрий день, Олександре! Дякуємо за звернення. Шкода, що сталася подібна ситуація. Для того, щоб більш детально розібратися в ситуації та вирішити Ваше питання, можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Сергій

Досить непогана бензокоса

Достоинства:
    Все ок
    Недостатки:
    Надіюсь не буде,час покаже

Доброго дня, Сергію! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Максим Кравченко

Оценивать пока рано, но начитавшись отзывы, проверил тщательно при получении состояние и комплект. Почитал инструкцию, купил 92бенз и со второго тыка мотор завелся. Обкатываю. После двухтактной эта тяжелее, взял 4ре такта т.к. говорят что надёжнее меньше подвержена перегреву. Ещё учтите такой момент двухтакт - резвее и так было всегда.

Достоинства:
    Стабильный старт
    Недостатки:
    Тяжеловата

Вітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Впевнені, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Александр Григорьев

выкинул сразу одел простой китайский этот пока оденешь можно выкосить почти всё

Достоинства:
    Недостатки:
    плечевой ремень

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір техніки RZTK і ваш відгук з побажанням, воно обов'язково буде враховане для покращення якості продукції. Бажаємо Вам успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Степан

Работает тихо, вибрация не сильная, удобно и приятно держать в руках. Месяц в эксплуатации, доволен.

Достоинства:
    Четырехтактный двигатель, косит просто класс

Вітаємо Вас, Степане! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK цієї моделі. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Николай Иващенко

Что-то слабо верится что косит она класно, судя по тому как она задыхается на пучке травы "на видео"

Вітаємо Вас, Миколо! Дякуємо за зацікавлення брендом RZTK. З питань експлуатації цієї моделі та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Вячеслав Иванов

#МійRZTK_відео
    Долго выбирали косу, решились на РЗТК. сыграла цена и 4х тактность. Сравнить не с чем, но с работой справляется. Не шумная, но как показалось прожорливая. С завода не было масла в бачке, хотя в инструкции написано долить, если не уровень. В комплектации диск и шпуля с леской . Косить леской одно удовольствие, только обязательно нужна защита лица.

Достоинства:
    Хорошая коса. Простая в сборке. Мощности за глаза.
    Недостатки:
    Неудобное крепление ранца, все время расстёгивается от вибрации.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви вибрали техніку нашого бренду. Дякуємо за додані до відгуку відео матеріали. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Николай Малинецкий

Все преймущества указал.

Достоинства:
    Отличная коса, выкосил участок 6 соток с травой в человеческий рост. Раз в две недели,кошу и поддерживаю участок в приличном виде. Вибрация небольшая, расход терпимый, хорошо прореживать кустарник. отличная коса, для сада- огорода!
    Недостатки:
    не обнаружил

Вітаємо Вас, Миколо! Дякуємо за вибір та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку пристрою. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо легкої експлуатації та відмінних результатів!

• Стеценко Олексій

Купив 2 місяці тому, лежала на полиці, поїхав на дачу- час працювати, змастив всі вали і редуктор та почали роботу.
    Сподобалося, що в комплекті є все, що потрібно для комфортної та ефективної роботи. Особливо, зважаючи на чималу ваги коси, є ранцевий ремінь, завдяки якому не відчувається сильна втома в процесі і після покосу. Конструкцію мотокоса має надійну. Зокрема та ж котушка з волосінню, наприклад, залишилося цілої після того, як випадково натрапила на камінь. Ріжуча система змінюється без особливих труднощів. Потужний чотирьох-тактиний движок дозволяє легко справлятися і з щільними заростями високої трави і навіть з чагарником. Зручно, що за рахунок напівпрозорого бака можна завжди стежити за рівнем палива.

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Тетяна Карпунець

Не повна комплектація

Недостатки:
    Прийшла неповна комплектація -відсутній з'єднувальний фіксатор для рукоятки керування.

Вітаємо Вас, Тетяно! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK цієї моделі. Фіксатора для додаткового з'єднання ручок управління виробником у комплекті поставки не передбачено. В паперовій версії інструкції були допущені неточності, які виправлені в новій версії, що доступна в електронному вигляді у вкладці "Все про товар", на веб-версії сайту Rozetka. Вибачте за незручності. По додатковим питанням Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Виталий Срибняк

Обкатал и скосил 28 соток. Пока нормально. Заводится с пол оборота. Трава в этом году большая и густая. Не перегревается и нагрузки не чувствует. Покупкой доволен.

Достоинства:
    Качество сборки.
    Недостатки:
    Недостатков нет.

Доброго дня, Василю! Дякуємо за відгук і високу оцінку мотокоси RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Яна

Хороший товар за свої гроші, працює відносно тихо.
    Єдине, в нашому випадку, прийшла неповна комплектація :-(
    Відсутній з'єднувальний фіксатор для рукоятки керування.

Питання до працівників розетки:
    Чи можливо якось доотримати даний фіксатор?

