• Константин

нормальна камера, підключив,все працює, якість відео і звука відповідає ціні

Достоинства:
    ціна,простота
    Недостатки:
    немає
  • Денис

Звук дуже поганий, майже не чутно

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Звук дуже поганий, майже не чутно

Добрий день, Денисе! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Микита

Хлопче, ти не мікрофон придбав, а веб-камеру. У ній не потрібен хороший мікрофон з високою якістю диапазонів частот та шумокомпенсаціею.

• Маргарита Хома

Товар відповідає заявленим характеристикам. Швидка доставка.

Достоинства:
    просто підключення, Full HD, хороший звук, зручне кріплення, лаконічний дизайн
    Недостатки:
    нема

Вітаємо, Маргарито! Дякуємо за придбання продукції ТМ RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги цієї моделі та поділилися своїм відгуком. Бажаємо успішного використання!

• Катя Чередниченко

Отличная камера, выполняет свои функции, дает качественное изображение. Микрофон также работает без претензий Усилий для установки не потребовалось.

Вітаємо, Катю! Дякуємо за вибір і високу оцінку продукції ТМ RZTK, а також за Ваш відгук. Бажаємо подальшої успішної експлуатації!

• Ярослав Временко

Каждый раз чтоб камера заработала нужно перезагружать пк, после короткого промежутка времени картинка зависает. Буду возвращать.

Достоинства:
    Без драйверов, дизайн.
    Недостатки:
    Не работает камера.
    • Ярослав Временко

Проблема решена, претензий не имею. Камера соответствует своей цене, рекомендую тем кто рассматривает "эконом вариант"

Добрий день, Ярославе! Дякуємо за покупку продукції RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги цієї моделі вебкамери. Раді, що Ваше питання успішно вирішене. Бажаємо приємного користування!

• Дмитрий Осадчий

Если вам особо не важно качество видео то пойдёт. Свою задачу выполняет

Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    Цветовой баланс

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо, що знайшли час, аби поділитися своїми враженнями про експлуатацію техніки RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Наталья Корсун

Придбала цю камеру для онлайн-роботи, дуже задоволена. Якість за адекватну ціну!

Вітаємо, Наталіє! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Ksenia

Для дистанційки суперово підійшла, для іншого не використовую. Мої викладачі не скаржаться, а більшого мені й не треба.

Достоинства:
    Ціна, бренд РЗТК (в мене ще чайник і навушники від них - не скаржуся).
    Недостатки:
    Нема

Вітаємо, Ksenia! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Евгений Семенюк

Абсолютно бестолковая вещь. Крайне не рекомендую к покупке.
    Опыт использования 2 месяца, регулярные конференции на платформе ZOOM

По пунктам :
    1. Микрофон абсолютно отвратительного качества, что бы вас услышал нормально собеседник, нужно близко наклоняться к веб камере, либо орать на всю комнату что бы вас нормально было слышно.

Как итог пришлось докупить гарнитуру с нормальным микрофоном + 500 грн

2. Качество видео передачи о котором заявлено, нормальное только при очень хорошем освещении в комнате и только тогда когда вы четко сидите перед камерой и не двигаете головой.

Каждая моя Zomm конференция длиться 1,5 часа, за єто время изображение с камеры постоянно пропадало. По разному, каждые 5-10 мин. камера включена но видео передача не идет. Приходиться все время нажимать отключить/подключить видео изображение в Zoom для того что бы перезапустить видео. И так постоянно.

Изначально подумал, что это плохой интернет, купил доп антену Wifi адаптер для ПК - 450грн. Но проблема не в этом !

3. Получается следующее микрофон плохой, использую другую гарнитуру, видео с камеры постоянно пропадает. То есть в этой камере абсолютно нет смысла.

Далее позвонил в сервис RZTK объяснил проблему, с видео. Бог с ним с микрофоном, буду использовать гарнитуру, но видео же должно работать.
    Специалисты посоветовали подключить камеру в USB 3.0
    подключал и в USB 2.0 в USB 3.0 проблема остаётся той же.

Отдал камеру в сервис на ремонт, замену или возврат денег. Через 2 недели звонят говорят с камерой все нормально, специалисты проверили, все хорошо.

То есть по мнению Розетки я идиот.. не правильно что то делаю...
    В отзывах посмотрел много у кого встречается такая проблема. И сам специалист с сервиса подтверждал такую проблему тоже.

Камеру с сервиса принципиально забирать не буду, не нужно мне это барахло !
    В бредне RZTK разочарован как и в сервисе от Розетка.
    Вряд ли что то буду заказывать дальше в этом магазине!

Достоинства:
    Цена, простота в подключении.
    Недостатки:
    Пропадает видео с камеры, очень плохого качества микрофон, видео передача рывками при резком движении.

Вітаємо Вас! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. У зв'язку з останніми подіями, Вам зателефонують при першій можливості. Дякуємо за розуміння.

• Дмитро Ус

Картинка не розмыта, прищепка крепкая. Думаю, что мы с этой вебкой сработаемся.

