Отзывы покупателей о Цепная бензиновая пила RZTK CS 4516

31 отзыв

• Дмитрий Лагутин

Все отлично - начиная с комплектации и заканчивая тем как эта пилка разделывается с деревом. Собрана на совесть, родная шина и цепь нормальнго качества, не менял. Мощный движок. Я доволен. Рекомендую!

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Щиро раді, що використання цієї ланцюгової бензинової пили справило приємне враження на Вас. Бажаємо і надалі легкої експлуатації!

• Максим Іванець

Ретельно прочитав інструкцію. Зібрав і залив паливо та мастило у пилу для першого запуску на холостому ході. Але двигун не заводився((( Повернув товар Новою Поштою. 13/07 отримав на Вайбер повідомлення , що товар прийнятий Сервісним центрм. З тих пір ніякого зворотнього звязку від Продавця не було. За вказаним на сайті телефоном зв'язатися з оператором неможливо. Інші способи коммунікації не вказані.

Добрий день, Максиме! Дякуємо за придбання бензопили RZTK. Шкода, що сталася ця прикра ситуація. У зв’язку з воєнними діями інколи виникають проблеми технічного характеру. Для з’ясування статусу обслуговування Вашого пристрою також можна звернутися в чат-бот служби підтримки в Telegram: ссылкаУ разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію: 0800-331-319. Вибачте за незручності!

Купила дану пилу коли спробував її запустити так вона не завелася виконував все по інструкції раз 50 смикав, а пила так і не заводилась .Вже мав бажання її повернути , потім подивився відео в ютубі де дали пораду відкрутити свічку і смикнути пару раз щоб бензин лишній вийшов , після таких маніпуляцій пила завелась потім при обкатці вона заводилась з першого разу.

Достоинства:
    Зроблена якісно , свою роботу виконує
    Недостатки:
    Поки невиявлено

Доброго дня, Андрію! Вдячні Вам за придбання бензопили RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені роботою приладу та знайшли час, аби розповісти про досвід використання у своєму відгуку. Упевнені, що Ваш коментар допоможе іншим користувачам. Якщо у Вас виникають питання стосовно експлуатації, Ви завжди можете зателефонувати на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будем раді допомогти. Бажаємо надалі тільки вдалого користування!

• Сергей Майданенко

При первом запуске после 3х минут работы на холостых оборотах повалил дым, оплавилась крышка цепи. Что это за одноразовый продукт, которым даже не успел воспользоваться? Как можно производить и продавать такое? На ветер выброшенные деньги!!! НЕ РЕКОМЕНДУЮ ТОВАРЫ RZTK!

Достоинства:
    Комплектация
    Недостатки:
    Никаких. При первом запуске расплатился корпус! А что будет во время работы?

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання бензопили RZTK цієї моделі. Шкода, що виникла така ситуація. Перед роботою з інструментом украй важливо ретельно вивчити інструкцію з його експлуатації, упевнитися в правильному складанні, а також вимкнути гальмо ланцюга (потягнути передній щиток на себе, від шини).
      Для діагностики пристрою Ви можете звернутися в точку видачі інтернет-магазину "Розетка" або відправити його перевізником. Детальна інформація з цього питання доступна за посиланням: ссылкаАктуальна інформація щодо точок видачі "Розетка", які працюють нині, за посиланням: ссылкаВдячні за розуміння. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення питання Ви також можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Сергей Майданенко

