Отзывы покупателей о Цепная бензиновая пила RZTK CS 4500

• Женя Никишин

Все отлично рекоменду, предлогаю ложить в коробку запасные свечи, радная бракованая

Достоинства:
    Все отлично
    Недостатки:
    Бракована свеча, пришлось покупать новую

Добридень, Женю! Ми вдячні Вам за вибір цієї моделі бензопили RZTK. Раді, що Ви загалом задоволені її використанням. Шкода, що сталася така ситуація. Якщо у Вас виникають будь-які питання стосовно експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді Вам допомогти. Зичимо надалі тільки приємної експлуатації!

• Володимир Тимошенко

Купив даний девайс,то скажу норм ріже,зібрав за 5 хв,завелась з першого разу)
    Стартер заводить з півтика нічого не потрібно рвати)
    Зразу замінив шину і цеп на оригінал з Хустварної-польт норм,випалив бачок бенза і порізав норм дров (гарі не давав так як на обкатці)

Достоинства:
    Хорошо набирає оберти і не глохне
    Недостатки:
    Погано що сама не може різати

Вітаємо Вас, Володимире! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Сподіваємося, подальше використання ланцюгової пили буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Олег Андриевский

Суперова пила.
    Двигун запустився легенько і швидко, після закачування палива.
    Збирається легко і просто.
    Приємно упаковані ланцюг і набір інструменту.
    В роботі ще не використовував, поки що обкатка, але ріже брусочки чотко.
    Зборка пили на рівні, і РОЗЕТКА, як завжди.

Недостатки:
    Не виявив.

Добридень, Олегу! Щиро вдячні Вам за придбання бензопили RZTK. Добре, що Ви вирішили поділитися своїм відгуком і відзначили в ньому переваги моделі. Упевнені, робота із цим інструментом буде успішною та ефективною. Нехай щастить!

• Виктор

Взял себе данный апарат на дачу пилить дрова. Бревна большие не пилял, где-то см 20-25. Справилась легко.

Достоинства:
    понравился легкий пуск

Добридень, Вікторе! Дякуємо, що обрали бензопилу RZTK цієї моделі. Впевнені, цей інструмент буде Вашим надійним помічником довгі роки. Також вдячні, що Ви залишили свій відгук. Успішної та безпечної експлуатації!

• Евгений Семенченко

Поспешил я с положительным отзывом, на самом деле пила "не очень" быстро потеряла свою изначальную привлекательность, затупилась цепь, пилить дуб этой пилой я бы не советовал, прожорливая, для домашнего пользыаания ещё можно но не более...

Достоинства:
    Цена (акционная)
    Недостатки:
    Быстрая потеря первоначальных свойств пилы, - затупление цепи, прожорливая, распилить дубовую колоду этой пилой очень трудоемкий процесс,

Вітаємо! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Віримо у перемогу і пишаємося кожним із Вас, нашими військовими та Україною!

• Дмитрий Аникиенко

В комплекте "обкаточная" цепь . Ее можно и нужно подтачивать по мере необходимости. Если ее можно натянуть без провисания , использовать дальше без каких-либо проблем. Для дуба применяется СуперЗуб . Цепь также является расходником - шаг 0.325 " дюйма , число звеньев 72 . Можно купить Штиль , Орегон , Хускварна

• Владислав

Пришла быстро. Завелась без проблем, все работает отлично.

Рекомендую

Недостатки:

Вітаємо, Владиславе! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї пили. Бажаємо успішного та легкого використання!

• ігор черняк

Пила зібрана якісно, для використання в побуті гарний варіант. Замовлення виконано швидко, без проблем. #МійRZTK_відео

Достоинства:
    Ціна, комплектація
    Недостатки:
    не виявлено

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за придбання бензинової пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд пристрою. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Евгений Семенченко

Отличная пила работает нормально, чуть шумновата, но пилит дерево норм, пока доволен.

Достоинства:
    Нормальная пила
    Недостатки:
    Ещё не выявил

Вітаємо Вас, Євгене! Дякуємо за придбання бензинової пили нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олександр Большой

Трохи недопрацьований глушник

Достоинства:
    Ціна - якість
    Недостатки:
    Шумна

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за вибір бензинової пили нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук і доданий інформативний відеоогляд. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Дмитрий Аникиенко

Масло для смазки на видео ролике красного цвета , предполагаю , что вы ошибочно залили 2т , то что для бензина . И ещё не обкатанную пилу можно угробить под такой огромной нагрузкой !