Доброго дня, Дмитре! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали продукцію ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Людмила Момот

К сожалению, буду возвращать, искать другую, более качественную камеру. Очень расстроены.

Достоинства:
    Внешне достаточно привлекательная, цена не кусается, качество пластика отличное.
    Недостатки:
    В характеристиках указано 30 кадров в секунду, по факту - 17.

Вітаємо Вас! Дякуємо за звернення. У телефонній розмові з Вами дізнались деталі виниклої ситуації.
      Щодо питання частоти зміни кадрів: сайт, який Ви використовували для перевірки цього параметра, не надає точних і правильних характеристик у зв'язку з тим, що транслює не стиснуте відео, та для правильної оцінки потребує швидкості інтернету більш ніж 70 Мб/с. Також однією з основних причин неточності результатів такого тестування є те, що кількість кадрів обмежена пропускною здатністю сервера під час тестування. За умови використання програм для зв'язку, як-от Skype, Zoom, Viber тощо, веб-камера не обмежується пропускною здатністю інтернету. Також зауважте, що в більшості випадків такі програми не підтримують роздільну здатність відео більш ніж Full HD — 1920x1080.
      Під час використання програм, які будуть підтримувати необхідну роздільну здатність, зі швидкісним інтернетом високої якості камера відповідатиме заявленим характеристикам.
      Сподіваємося, що в Вас ще буде змога отримати позитивний досвід використання продукції нашої торговельної марки!

• Елена Матвеева

За эти деньги нормально. Дизайн у вебки вообще хороший. Установила всё сама, даже мужа помогать не звала, всё просто и понятно.

Добрий день, Олено! Дякуємо за вибір та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Леонід Вовк

Купував за акцією. Для цих грошей загалом влаштовує. Загальним вікном налаштування віндовс знайшов як вимкнути автофокус та змінити домінацію деяких кольорів, але по стандарту все майже добре налаштовано було. Щеплення міцне, кріпко тримається.

Доброго дня, Леоніде! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

Брал для простого общения. На первый взгляд камера нормальная. За эти деньги, конечно же, не ожидал никаких излишеств и супер качества, но микрофон портит абсолютно все. Из-за какого-то эффекта ванной комнаты с глухим далеким звуком ни один собеседник меня не может услышать. Им приходится напрягать всой слух и все равно половина слов глотается. "Игры" с настройками не приводят к улучшению.

Достоинства:
    Недостатки:
    Микрофон очень ниже среднего

Добрий день, Андрію! Дякуємо за звернення. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Вика Захожа

За 10 секунд подключили и пользуемся. Все работает. Скотчем дополнительно зафиксировали.

Достоинства:
    Красивая, легко подключить.
    Недостатки:
    Пока не обнаружили

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі Бажаємо успішного та тривалого використання!

• Петр Щавель

Хорошая вебка. Для всяких онлайновых платформ подходит. Картинка неплохая, преподаватель меня видит хорошо, может корректировать выполнение.

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо успішного та тривалого використання!

• Тата Любанова

Вот вчера забрала камеру, только проверила. На созвонах с родственниками они меня видяn хорошо, а значит свою цель веб-камера выполняет.

Достоинства:
    быстрая доставка, приятная цена
    Недостатки:
    пока не нашла

Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали продукцію ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Олександр Рудченко

Відео нормальне.
    Звук (мікрофон) дуже низької якості.
    Купував для дистанційного навчання дитини. Стара камера трохи "втомилась".
    Вчителька почала скаржитись що пагано розуміє що каже дитина з першого заняття. Звук як з труби.
    Довелось встановлювати стару «втомлену» камеру.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Звук (мікрофон)

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за звернення. Раді були дізнатись у телефонній розмові, що на цей час ваша ситуація вирішена. Сподіваємося, цей інцидент не зіпсує Вашого загального враження від бренду RZTK та у Вас ще буде нагода оцінити всі переваги нашої техніки.

• Олександр Рудченко

Так, підтверджую, моє питання вирішено. Сподіваюсь контроль якості ваших товарів буде підвищуватись, добре коли це робить виробник, а не споживач.

• Игорь Котович

Своих денег стоит. Прищепка хорошая, крепко фиксирует, у камері есть автофокус. Для работы что надо.

Достоинства:
    Отличная цена

Доброго дня, Ігорю! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку веб-камери RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Костянтин Голенко

Это вообще не качество. Ещё и шарик неправильный, по вертикали выставить - не хватает. Вариант для аварийной трансляции требований террористов. Можно и подставное лицо транслировать, - всё равно не опознают.

Достоинства:
    Без драйверов
    Недостатки:
    Картинка

Добрий день, Костянтине! Дякуємо за звернення. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Сергей Купченко

Спасибо розетке быстро доставили.
    Хорошая камера и проста в использовании

Достоинства:
    Для онлайн чатов в работе ок
    Недостатки:

Доброго дня, Сергію! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Анна Короб

Брала по-быстрому, надо было быстро что-то найти, сильно в характеристики не вчитывалась. Поэтому ожиданий никаких не было. Когда пришла была рада, что пришла быстро и сразу можно использовать вместо той, что сожрал кот. А оказалось в целом очень годно. И звук, и картинка меня устраивают. Зачет был спасен.