Достоинства:
    Хороший товар за свої гроші.
    Недостатки:
    Прийшла неповна комплектація :(

Добрий день! Дякуємо за те, що зробили вибір на користь бренду RZTK! Для того, щоб вирішити Ваше питання, можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Павло Корнієнко

При першому запуску відпала кришка повітряного фільтра.Виявилось зірвана різьба гвинта кріплення. Не відпрацювавши рідного заряду волосіні заклинила катушка. При перевірці катушки виявилось що зламались два внутрішні фіксатори з трьох. Не відрегульовано холостий хід. При першому запуску не запускався двигун поки не додав холостого ходу.
    Це проблеми виявлені при першому використанні. Сподіваюсь що далі сюрпризів буде менше.
    Але при покупці товару за такі гроші сподіваєшся хочаб на мінімальну якість , але це не про "rztk". Раджу тим хто хоче косу з 4т двигуном вибрати іншу марку.

Добрий день! Дякуємо за те, що зробили вибір на користь бренду RZTK! Шкода, що сталася подібна ситуація. Для того, щоб більш детально розібратися в ситуації та вирішити Вашу проблему, можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Мурдза Ма'рян

Зібрав швидко, долив мастило і бензин, почав обкатку.
    Дійсно заводиться легко з першого разу. Потужна і добротна. Щодо довготривалої роботи не скажу, бо поки не перевищую 5-10 хв, і не даю перегрітися двигуну.

Недостатки:
    поки не було

Доброго дня! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного використання!

• Олександр Бень

Собрал, залил масло, завел. Обкатал. По работе лучше чем Верк, хуже чем Олео Мак.
    Собственно столько и стоит. По надёжности и расходу бензина - время покажет.

Достоинства:
    Негромкая.
    Недостатки:
    Тяжелее чем двухтактные аналоги.

Доброго дня! Дякуємо за придбання техніки ТМ RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Кушнеренко Дмитрий

Давно являюсь клиентом компании Розетка,и вот решил доверится их бренду RZTK,о чём собственно и пожалел. Товар принёс курьер домой. Я вернувшись с работы начал распаковку и осмотр,обнаружил трещену на редукторе. Обратился в сервис,сказали ждите принятия решения 5-7дней до принятия решения. Коса нужна уже сейчас. Неприятно... Наверное буду искать другой, более качественный бренд.

Достоинства:
    Не успел узнать
    Недостатки:
    Брак

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання бензинової коси TM RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. Зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Алексей Строев

Сам инструмент и комплектующие хорошего качества. Мягкий не ломкий пластик, крепкая штанга, разборная - что повышает удобство хранения, заводится легко, при работе не дымит, как на двухтактном моторе. Пока покупкой очень доволен, но посмотрим, что покажет дальнейшая эксплуатция!

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Андрей Губко

Отсутствует гарантийный талон.
    Но это пол беды. В комплекте нет соединителя для вело рукоятки.
    Тоесть не могу собрать и опробовать косу.
    Розетка прошу связаться и выслать соединитель вело ручки мотокосы.
    Приложил фото с инструкции чтобы было понятнее чего нет в комплекте

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання техніки TM RZTK і за Ваш відгук. В інструкції по експлуатації були допущені неточності, які будуть виправлені. Ручка управління збирається шляхом з'єднання двох частин між собою без додаткового з'єднувача. Вибачте за незручності. Необхідна інформація щодо гарантійного талону доступна за наступним посиланням: ссылка. По додатковим питанням Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Юрій Присяжнюк

Виникла потреба у мотокосі. Нічого не шарю в цих приблудах, але Розетці довіряю, тому придбав косу саме цього бренду. І знаєте що - не пожалкував! Косу поки не запускав, але пакування і якість деталей на найвищому рівні. Ціна зі знижкою просто чудова.

Достоинства:
    хороша якість деталей, гарне пакування

• Сергей Белясник

Мотокоса - зверюга! Срезает все что попадается, даже кусты берет.

Достоинства:
    хорошая мощность, качественный диск, крепкая шпуля в комплекте, удобная конструкция
    Недостатки:
    наверное сюда можно отнести вес, но это мотокоса… тем более что вопрос решается крепким ранцевым ремнем

Доброго дня, Сергію! Ми вдячні Вам за вибір бензинової коси RZTK. Раді, що Ви задоволені використанням цієї моделі, а також поділилися власними враженнями про її роботу в цьому відгуку. Зичимо ефективної експлуатації!

• Дід Іван

Ця коса просто моя рятівниця цього літа. Погода така що трава росте як на дріжжах! Тільки й встигаю косити. Стомлююсь я, а інструмент безутомний! Працює як годинник, тільки правильно пальне заливай! Вперше замовив на Розетці, дуже задоволений!

Добридень, Іване! Дякуємо за придбання і високу оцінку бензинової коси RZTK. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Зичимо приємного використання і відмінних результатів!