• Олег Демченко

Обкаточку з дуба почали ?

• Ярослав Попенко

Відповідає опису, в роботі ще не використовував.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Ще не виявив.

Доброго дня! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, додані фото та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Дмитриев Сергей

Отличный товар

Достоинства:
    Цена качество
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за придбання бензопили нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо легкого та успішного використання!

• Роман Чорний

Добрий день. Вчора 03.12.2021р. отримав бензопилу rztk 4500. При розпакуванні був приємно вражений якістю товару. Зібрав пилу, залив паливну суміш та масло- завів двигун після підкачки палива,усе працює. Так як це моя перша бензопила я задоволений. Випробую для домашнього господарства...

Достоинства:
    Ціна,ергономіка
    Недостатки:
    Поки що невиявив

Доброго дня, Романе! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Ляшенко Сергей

Всем доброй вечер :) купил из за цены и отзывов , заводится сложно но можно ) , у меня она глохнет после того как секунд 5 поработает , я думаю что свеча или перелил масла в бензин и залил по завязку смеси , но играться дальше не стал . Надо смотреть на смесь , не залило ли свечу и настройки карбюратора , в сервис не повезу , потому что понимаю что работает , но что-то пошло не так , в общем не выглядит проф инструментом но они и не позиционируют эту пила так . Нормальная пила на вид , буду ещё пробовать:)

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання бензинової пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Ляшенко Сергей

Нормально потряс , чуть отрегулировал подачу , заводится с пол оборота, спилил 2 дерева , кусты , но как по мне то не хватает мощности и добротности полотна , за такие деньги очень даже и быстро и просто .доволен но так 4ку и оставлю оценку

Добрий день, Сергію! Дякуємо, що доповнили свій відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Михайло

Праймер не працює ( він сухий, а пила завелась)
    Якщо нею трохи попрацювати і заглушити то заести можна з 10 разу.
    А якщо скінчився бензин то завести неможливо, потрібно викручувати свічку і випалювати бензин в циліндрі. Після даної процедури заводиться з 2-3 разу, дуже не практично.
    Причину перелива так і не зрозумів

Добрий день, Михайле! Дякуємо за придбання бензинової пили RZTK. Шкода, що виникла ситуація з несправністю пристрою. Зверніться, будь-ласка, до сервісного центру. Детальна інформація про процес передачі товару на сервіс доступна за наступним посиланням: ссылка. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Доброго дня, Михайле! Не змогли з Вами зв'язатися стосовно вирішення цього питання. Зателефонуйте, будь-ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр

Собрали все по инструкции, заправили. Завести не удалось. Теперь везу обратно в сервис. Это грустно

Достоинства:
    Интересная цена и комплектация
    Недостатки:
    Новая не завелась

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання бензинової пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Шкода, що склалася подібна ситуація. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про наш бренд і в майбутньому інструмент буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Також з додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Валерий Винокуров

завелась со второго раз, прогрелась, подумал - норм, поработала в холостую минут 10, остановил, поднял пилу...под ней лужа масла, повторил все, результат - масло течет... звонил в службу поддержки, завтра отправляю на диагностику, обидно...доверился розеточному бренду...а оказалось зря, качество плохое, лучше бы доплатил и взял штиль (у меня проработала 8лет верой и правдой) надеюсь что найдут причину и быстро вернут мне пилу...или деньги!

Достоинства:
    цена, 24 месяца гарантия, неплохая родная цепь
    Недостатки:
    подтекает масло

Добрий день, Валерію! Дякуємо за Ваше звернення. Шкода що мала місце подібна ситуація. Ми впевнені, що сервісне обслуговування неодмінно вирішить Вашу проблему. У разі виникнення додаткових питань, Ви можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Валерію! Добре, що ситуація вже вирішена. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання для вдосконалення продукції у майбутньому. Бажаємо успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Степан Юр'єв

Хорошая бензопила, пока перепелил 7 кубов дров, всё хорошо,ушло 3 литра бензина,1,5 масла. Это очень хорошо. Вибрации почти нет, очень мало,не устаешь ,до этого был Штиль 180 почти то самое. Советую.