Действовал по инструкции, соблюдал каждый пункт, так что не нужно перекладывать с больной головы на здоровую. После того, как завёл это "изделие", цепь вращалась на холостых, при отпущенной ручке газа. Не стал лезть в настройки холостых, решил пусть проработает несколько минут, обороты упадут, тогда может и не придётся настраивать. Поставил пилу на газон в заведенном состоянии. Тормоз не трогал! Однако теперь сервис РЗТК заявляет, что не гарантийный случай, так как был зажат курок газа и включён тормоз. Конечно, у Розетки клиент всегда виноват.
      Пообщавшись с мастерами в местном сервисе, узнал причину неисправности - на таких откровенно цыгано-китайских пилах стоят дешёвые крышки тормоза, которые от вибрации самопроизвольно сбрасывают на тормоз. Это как раз тот случай. Пила стояла на земле, тряслась. Пока я отвлёкся на пару минут - она уже дымела и плавилась!!! - самопроизвольно сработал тормоз!
      И теперь сервис Розетки ещё и пытается развести меня на деньги. Озвучили цену ремонта в 1200грн. Это замена крышки, сцепления и маслонасоса. Хотя вообще не факт, что это все вышло из строя. Но даже если это все менять, то математика совсем другая - на сайте самой розетки такие цены: Крышка тормоза в сборе - 145грн, мослонасос - 55-65грн, привод маслонасоса - 20грн, сцепление в сборе с чашкой, подшипником - до 200грн. Итого - 420-430грн. За работу по устранению своего же брака хотят ещё 800???
      RZTK для меня теперь пожалуй самый худший сервис и самый худший товар.
      Лучше переплатить и брать нормальное, чем повести ь на отзывы, рекламу и заманчивую цену и взять одноразовое барахло. Хорошо если одноразовое, а тут и раз не попользовался!
      Впредь буду умнее.
      Есть другие магазины с честным сервисом и качественным товаром.

• Андрей Луговой

Купил пилу чисто для вылазок на природу, т.е. использоваться будет по минимуму. Покупать штиль или хуску, за такие деньги и под мои цели не вижу резона. Кто пишет, что не заводится или требует настройки - брехня! Работает ровно как часики. Напилить чурок для костра, сил предостаточно.

Добридень, Андрію! Вдячні, що Ви знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації та найкращих результатів!

• Vitaliy

Мощная, удобная, не дорогая пила на все случаи жизни. Продуманная эргономика и приятный дизайн. По технической части вопросов не возникало. Работает как часы. Комплектация более чем богатая ( сумка, чехол для шины, перчатки, очки,набор ключей,напильник для заточки цепи). С таким набором не нужно тратиться лишний раз и думать как хранить пилу. Сумка вместительная ( влезает все что есть в комплекте+ запасная цепь и канистра цепного масла ). Сборка пилы и настройка натяжения цепи не заняла много времени ( если что не понятно, можно посмотреть обзор и сборку пилы на видео). Соотношение цена-качество считаю на отлично. Покупкой доволен, рекомендую.

Доброго дня, Vitaliy! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі ланцюгової пили. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Кутнякова Ирина

Бензопила пришла в полной комплектации, очки,сумка,перчатки, весь инструмент в наличии

Достоинства:
    Лёгкая,компактная
    Недостатки:
    Пока не выявлено

Ірино, дуже раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі бензопили RZTK. Дякуємо за додані фото!

• Кутнякова Ирина

Бензопила пришла в полной комплектации, с перчатками, очками и сумкой

Добридень, Ірино! Ми вдячні Вам за вибір і придбання ланцюгової бензопили RZTK, а також найвищу оцінку цієї моделі. Бажаємо легкої та ефективної експлуатації!

• Oleg

Легкий запуск, довольно мощная, хорошая подгонка пластика.
    Годная комплектация с бонусами в виде очков, перчаток.
    Цепь у меня служит хорошо, не тупится, после работы всегда слабее делаю, так не тянется, все таки разогревается. Пилит быстро - по сути шина и цепь все делает, усилий не нужно при работе прикладывать.

Доброго дня, Oleg! Дякуємо за вибір бензопили RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги цієї моделі та залишили позитивний відгук про її роботу. Зичимо тривалої безперебійної роботи на довгий час!

• Ігор Гузар

Купил 2 месяца назад. Моя первая пила и опыта работы с пилами не было. Инструкция мне не понравилась, у тех кто впервые хочет разобраться в эксплуатации возникнут вопросы в написанных там действиях, но это на работу не влияет. Собирается легко. Завелась с первого раза. Храню в неотапливаемом гараже, в сырую и холодную погоду так же завелась с первого раза. Первое время часто ослаблялось натяжение цепи. Натягивать цепь не удобно, рука упирается в шину. Инструмент, что в комплекте, для натяжения не стоит использовать, думаю ним можно слизать головку винта натяжения, так как сам винт и при аккуратном использовании легко деформируется, будто из пластилина сделан. От 2 до 4 часов с перерывами мышцы устают ее держать, ну как и во всех пилах, но по поводу вибрации и шума чувствую себя хорошо, выхлопные газы летят вперёд-вправо и не мешают ни мне ни помощникам. Пилю дома обычные деревья и ветки. Держать удобно.

