Отзывы покупателей о Цепная электрическая пила RZTK CS 2900E

• Максим Пернатій

Купили дану модель, користуємося майже рік.
    Пилка ріже як по маслу, скільки я не пробував її перегрузити роботою, але так і не вийшло, індикатор перегрузки (червоного кольору) засвічувався декілька разів на декілька секунд, а вона продовжувала різати колоди завтовшки на всю шинку.
    Рекомендую!!!

Достоинства:
    Пилка звір. Працює на всі 100%.

Добридень, Максиме! Ми дуже раді, що Ви оцінили усі переваги цієї моделі електричної ланцюгової пили RZTK, описавши значні для Вас особливості у відгуку. Бажаємо ефективного користування на довгий час!

• Евгений Ситницкий

Покупкой очень расстроился. Так как купил отцу в том году и толком не пиляя полетел подшипник, по гарантии сделали но ждал полтора месяца, что не очень приятно. Самое не приятное, что покупалась отцу, а территория на которой они живут окупирована и она толком не работая в этом году, месяц назад снова сломалась и подходу та же проблема, это какой-то брак производства и я не могу её забрать снова сдать на ремонт и передать мне никак родители не смогут. Фото к сожалению не могу предоставить, так как нет интернет связи...

Достоинства:
    Характеристики, мощная.
    Недостатки:
    Качество не порадовало. С учётом пользования несколько раз и не в большом объеме уже второй раз сломалась. Фото к сожалению не могу предоставить.

Добрий день, Євгенію! Дякуємо за придбання електропили RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця прикра ситуація. Для з’ясування її обставин і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

Добрий день, Євгене! В телефонній розмові погодили з Вами варіанти вирішення цього питання. Вііримо в перемогу І ЗСУ. Все буде Україна!

• Євген Ситницький

Дякую за розуміння з вашої сторони. Приємно було вирішено питання.

• Юрий Коновал

пилит даже после гвоздей

Достоинства:
    работает
    Недостатки:
    не обнаружил

Добрий день, Юрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олександр Козиренко

пила як пила, пилить. Впринципі, якщо ломатись не буде, то за ці гроші норм.

Відгуки якісь неадекватні.

Достоинства:
    2роки гарантії, заявлено, що матеріал шестерень і корпуса редуктора, метал . Мастило на цеп і шину поступає.
    Недостатки:
    Цеп під заміну, неприємний потік повітря зліва на користувача пилки. Щотки недоступні без розборки девайса

Доброго дня, Олександре! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом експлуатації техніки RZTK. Бажаємо подальшого успішного використання та завжди відмінних результатів роботи!

• Василь

#МійRZTK_відео
    Замовлення виконано швидко – замовив 16го отримав 20го (доставка кур’єром Нової Пошти). Товар був якісно упакований, доставлений без пошкоджень і має явно новий вигляд без ознак користування.
    Ще не встиг нормально нею попрацювати. Про досвід користування напишу пізніше. На вигляд якісна збірка. Дуже потужний двигун 2900кВ і швидкість обертання ланцюга 18 м/сек не кожна бензинова пила має.
    Поки що з мінусів може бути лише натягування ланцюга з допомогою ключа (йде в комплекті), а не системою SDS, хоча це тільки практика покаже, чи це дійсно мінус, ключем може не так зручно але надійніше.
    Вага трохи більше 5 кг для мене в нормі. З таким потужним двигуном і 40см шиною напевно легшу не знайти.
    Збірка звичайно китайська, хоча на перший погляд якісна, та зазначається, що мотор виробництва Корея, що великий плюс.
    Гальмо ланцюга і плавний пуск просто необхідні опції для будь якої пили - в цій присутні, що дуже добре.
    Хто планує багато пиляти, рекомендую до комплектного ланцюга, додатково купити щось по дорожче наприклад штіль або орегон, я замовив ось цей:
    ссылка
    Зверніть увагу, що тут потрібен ланцюг з 57 ланками!
    Крок ланцюга: 3/8"
    Товщина ланки ланцюга: 1.3 мм
    Довжина шини: 40 см (15.7")
    Кількість ланок: 57!!!
    Покупкою поки що задоволений.

Достоинства:
    Потужність 2900 Вт, плавний пуск, швидкість 18 м/сек
    Недостатки:
    натягування ланцюга за допомогою ключа

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш детальний відгук, побажання, доданий відеоогляд та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Ігор Шевчук

За свої гроші - хороша річ. Потужна, радує плавний старт, присутній датчик перегріву. Тестовий 'забіг' пройшла на 5 .