Достоинства:
    Цена,гарантия ,
    Недостатки:

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням інструменту нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Бак Иван

Штиль 180 тоже самое? Это шутка от тех кто штилем и не работал)))

• Дмитрий Саламатин

Стоит сравнительно небольшие деньги, но со всеми задачами справляется отлично: пилит дрова, старые деревья, даже самые толстые бревна. Не тяжелая, могу подолгу работать с ней. Топливо расходуется экономно и заводится почти всегда с первого раза (иногда со второго).

Достоинства:
    Небольшой вес, прорезиненные ручки, вибрация почти не ощущается, экономный расход топлива, быстро заводится.

Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку бензинової пили RZTK цієї моделі. Раді, що Ви оцінили переваги роботи з даним інструментом. Впевнені, він стане Вашим надійним помічником на довгий час. Бажаємо успішної експлуатації і завжди позитивних емоцій від використання техніки нашого бренду!

• Виталий Ануфриев

Пила бомба. Попилили абрикосу на блинчики для тропинки. Очень мощная .

Достоинства:
    Хорошая пила для дачи!
    Недостатки:
    Тяжелая, по сравнению с электро !))

Доброго дня! Дякуємо за вибір продукції ТМ RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної та продуктивної експлуатації на довгі роки!

• RenaT

Купил для расчистки участка от зарослей сорных деревьев, а также надо было напилить на дрова большое количество остатков древесины от строительства брусового дома. Бензопила удобная, почти не вибрирует, не тяжелая. Можно работать продолжительное время, не устанешь. Пусть она немного шумновата, зато мощная, хорошо берет и сухую, и сырую древесину. Пользуюсь почти полгода, не подвела ни разу.

Добрий день! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Кирил Кривенко

Пилу выбирал чтобы недорого, и по отзывам нормально было. Остановился на этой. Нужна была для подготовки дров, для отопления малого дома. Производитель позиционирует её как садовый инструмент, масло подается нормально, скорость хорошая, цепь вполне справляется с не очень большими объемами. Проявила себя пила, как по мне, отлично, поймал 3-4 гвоздя, так как пилил уже в сумерках, но вроде норм, пережила. За эту стоимость рекомендую.

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку бензинової пили RZTK . Щиро раді, що Ви задоволені придбанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Владимир Степанов

Покупал для заготовки бревен, хорошая модель с экономичным расходом, легко и удобно работать, потому что легкая и не отнимает руки. Есть смазка цепи, натяжка рабочая. Может работать долго и не глохнуть.

Вітаємо Вас! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію техніки RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Александр Викторович Лемешев

Приобрел сей аппарат 2 месяца назад. Польстился на цену и не прогадал, правда первый запуск заставил поволноваться, последующие пуски легки и непринужденны. Сотношение цена/качество высокое. Удобно работать как в вертикальном так и в горизонтальном направлении. Иву, сосну, ольху режет легко и непринужденно. Сегодня резал старый дубовый венец, пришлось потрудиться. Сухой дуб очень тяжел в обработке, но пила справилась на 5 баллов.

Добрий день! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо відмінних результатів та успішної експлуатації на довгий час!

• Микола Ткачук

Порівняти особливо не маю з чим, до цеї користувався пару раз позичиними бензопилами. Замовляв тут, відправили швидко. Зібрав та запустив згідно інструкції і ютубу ). Ріже добре, навіть на рідному ланцюгу, відносно легка, працює голосно, як всі бензопили, а так, все ОК.
    Пропрацювала десь всумі 6 годин за 15 днів і заглохла під час роботи. Бензин поступає, іскра на свічку йде, свічку міняв, всеодно не завелася. Відправив на гарантію, чекаю результату.

Достоинства:
    Пила як пила, правда працювала не довго... Відправив на сервіс.
    Недостатки:
    Поламалась швидко.

Вітаємо Вас! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком на продукцію ТМ RZTK. Шкода, що склалася така ситуація. Впевнені, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи.

• Дмитрий Мазуренко
    Достоинства:
    Качество сборки
    Недостатки:
    Пока не обнаружил

Добрый день! Благодарим Вас за приобретение и высокую оценку техники RZTK. Желаем успешной эксплуатации на долгое время!