Достоинства:
    Дрова для дома заготовил без сложностей. Перчатки, очки и чехол полезные
    Недостатки:
    Способ натяжения цепи, качество винта натяжения цепи

Доброго дня, Ігорю! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації техніки RZTK. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання для вдосконалення моделі у майбутньому. Бажаємо безперебійної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Толя Власов

Для оперативной обрезки сада просто отлично. Отец тоже доволен инструментом, срубили пару небольших деревьев в лесу справилась на 5 .

Достоинства:
    Небольшая цена. Удобная.
    Недостатки:
    Достаточно шумная, как и другие бензопилы

Добрий день, Анатолію! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Володимир Білан

Все, Бобик здох. Загалом пилка не пропрацювала і 2 мотогодини. Іскра - є, паливо в камеру згорання - поступає, а ця зараза не заводится. РЗТК - бракороби.

Достоинства:
    Ще не виявив
    Недостатки:
    Багато

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за звернення. У продовження нашої телефонної розмови. Раді що ситуація вирішилась, та на цей час пила працює справно. Шкода що мала місце подібна ситуація ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження та побажання для вдосконалення моделі у майбутньому.  Бажаємо успішного користування та відмінних результатів на довгі роки!

• Василь Коломійцев

Забрав 2 тижні тому замовлену пилу і вже пару раз спробував у роботі. Завелася нормально, тримати двома руками зручно. Спочатку спробував нетовсті гілки, потім більші, справилась як треба. За такі гроші пристойний інструмент.

Достоинства:
    ціна, зручна в руках
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Василю! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукціі нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Володимир Білан

1.Бачок для змішування паливної суміші має позначки 25:1 та 40:1, але відповідно до інструкції перші 20 годин роботи пропорція повинна бути 20:1. Довелося суміш робити в бачку від старої бензопилки.
    2.В інструкції вказано що паливний бак містить 0,55 л. По факту виявилось що не вмістилось грам 50 - 60 суміші ( 500 мл бензину + 25 мл масла ).
    3.Пилка зразу не завелась. На свічці запалювання іскра така бліда та слабенька ,що довелось одягати окуляри щоб її розгледіти. Загалом потрібно разів 40-50 диркнути щоб вона запрацювала.
    4.В інструкції написано що карбюратор відрегульовано на заводі. Балалайку, на холостих обертах крутиться цеп і дим вале як з димохода.
    5.Я покищо спалив лише один бачок, а РЗТК та Розетку тисячу раз згадав не злим тихим словом.
    6.Можна було б звернутися в сервіс, але Розетка, як і завжди, не заповнила гарантійний талон.
    7.Зважаючи що окрім бензопилки я мав халепу придбати ще й насос для поливу виробництва РЗТК то більше продукцію цього халтурника не візьму й за дурно.

Достоинства:
    Ще не виявив
    Недостатки:
    Тільки розпочав обкатку, а вже багато.

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за вибір техніки RZTK. У продовження нашої телефонної розмови. Дякуємо за розгорнуту відповідь, ми обов'язково врахуємо ваші побажання для вдосконалення продукції у майбутньому. Як і було озвучено, що стосується гарантійного талона, згідно з постановою Кабінету Міністрів від 10 травня 2018 № 353 печатка на гарантійному талоні не є обов’язковою. Більш детальна інформація про гарантійний талон доступна за наступним посиланням: ссылка.  Що стосується питання суміші, при  її приготуванні радимо дотримуватись пропорцій вказаних виробником оливи. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо успішного, подальшого використання та відмінних результатів!

• Антон Троян

Очень даже ничего пила, собрал, завёл и погнал пилить все что есть в округе) нет ни каких проблем, спасибо, цена очень приятная.

