Отзывы покупателей о Насос дренажный погружной RZTK DP 17000

• Наталья Гура

Насос приобретался для наборного колодца, а также для откачивания воды из бассейна. Как для бассейна не слишком удобен, так как до конца не выкачивает - отключается из-за поплавка. Работает тихо, но медленно. Мощность напора слабая. Погружные насосы типа Дачника, Урожая с их меньшими по мощности характеристиками качают воду быстрее. Правда, сгорают быстро, на один летний сезон едва хватает. Надеюсь, этот прослужит дольше. В целом насосом довольны. Свою функцию выполняет.

Достоинства:
    Удобный, тихий в работе
    Недостатки:
    Не такой мощный, как ожидалось

Добридень, Наталіє! Дякуємо за придбання цієї моделі насоса RZTK та висловлену особисту думку у відгуку. Ми обов’язково врахуємо Ваші побажання для поліпшення якості продукції у майбутньому. Раді, що Ви задоволені продукцією RZTK і бажаємо надалі тільки приємної експлуатації!

• Олександр Кондратчиков

Купляв на дачу. Глибина моєї криниці 9м. Хоча в характеристики написано висота подачи 11м, по факту воду більш чим на 7м не підіймає, шо ставив клапан, так і без клапана пробував. Смотав його та закинув у гараж (.
    Раджу виробнику перевірити характеристику.

Достоинства:
    Тихий, гарний зовні.
    Недостатки:
    Висота подачі до 7м !!! Завищени його Характеристики.

Добрий день, Олександре! Ми вдячні Вам за вибір продукції ТМ RZTK. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Дякуємо за розуміння!

• Тарас Левчук

Після відкриття коробки відразу зіпсувався настрій. Прислали насос з пошкодженням корпусу. Походу перед відправкою ніхто не перевіряє товар взагалі. Скільки купував з тим, щоб забрати в точці видачі - завжди все було добре. Дивувався відгукам в яких описувався брак при отрианні товарів. Тепер і сам стикнувся. Непевно, всі браковані товари якраз і ідуть на відправку з розрахунку, що заморочливо повертати, важко довести і тд. Навіть не знаю що робити, повідомлення про непрацюючі лінії підтримки, повернути в точці видачі можливості немає. Залишити запит, поки підтримка повернеться явно пройде більше 14-ти днів.

Недостатки:
    прислали з браком корпусу

Добрий день, Тарасе! Дякуємо за придбання дренажного насоса RZTK цієї моделі. Шкода, що виникла ця прикра ситуація. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Також для вирішення проблеми можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми обов’язково допоможемо Вам!

Доброго дня, Тарасе! Ми намагались з Вами зв'язатись для уточнення інформації стосовно Вашого відгуку. На жаль, Ви не відповіли. Зателефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Владимир Гончаров

Выкачал канализацию за 15 минут

Достоинства:
    Отличный насос
    Недостатки:

Доброго дня, Володимире! Ми вдячні Вам за покупку дренажного насоса RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Раді, що Ви цілком задоволені його роботою. Бажаємо подальшої успішної експлуатації!

• Владимир Кузьменко

Прекрасный дренажный насос за эти деньги, лучший по цене/качеству. Второй год пользуюсь похожим, тот что 15000, выкачиваю канализацию в частном доме, нареканий никаких не было, справляется. Перезимовал в погребе, не развалился от сырости, до сих пор работает, что для китайца прям удивительно. Решил взять ещё один, помощнее, наполнять ёмкость для полива из колодца. Пришел бракованный, с трещиной в корпусе. Заполнил заявку на возврат, вернул новой почтой. Розетка без проблем приняли и заменили на рабочий. Вчера установил, качает прекрасно, мощности хватает с запасом подавать воду со дна колодца в ёмкость, расположенную в нескольких метрах от него. Хоть и Китай, но за эту цену однозначно лучшее решение.

Достоинства:
    Надёжный, недорогой, мощность соответствует указанной
    Недостатки:
    Пластмассовый корпус, попадается брак

Доброго дня, Володимире! Дякуємо, що обираєте техніку нашого бренду. Добре, що Ви оцінили переваги дренажних насосів RZTK і знайшли час, аби поділитися своїм розгорнутим відгуком. Бажаємо успішної експлуатації на багато років!