• Олександр Лугина

#МійRZTK_фото
    Брав для роботи при домогосподарстві. Результат відмінний. Надіюся буде служити довго і тільки в задоволення

Достоинства:
    Якісна збірка. Чудова комплектація. Нормальна ціна.
    Недостатки:
    Поки не має

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Вдячні за додані до відгуку фотографії. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• павел филиппов

Приветствуем Вас! Спасибо за покупку и высокую оценку продукции RZTK. Желаем приятного использования и отличных результатов!

• Олександр Макрушин

Цю пилу придбали для роботи в селі по господарству, для заготовки дров. Вже відпрацювала два місяця. Хороший інструмент.Шкода що купував без знижки, зараз вона є . А загалом не шкодую що вибрав цю модель. Хоча спочатку і боявся, фірма хоч і розеточна проте мало відгуків було.

Достоинства:
    хороша якість збірки і оснащення, оптимальна потужність для моїх справ, легкиий запуск

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK . Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Сергей Льон

Бензопила по ощущениям добротно сделана. Крепкий пластик. Фильтр отдельно прикручивается. В комплекте идет каленная цепь с синими зубьями.

Достоинства:
    Цена, и как по мне качество сборки. Ничего не люфтит как в китайских пилах. Есть подкачка топлива для лёгкого старта. Еще не проверял в деле. Весной в деле проверим.
    Недостатки:
    Пока не обнаружены

Здравствуйте, Сергей! Спасибо Вам за покупку и высокую оценку бензиновой пилы RZTK данной модели. Благодарим за оставленный отзыв. Желаем легкой и бесперебойной эксплуатации на долгое время!

• Анатолий Д.

Купил как мне кажется очень выгодно, попал под акцию. На рынке, конечно можно купить инструмент за такие деньги, но без реальной гарантии. Качество инструмента выше чем ожидалось, чему очень рад ! Родные цепь и шина тоже хорошего качества. Запускается легко, работать пилой удобно. Пока распиливал только бревна на дрова для отопления - все на уровне!

• Представитель поставщика

Здравствуйте, Анатолий Д.! Спасибо Вам за покупку и за отзыв! Желаем бесперебойной эксплуатации инструмента на длительное время!

• Евгений Бесараб

Купил цена но она не подошла. Можно поменять на нужную??? Нужна цепь на бензопилу

• Костя

Так обратитесь в сервис Розетки с этим вопросом

• Представитель поставщика

Здравствуйте, Евгений! В данной пиле применена цепь со следующими параметрами: количество звеньев цепи - 66 шт, количество режущих звеньев цепи - 33 шт, толщина звена цепи - 1,5 мм, шаг цепи - 0.325 ". Это основные параметры для подбора.

• Тарас

Порадувати мене РЗТКвці. До цього брав у них перфоратор, тепер бензопилою розжився. Як з коробки дістав - вже сподобалася, та і в роботі добра. Завелася без зайвих зусиль, пиляє легко, потужності мені з головою.

• Наталия Ната

Не вартує своїх грошей. Не завелася взагалі. Даремно витрачені гроші, час та нерви.

Достоинства:
    Легко збирається

Добрий день, Наталіє! Дякуємо за вибір бензопили RZTK цієї моделі. Сподіваємося, Ви дотримувалися вказівок доданої інструкції з експлуатації під час запуску інструмента. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Оксана Коваленко

Ціна відповідає якості

Достоинства:
    Колір - зелений, дуже гарний
    Недостатки:

Добрий день, Оксано! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Юрий Слиденко

#МойRZTK_фото
    Чудесная бензопила! Со своими функциями справляется

Доброго дня! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото. Бажаємо легкої та успішної експлуатації на довгий час!

• Сергій Тарасенко

Отримав бензопилу безкоштовно брав участь в акції перед Новим роком, дякую Розетці! Бензопила зроблена добротно.Кришка що закриває карбюратор сподобалась, бо в аналогічних пилах одним баришком  закручувалась кришка і фільтр.Фільтр пластиковий між ним і карбюратором є прокладка що рідкість.
    Цеп також гарний калені сині зуби.Всі кришки прилягають добре.Але все пізнається в роботі.

Достоинства:
    Якість
    • Представитель бренда

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за Ваш відгук з фотографіями та бажаємо успішної експлуатації на довгий час!