Достоинства:
    Цена, качество, оперативность доставки.
    Недостатки:
    Пока что в работе, так что нету.

Доброго дня, Антоне! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Андрей Гусак

Все добре!
    Пилка завелася практично з другого разу! Головне не забути влити всі необхідні рідини і не перетягнути цепок. Ріже дерева просто як масло!

Достоинства:
    Власна марка - то все просто якщо щось не гаразд то йду в магазин і все мені вирішать.
    Недостатки:
    Громко працює а так все бомба!

Добрий день, Андрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової пили нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Назаренко Ярослав

#МійRZTK_відео

Достоинства:
    Міцний, надійний пластик. Добротний ланцюг і шина. Багата комплектація.
    Недостатки:
    Поки не виявив.

Доброго дня, Ярославе! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію продукції RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Сергей Стадников

1. Не работает тормоз цепи.
    2. Пила не заводится. Искра на свече есть, бензин переливает, а не заводится! Час танцевал с ней- никакого результата!
    Респект толковому парню из тех. поддержки Розетки! Сказал, что мне только в сервис пилу отправлять.
    Не ожидал, что Розетка под собственным брендом выпустит такое!!! Корпус пилы настолько хлипкий, что боишься случайно сломать. Пила в руках как желе, изгибается из стороны в сторону. Чтоб добраться до свечи нужно разобрать половину пилы.
    Покупал через интернет. В живую пилу не видел. Полагался на отзывы "покупателей" и надеялся на контроль качества Розетки. Непонятен мне ещё и тот факт, что теперь я должен отправлять бракованный товар в сервис за свой счёт!!!
    Жаль, но сплошное разочарование!

Достоинства:
    Пока сплошные недостатки
    Недостатки:
    Бракованный товар

Добрий день, Сергію! Дякуємо за вибір бензинової пили нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Для нас важлива Ваша думка. Шкода, що склалася подібна ситуація. У Вашому випадку Ви можете відправити інструмент на сервіс за рахунок отримувача. З додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Сергію! Раді були дізнатися в телефонній розмові, що питання успішно вирішено. Сподіваємося, Ви ще матимете нагоду скористатися технікою нашого бренду й оцінити її переваги!

• Баратова Анна

Только приобрели, собрали. Собирается достаточно легко. Очень порадовала комплектация. Особенно чехол для неё. Опробовали пилить, все отлично. Муж доволен покупкой.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Окрема подяка за доданий відеоогляд пилки та демонстрацію її роботи. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та відмінних результатів на довгий час!

Чехол - нужная штука. Масло для 2т и цепи брал тоже тоже от розетки.
    С первым запуском проблем не возникло :) Опыт 2т. девайсов есть.
    Особо крупное не пилил, но зато пилил сухое и твердое. Пока все ожидаемо и даже больше. Мощи для локальных задач хватает.
    Нужный в хозяйстве предмет за 100 долл :) Не тяжелый даже со всеми заправленными жидкостями, длина шины оптимальна для дома для семьи.
    Немного напрягает натяжка цепи в торце крышки, неудобно.

Доброго дня, Сергію! Дякуємо Вам за придбання і позитивну оцінку техніки RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням даного приладу і знайшли час поділитися власним досвідом роботи з ним. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Кирил Евдокимов

Покупать пилу с комплектом или нет дело ваше, мне лень стало выискивать в чем ее таскать поэтому купил с комплектом.
    В работе показала себя не плохо, ранее пользовался только електропилами вощле дома. Щас выезжаем в лес, пилил и березу и дуб , по мощности пилка меня устраивает, хотя у товарища премиум инструмент на букву h ( мне на ткой денег жалко) по результатам работы я от него не сильно и отстаю. Сервис если что есть. спрашивал про запчасти, они тоже есть. Так что пока доволен.

Доброго дня, Кириле! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням даного приладу і знайшли час поділитися власним досвідом роботи з ним. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• ROman

Стоит сравнительно небольшие деньги, но со всеми задачами справляется отлично: пилит дрова, старые деревья, даже самые толстые бревна. Не тяжелая, могу подолгу работать с ней. Топливо расходуется экономно и заводится почти всегда с первого раза

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Кротенко О.В.