• Тамара Корован

Все згідно параметрів

Достоинства:
    Працює нормально
    Недостатки:
    Трохи шумний

Вітаємо, Тамаро! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Тамара Корован

Доброго дня служба підтримки клієнтів не доступна,через пів року насос перестав працювати . Зв'яжіться зі мною

Достоинства:
    Відповідав параметрам
    Недостатки:
    Шумний

Вітаємо, Тамаро! Шкода, що виникла подібна ситуація. З технічних причин лінії підтримки не працюють. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, до сервісного центру. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити його перевізником. Детальна інформація з цього питання у наступному посиланні: ссылка. Актуальна інформація щодо точок видачі ROZETKA які працюють у наступному посиланні: ссылка. Дякуємо за розуміння.

• Александр Кваша

Покупал дренажный насос на дачу для откачки бассейна и для полива. На вид сделан хорошо. Проверять буду в теплое время года.

#МойRZTK_видео

Достоинства:
    Тяжелый, сделан хорошо.
    Недостатки:
    Присутствует неприятный запах

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук і доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Александр С.

Взял по акции, хорошая цена

Весной понадобится для перекачки воды на огороде.
    Сделан качественно, пластик не хлипкий, металлические детали из нержавейки.
    Резиновый кабель, 10 метров.
    Переходник на разные диаметры шланга - позже подберу подходящей мне длины.

В целом понравился

Гарантия 2 года, срок службы пять. Надеюсь будет работать долго и успешно.

#МойRZTK_видео

Достоинства:
    Качественный
    Недостатки:
    пока нет, будем эксплуатировать

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, доданий відеоогляд та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Сергій

Отличные характеристики за адекватные деньги.
    Вид качественного товара.

Достоинства:
    Одно кольцо воды за ~3минуты
    Недостатки:
    Надеюсь не возникнут

Добрий день, Сергію! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Анастасія Больш

Замовлення отримала на протязі доби. Під час розпакування побачила невелику вмятину на корпусі. Вона хоч і не значна, але означала, що насос мав пошкодження (падіння або удар). У цілому слідів використання не помітила, насос працює доволі тихо (порівняно з занурювальним "малыш"). Сподіваюсь для колодязю глибиною 10метрів потужності вистачить з головою.
    #МійRZTK_відео

Достоинства:
    не шумний, потужний, зручна та швидка доставка,
    Недостатки:
    невеличка вмятина на корпусі

Доброго дня, Анастасіє! Ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені придбанням техніки RZTK. Дякуємо за Ваш відгук і відео. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Ирина Балта

Заказали насос на сайте Розетка.
    Быстро доставили. Обслуживанием довольны, товар, надеемся, тоже оправдает все ожидания.
    #МойRZTK_фото

Достоинства:
    Цена, внешний вид, мощность
    Недостатки:
    Пока не выявили

Добрий день, Ірино! Дякуємо за придбання та високу оцінку дренажного насоса RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане фото. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Георгий

Качает отлично.. выкачивал бассейн.. довольно быстро выкачал.. мелкую муль выкачивает тоже

Добрий день, Георгію! Дякуємо за придбання та високу оцінку дренажного насоса RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі успішного та легкого використання!

• Свирь Дмитрий

Отличный насос для грязной воды с приямков, погребов, колодцев

Достоинства:
    Цена-качество

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання та високу оцінку дренажного насоса RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного використання та відмінних результатів!

• Максим Терещенко

С глубины 7 метров выбрасывает как из брансбойта. Также откачивал мне дождевую воду с глиной из котлована. Использовал раз пять, нареканий не было.

Добрий день, Максиме! Дякуємо за придбання та високу оцінку дренажного насосу RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Валерий Нич

Из колодца? Колодец 7 колец. Стоит покупать?

• Гаркуша Николай

Працює норм, но мені виявився за малої сили. Нз як зробити подачу води для поливу собі з криниці внизу на горба(

Достоинства:
    Працює і не підводив ще.
    Недостатки:
    Нема сил на горба по шлангу накачати води.

Добрий день, Миколо! Дякуємо за придбання дренажного насосу RZTK. Вдячні за Ваш відгук. На продуктивність насосу впливає багато факторів, щоб детально розібратися в роботі Вашого пристрою Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Магула Василь

на фото напор с 6м. шланг 1" 20м.
    #МойRZTK_фото

Достоинства:
    тихий

Вітаємо Вас, Василю! Дякуємо за придбання та високу оцінку дренажного насосу RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані інформативні фотографії цієї моделі. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Юрий Федосенко

Очень странная конструкция с этим пластмассовым кожухом - вода из под него льется не хуже чем из трубы. Ну соответственно напор в трубе очень слабый. Явный брак.