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Микола Мотря

Купив камеру для роботи. Привабила ціна, та те, що товар від RZTK. Звук в ній поганий. Люди чують мене ніби з підвалу. Розмір доволі великий. Камера виглядає громазько на ноутбуці. Натомість, найбільш її мінус, що час від часу картинка зависає а екраном закрашуєть у фіолетовий колір на кілька секунд, а після цього кількість фпс падаєте до 2-3 у секунду і так по кругу. Пофіксити можна тільки якщо виключити, трошки почекати і включити знову. Натомість, ще додам, що камера красива і зручна.

Достоинства:
    Ціна та дизайн.
    Недостатки:
    ПЗ, звук та якість.

Доброго дня Миколо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду та Ваше звернення. У продовження нашої телефонної розмови.  Думка кожного клієнта важлива для нас. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання для вдосконалення моделі у майбутньому. У розмові також погодили з Вами варіанти вирішення проблеми яка виникла. Раді, що в цілому Ви задоволенні використанням вебкамери цієї моделі. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Андрей Таранов

Отличный товар и быстрый сервис доставки!

• Володимир Попов

Сойдёт

Достоинства:
    Недостатки:
    Качество видео

Доброго дня, Володимире! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію продукції RZTK. При виникненні питань з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Люда

Купила для работы, картинка нормальная, звук неплохо. Пока пользуюсь.

Достоинства:
    картинка, цена

• Виталий Головченко

Как камера, то качество нормальное. А вот со звуком... Собеседник слышит голос как из бочки и очень нечётко.

Достоинства:
    Камера норм
    Недостатки:
    Микрофон
    • Виталий Головченко

Удивительно, в разъёме USB 3.0 все заработало

Доброго дня, Віталію! Дякуємо за те, що знайшли час та залишили відгук на вебкамеру цієї моделі. Ми обов'язково врахуємо ваші побажання для вдосконалення продукції у майбутньому. Раді, що Ваше питання вирішилось.  Але зауважимо що, радимо Вам звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319 для отримання консультації та у разі підтвердження дефекту Вашого пристрою, звернутися до сервісного відділу. Бажаємо гарного дня!

• Виталий Головченко

Питання вирішив, тож не бачу сенсу звертатися до підтримки. Роз'ємів достатньо. Дякую

• Виталий Бурдюк

Недорогая вебка. Для робочих коллов норм. Качество картинки неплохое, звук у меня через наушники, встроенный не пробовал.

Достоинства:
    цена-качество хорошее
    Недостатки:
    не нашел пока что

Доброго дня, Віталію! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації техніки RZTK. Бажаємо подальшого успішного використання та завжди відмінних результатів!

• Крюкова Эмили

Доставка очень оперативная. Отличное качество камеры. Качество изображения тоже достаточно хорошее. Цена соответствует качеству. Удобно крепится. Подробнее #МойRZTK_видео

Достоинства:
    Качество, цена, доставка
    Недостатки:

Доброго дня! Раді, що Ви задоволені використанням веб-камери RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Ірина Валуєва

Нормальна камера, невеличка і зручно кріпиться прищепкою. Щоб була гарна картинка, треба подбати про якісне освітлення. Використовую для Скайпу.

Достоинства:
    зручне кріплення
    Недостатки:
    коли погане освітлення, картинка темнувата

Доброго дня, Ірино! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Антон Варенко

Компактное и вполне рабочее устройство. Подключилась и работает. Удобно крепить за прищепку. Пользуюсь с удовольствием.

Доброго дня, Антоне! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Игорь Поляков

Камера нормально подключилась к Виндовс 10, ничего не требовала. Общалсся через нее по Зуму, картинка по словам собеседника отличная. Как обычный пользователь доволен.

Достоинства:
    хорошая картинка
    Недостатки:
    микрофон среднего качества

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за придбання та високу оцінку веб-камери RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо яскравих вражень та комфортного використання!

• Андрей Панасюк

Якість відео - більш-менш, більшу за ці гроші не чекав. Мікрофон - це жах. Голос як з бочки, якщо вам шкода вашого співрозмовника, то краще не купляйте.

Достоинства:
    працює якось
    Недостатки:
    Мікрофон

Добрий день, Андрію! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Богдан Притика

Так це веб камера, а не мікрофон. Для нормального звуку потрібно купляти мікрофон

• Олеся Виецкая

#МійRZTK_фото

Камера хорошая. Брала на подарок племяннику-школьнику.
    Для дистанционки - отличный вариант.

Достоинства:
    Цена, качество звука и картинки
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Олесю! Дякуємо за відгук і високу оцінку веб-камери RZTK. Щиро раді, що для подарунка дорогій людині Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Люба

Відмінний дякую

Вітаємо Вас! Дякуємо за відгук і високу оцінку веб-камери RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Юрий Сушко

Хорошая камера за свои деньги, с микрофоном.

Достоинства:
    Цена, разрешение и качество захвата видео
    Недостатки:

Доброго дня, Юрію! Дякуємо Вам за придбання і позитивну оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!