Достоинства:
    Потужна, плавний старт, миттєва зупинка цепа після викл.
    Недостатки:
    Регулятор натягу на болті - необхідно тримати ключ під рукою (йде в комплекті).

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, додані фото та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Виктор Селюк

прислали бисто дюстин беплатно навид нормальна летом проверю

Достоинства:
    харошое
    Недостатки:
    нема

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Ярослав Конев

В конце лета приобрел данный инструмент и с его помощью заготовил несколько складометров дров на отопительный сезон. Работает нормально, даже ясень пилит довольно быстро. Пилой доволен, продолжаю экплуатацию.

Достоинства:
    мощная, удобные ручки
    Недостатки:
    не проявились

Доброго дня, Ярославе! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Іван

Користуючись сезонними знижками та акцією від VISA вирішив купити собі цю електричну пилу в Розетці. Замовлення оплатив на сайті. Доставку обрав серед можливих дат на найближчу. З послугою Преміум це вийшло безкоштовно. Товар доставили в зазначений день. Правда не телефонували завчасно, а коли були вже майже біля будинку. На вигляд пила охайна в комплекті є як сама пила, так й ланцюг, шина, чехол на шину, ключ, інструкція з користування. #МійRZTK_відео

Достоинства:
    якість/ціна
    Недостатки:
    ще не виявив

Доброго дня, Іване! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Петро Хлющ

З недавнього часу користуюся цією пилою, щоб забезпечити теплом хату. Шина довга, з товстими гілками справляється, пиляє швидко. Працював кілька годин підряд ( з перервами) - інструмент не підвів, працював нормально. Тому покупкою я задоволений.

Достоинства:
    швидко пиляє, легко обслуговувати
    Недостатки:
    не має

Доброго дня, Петре! Ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені придбанням техніки RZTK. Дякуємо за Ваш відгук. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Тарас

Купил две штуки, одну для дедушки, вторую соседке. Дедушке удобно с ней работать, справляется со всеми дачными потребностями: обрезка деревьев, заготовка дров. Соседке оказалась тяжеловата - благо розетка без проблем вернула деньги.
    #МойRZTK_фото

Достоинства:
    Удобный хват для работы, ручка прорезинена, есть плавный пуск, полезная индикация перегрузки, пилит хорошо.
    Недостатки:
    Немного тяжеловата, нет SDS механизма для фиксации шины

Доброго дня, Тарасе! Дякуємо за відгук і позитивну оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Наталія Карська

Пила удобная, хорошо лежит в руках. Плотное дерево пилит легко, шнур не выпадает. Пилу покупали для работ по двору, думаю, что с этой задачей она справится хорошо. Посмотрим, как дальше себя покажет, но первое впечатление положительное.
    #МойRZTK_фото

Достоинства:
    не дорогая, мощная, удобная
    Недостатки:
    не обнаружены

Добрий день, Наталіє! Дякуємо за вибір інструменту нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, додані фото та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо успішного та тривалого використання!

• Андрій

Буду тестувати

Достоинства:
    Швидка доставка

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукціі нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Яна Гирина

Для своей цены отличная пила, муж очень доволен. Мощная, пользуемся уже неделю, пилит отлично, по сравнению с этой электропилой бензопила остается на последннм месте. Спасибо за быструю отработку заказа и быструю доставку.

Достоинства:
    Мощная
    Недостатки:
    Недостатков не выявлено

Вітаємо Вас, Яно! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Руслан Невмержицкий

Пилит неплохо, нужно сразу под гайку крепления шины подложить гровер, чтоб не откручивалась, пилил целый день дерево алычу, под конец дня При остановке двигателя издает старые звуки! Посмотрю что дальше будет Отпишусь!

Достоинства:
    Хорошо пилит, нет вибрации, пластик хороший, удобно сидит в руке.
    Недостатки:
    Появилось странные звук при остановке двигателя. Тяжеловата.

Добрий день, Руслане! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Собрал, залил двухтактное масло, включил на пару минут в холостую, как написано в инструкции, масло на цепь не подаётся, канал чистый, посоветовали отдать на диагностику, последний товар этого бренда, лучше переплатить и купить в специализированном магазине по месту, куда можно было бы и обратиться и требовать замену, а не ждать пока отправят туда-обратно, продиагностируют, думаю неделя легко выйдет

Достоинства:
    Не обнаружил
    Недостатки:
    Не подаёт масло

Добрий день, Андрію! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми Вам зателефонуємо щоб більш детально розібратися в цій ситуації та вирішити питання. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Доброго дня, Андрію! Раді були дізнатись у телефонній розмові, що ситуація вже вирішена успішно. Впевнені подальше використання пристрою, буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи!