Достоинства:
    Недостатки:
    конструкция

Добрий день, Юрію! Дякуємо за придбання дренажного насосу RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. Для справного пристрою така робота не характерна. Зверніться, будь-ласка, до сервісного центру. Детальна інформація про процес відправлення товару на сервісне обслуговування доступна за наступним посиланням: ссылка. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Александр Грибук

В описании мотора указано что высота подёма воды 11м.,что соответствует подачу воды горизонтальной плоскости на расстояние 110м. Но у меня получается где то 85-87м. и напор маловат.

Достоинства:
    Практически беззвучен
    Недостатки:
    При подаче воды на 80 м., малый напор

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання дренажного насосу RZTK і за Ваш відгук. На продуктивність насосу впливають глибина занурення та відстань на яку потрібно подати воду. Чим більші ці величини тим меншою буде продуктивність пристрою у потрібній точці. Характеристики вказані у описі товару відповідають дійсності. Максимальна висота подачі води для цієї моделі складає 11 м, що приблизно дорівнює 110 м напору по горизонталі. З додаткових питань по експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Тимофей

Покупался родственнику для откачки и чистки колодца. С его слов колодец 10 метров напор как из брансбойта. Доволен как слон.

Достоинства:
    Производительность. Высота подъема

Вітаємо Вас! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком на продукцію ТМ RZTK. Будьте впевнені: Ви зробили правильний вибір. Бажаємо Вашому родичу приємного використання та відмінних результатів на довгі роки!

• Иванна Соболь

Куплен для погреба, который заливает во время паводка, плюс используем его для подачи воды из пруда для полива. Заявленным характеристикам насос соответствует и в работе он надежен. Постоянного контроля не требует, благодаря поплавковому механизму он автоматически отключается при низком уровне воды.

Достоинства:
    производительный, качественно собран

Вітаємо Вас, ! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням даної техніки і знайшли час поділитися власним досвідом роботи з ним. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Григорьев Максим

Воду с участка откачал хорошо, ставил в самый низ участка его, с рабой справился, правда чтобы выкачал все без остатка поплавок пришлось рукой придерживать. Грязную воду убирает на раз, проблем с перекачиванием нет.

Добрий день! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Валерій Євдокімов

Качав воду з річки цілий день без нарікань!

Достоинства:
    Потужний, безшумний
    Недостатки:
    немає

Доброго дня! Дякуємо за придбання та високу оцінку дренажного насосу RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане відео. Ми раді, що Ви задоволені роботою пристрою. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Валентин Саратников

Простой в установке, корпус из качественного материала, ронял два раза - все целое, ничего не разбилось. При использовании всегда привязываю веревку, потому что не уверен, что вытяну за шланг. качает быстро, бочку пять кубов насос осушает быстро. Внутри ничего не гудит и не гремит. Постоянно что-то смазывать и настраивать не нужно. деньги потрачены не зря.

Достоинства:
    Гарантия 2 года, в комплекте есть насадка-переходник под разные диаметры шлангво

• Олександр Борисенко

Викачав 2 куби за 10-15 хвилин. Покупкою задоволений.

Достоинства:
    тихий, легкий, потужний

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку дренажного насоса RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що ви задоволені використанням цієї моделі. Окрема подяка за додане відео з демонстрацією роботи пристрою. Бажаємо і надалі успішної експлуатації та відмінних результатів!

• Савіцький Орест

Купив 02.08.2021р. Після 15 хв. роботи насос перестав качати...Занурював в колодязь на глибину 8-9 метрів до зеркала води було 3-4. Насос не відповідає заявленим характеристикам.Віддав в наступний день 03.08.21р. в сервісний центр де я його і купував. Отримав акт прийому товару на експертизу. Шановна rozetka я Ваш постійний клієнт протягом багатьох років.Жодного разу не було таких випадків..хотілось б, щоб Ви повернули кошти без різного роду тяганин. В свою чергу забовязуюсь на ці кошти купити у Вас інший насос...Надіюсь на порозуміння...Дякую..
    Акт прийому: РО310227841
    від 03.08.21р. Буду вдячний за відповідь.

Вітаємо Вас, Оресте! Дякуємо за Ваше звернення та придбання насосу RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація і у Вас виникли складнощі з експлуатацією цієї моделі. Характеристики пристрою, заявлені виробником, відповідають дійсності. Сервісний центр проведе необхідну діагностику і прийме об’єктивне і не упереджене рішення, після чого ми з Вами зв’яжемося. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добий день, Оресте! Добре, що ситуація вже вирішена. Сподіваємося у Вас ще буде нагода скористатися технікою нашого бренду та оцінити її переваги!