Придбав бензопилу за аціонною ціною , за ці гроші дуже хороша комплектація і достойна якість. Довжина шини оптимальна. Пиляв колоду. Ріже рівно, входить легко. Суміші жре не багато. Отож рекомендую до придбання!

• Андрей Добрев

В работе три месяца без особых нагрузок - полёт нормальный!!! Главное дать ей нормальную обкатку

Достоинства:
    Цена, комплектация, мощьность

• Дмитрий Григорчук

Купил по акции, со скидкой! Очень доволен, потому что за относительно небольшие деньги получил пилу хорошего качества и в отличной комплектации. Заводится легко, режет как по маслу даже родной цепью. Мощность звериная, но в руках держать удобно, не вырывается. Розетка порадовала как никогда!

Достоинства:
    хорошая мощность, автоматическая смазка, все необходимое в комплекте

Приветствуем Вас! Спасибо за отзыв и высокую оценку продукции RZTK. Искренне рады, что Вы довольны использованием техники нашего бренда. Желаем приятного использования и отличных результатов!

• Иван Щербаков

Моя первая пила. До этого приходилось постоянно одалживать у товарища. По харатеристикам меня полньстью устраивает. Обкатал, как указано было в инструкции. Режет хорошо. Есть груша для подсоса бензина. В руках держится уверенно. 2 года гарантии.
    Понравилось, что хорошо укомплектована дополнительными аксессуарами. Пока всем доволен.

Достоинства:
    Хорошая комплектация, хорошая цена
    Недостатки:
    нет зубчатого упора (они продаются отдельно, но пока не проверил, есть ли на бензопиле отверстия для фиксации
    • Александр Крц

Быть такого не может, что бы продавались без зубчатого упора. То обязательный элемент абсолютно любой бензопилы. Без нее же пилить большой брус - полная пародия.

Да и место крепления на всех пилах и на вашей в частности - имеется.
      Видимо, некомплект попался.

• Представитель бренда

Здравствуйте, Иван! Спасибо Вам за покупку и высокую оценку бензиновой пилы ТМ RZTK. Зубчатый упор входит в комплект поставки. По вопросу доукмоплектации инструмента Вы можете обратиться к продавцу, воспользовавшись следующей ссылкой: ссылка По дополнительным вопросам - на горячую линию RZTK по номеру 0800-331-319. Мы всегда рады помочь!

• bebeshko-77 Бебешко

Бензопилу брав тому, що є чохол.
    Працює, ріже добре.

Достоинства:
    Чохол
    Недостатки:
    Дуже голосна
    • Представитель бренда

Вітаємо Вас, bebeshko-77 Бебешко! Дякуємо за придбання iінструменту ТМ RZTK та Ваш відгук. Бажаємо безперебійної експлуатації на довгий час!

• Стрикало Максим

Головне що переважило при виборі цієї бензопили, так це добрі характеристики потужності, достатня для моїх завдань довжина шини, відмінна комплектація та авторитет інтернет магазину Розетка, бо це його бренд. Мої очікування виправдалися, за що щиро дякую! Можу рекомендовати цю модель, якість і функціональність -на висоті!

• Представитель поставщика

Вітаємо Вас, Максиме! Дякуємо Вам за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо безперебійної роботи на довгий час!

• Сергей Воробьёвский

Пришло всё как в описании, ещё не пробовал.какое масло для цепи?

• Представитель поставщика

Здравствуйте, Сергей! Спасибо Вам за покупку! Вы можете выбрать масло для смазки цепи по следующей ссылке: ссылка

• Григорий Копач

На первый взгляд для таких денег супер. Комплектация вся. Отрегулирована норм. Пришло быстро. Спасибо

Добрий день, Григорію! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової пили RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане фото. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо легкого використання та відмінних результатів!

• Виктор Вадовский

Купил мотопилу. Завёл, проверил, характеристики хорошие ! Посмотрим как в работе поведёт себя.

• Представитель поставщика

Здравствуйте, Виктор! Спасибо Вам за выбор ТМ RZTK. Желаем бесперебойной эксплуатации инструмента на долгое время!