• Махиня Юрий

Друзі, пилка супер! Працює відмінно, довго вибирав і вирішив ризикнути, не дивлячись на негативні відгуки. Купив і дуже радий, відпрацював цією пилкою сумарно вже десь годин з тридцять і перерізав багато різних дровеняк, цепок майже не затупився. Як отримав так і працюю, ріже як звірюка, пилка дуже потужна і сухий дуб діаметром до 40 см проходить досить легко в лічені хвилини, витрати масла не значні, єдине, що сам перед різанням такого стовбура капаю трохи масла з масльонки на шину. Одним словом, раджу тим, хто ще сумнівається, купувати, тому що ціна досить дешево для такої потужної пилкию

Достоинства:
    не дорогой, постое применение, достаточно эффективный
    Недостатки:

Добрий день, Юрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане фото з результатами роботи цієї моделі. Бажаємо і надалі легкого та комфортного використання!

• Сергей Мамченко

#МійRZTK_фото. Через місяць роботи все працює справно. Були проблеми з болтом натягу ланцюга, він дуже швидко викручувався (2 хвилини роботи і його не має). Проблему було вирішено за допомогою гровера. Покупкою задоволений.

Достоинства:
    Потужна та зручна, піднось дрова та підливай оливу)
    Недостатки:
    При роботі викручується болт натягу ланцюга

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Руслан Сергієнко

Використовував три дні з одним ланцюгом (в комплекті), поки пиляє нормально

Достоинства:
    Хороша електропила
    Недостатки:
    Нема

Добрий день, Руслане! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі легкого та успішного використання!

• Владимир Шевченко

Пилит на ура

Достоинства:
    Супер
    Недостатки:

Добрий день, Володимире! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі комфортного та легкого використання!

• Олег Брягин

для "дачного" використання - саме те!

Достоинства:
    виробництво - Корея, наскільки зрозумів. Гарна штука
    Недостатки:
    не помітив

Добрий день, Олеже! Дякуємо за Ваш відгук та вибір RZTK. Вдячні за високу оцінку цієї моделі. Країна-виробник електричної пили - КНР. Бажаємо легкого та приємного використання!

• Дмитрий Заплотнюк

пила для моих нужд работает на 100 проц. нареканий нет. пилю деревья в саду. дрова на растопку мне хватает... топчег

Достоинства:
    практичная
    Недостатки:

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Селезнев Алексей

Электропилами пользуюсь всю жизнь, поэтому есть чем сравнивать, эту пилу выбрал исключительно по отзывам и скажу честно что покупка не обрадовала, 1- корпус из дешевого пластика, с задирами на ручках и швах, сразу пришлось брать мелкую наждачку и шлифовать все косяки, так как даже перчатки цеплялись, 2- верхняя ручка не удобная из за ее малой толщины,3- для замены щеток придется разбирать всю пилу, тогда как у всех подобных аналогов доступ к этому узлу очень простой,4- новогодняя гирлянда с лампочками работы и перегрузки, днем на них внимания не обращаешь, а как только начинаются сумерки лампочки слепят глаза(пришлось сразу их заклеить), 4- с левой стороны выдувает такой поток воздуха, что мама не горюй, ни в одной пиле такого я не встречал, это очень хорошо чувствуется когда придерживаешь что то ногой при пилении, 5- плавный пуск лично меня очень сильно раздражает, так как запуск пилы происходит с задержкой, так же и остановка, сначала останавливается цепь, а через время сам двигатель, по уровню шума ничем не тише одной из предыдущей моей Тайги 2400, которая кстати прослужила мне верой и правдой более 15 лет, по мощности пиления так же никаких отличий не обнаружил(2400 от 2900), шина то же выглядит какой то дешевкой по сравнению с орегоном, может быть она и качественная, но внешний вид говорит о ином, почему то мне кажется что эта пила со всеми ее понтами вряд ли прослужит десяток лет. Одно достоинство которое есть в этой пиле это легкий доступ к масляному насосу. Мой отзыв это мое личное мнение от пользования этой пилой, а так, на вкус и цвет все фломастеры разные, но считаю что Розетке для своего бренда нужно найти более качественного производителя в Китае ну и учитывать все недостатки о которых заявляют покупатели

Достоинства:
    Запустилась
    Недостатки:
    Больше чем достоинств

Доброго дня, Олексію! Дякуємо за звернення. Думка кожного клієнта важлива для нас. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання та зауваження для вдосконалення продукції у майбутньому. Шкода, що деякі з конструктивних переваг, такі як плавний пуск, та панель індикації не задовольнили ваші потреби. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для з'ясування обставин та деталей Ваших зауважень. Ми з Вами зв'яжемося. У разі виникнення додаткових Ви також можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Олексію! У телефонній розмові, ми дізнались більш детально Ваші спостереження до цієї моделі.  Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання та зауваження для вдосконалення продукції у майбутньому. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK!

• Віталій

На вигляд зроблено якісно. Розетка відпрацювала оперативно, все чемно і просто.
    Що в комплекті і як виглядає видно на відео.

#МійRZTK_відео

Достоинства:
    Внушає довіру

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за доданий до відгуку відеоогляд цієї моделі. Бажаємо відмінних результатів та легкого використання!

• Лариса Петренко

Мощная, лёгкая,удобная в работе

Достоинства:
    С заготовкой дров справились быстро
    Недостатки:
    Очень короткий провод,0,5м, надо хотя бы 1м

Добрий день, Ларисо! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та побажання. Інструменти, в тому числі електропили, які несуть загрозу при роботі для оператора, оснащені короткими кабелями. Така довжина передбачена для швидкого відключення живлення в умовах виникнення надзвичайної ситуації. Також короткий провід неможливо пошкодити різальною частиною інструменту під час роботи, що збереже пристрій від не гарантійної поломки. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Сергей Тараненко

Замовив відправили швидко отримав працюю.

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Поки що не виявив

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та успішного використання!

• Тетяна Саломахіна

#МійRZTK_відео пилка сподобалась, потужності вистачає на порізку твердих пород дров!

Достоинства:
    Легка, потужна
    Недостатки:
    Поки не виявили

Добрий день, Тетяно! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації та тільки відмінних результатів!

• Сергій

Розібрав суху акацію діаметром 50 см на шматки і оком не змигнув. Класна пилка.

Достоинства:
    Вага, потужність, відсутність головного болю від шуму двигуна.
    Недостатки:
    Немає.

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане фото цієї моделі. Бажаємо успішної та легкої експлуатації!

• Дмитро Народовий

Спасибо большое за пилу!!!!! Пришло довольно быстро,это не может радовать)

Недостатки:
    На данный момент Я только собрал,всё работает . Это радует.......в дальнейшем будет видно

Доброго дня! Дякуємо за придбання техніки ТМ RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Лариса Петренко
  • Васьок Ільченко

Поки замовив,чекаю на товар,хотів модель 2700 ,але її немає в продажу,спробую цю. Відпишу як спробую в роботі)

Доброго дня! Дякуємо за вибір RZTK і за Ваш коментар. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• татьяна лучко

Прийшла дуже швидко. Все чудово запаковано. Тихо працює. Дуб пиляє відмінно. І вздовж і впоперек. Потужна. Чоловік залишився задоволений від такого подарунка.

Достоинства:
    Тихо працює. Потужна. Не застряє в дубові..
    Недостатки:
    Поки не виявили

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук, ми раді, що для подарунку близькій людині Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Юрій Хоменко

Сьогодні забрав пилу просто моща, була 2 кіловат на колись з цією не зрівняти, перевіряв сьогодні різав дуб просто супер даже деякі бензопили не впливають, 2,9 рекомендую.

Достоинства:
    Потужна в дубі не застрає.
    Недостатки:
    Поки не знайшов.

Вітаємо Вас, Юрію! Дякуємо за придбання електричної пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фотографії інструменту. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Александр Тодоров

Купил пилу день поработала навернулась оставила в розетке уже больше недели не звонят ничего

Добрий день! Дякуємо за те, що зробили вибір на користь бренду RZTK! Шкода, що сталася подібна ситуація. Для того, щоб більш детально розібратися в ситуації та вирішити Ваше питання, можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Андрей Запашный

Прикольная пила с добротной цепью из коробки. Собрал за 5 минут с доп смазкой и сразу в дело. Поставил новенькую дверь в деревенский домик. Попользовавшись чуть более 2 месяцев ( демонтаж двери в деревянном доме, распил старого забора на дрова, распил 2 вятлов нависающих над сараем ) полностью доволен

Добрий день! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

Пила - огонь! Собирается несложно, мощности хватает на достаточно большие калибры брёвен. Качественно выполненное изделие. Я очень доволен.

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK . Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!