Отзывы покупателей о Газонокосилка электрическая RZTK LM 1838E

• Надія Лиха

Придбала газонокосарку,яка дуже легка в користуванні.користуюсь більше пів місяця,все працює,раджу всім!!!!

Достоинства:
    Потужний двигун,є регулятор скошування трави на 6 позицій,легка в користуванні.Швидка доставка!!!!!!
    Недостатки:

Доброго дня, Надіє! Дякуємо за вибір і придбання електричної газонокосарки RZTK. Добре, що за час використання цієї моделі Ви виявили її переваги та залишаєтеся задоволеними її роботою. Ми вдячні за Ваш відгук із рекомендацією та бажаємо успішного користування на довгі роки!

• Володимир Хмель

Придбав одночасно газонокосарку і трімер.Дуже задоволений ,експлуатую вже більше двох тижнів,все добре.Жалкую тільки,що раніше не купив.Чудова техніка.Вже порекомендував двом своїм знайомим.Дякую.

Недостатки:
    Недоліків не виявив

Вітаємо, Володимире! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Леонід

Електрична газонокосарка пристойної якості. Для невеликого домашнього газону саме те. Дуже радіюся що Розетка працює в цей непростий час. Усе буде Україна!!!

Вітаємо, Леоніде! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання. Слава Україні!

• Євген Бровар

Купив, зібрав, пожужав, чекаю сезону)

Вітаємо, Євгене! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Роман Колос

Проработал ей сезон. Участок в 20 соток травы - полностью доволен. Стараюсь более 20 минут непрерывно не использовать особенно на жаре. Просто на всякий случай.

Достоинства:
    Просто газоно-косилка. Косит и ладушки.
    Недостатки:
    Мешок если набивается свежей травой, то периодически род своим весом разбирается. Поставил десяток капель суперклеем и все..

Вітаємо Вас. Романе! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї газонокосарки. Бажаємо і надалі приємного та легкого використання на довгий час!

Заказал себе эту газонокосилку, спасибо, доставили на магазин на следующий день.
    Но при получении товара началось самое интересное.
    Товар смотрите, щупайте, а включить мы не можем, так как у нас розетки нет.
    Магазин, продаёт товар собственной торговой марки, а чтобы проверить «приходите со своей переноской».
    Конечно же, сотрудники магазина и горячей линии нашли выход, сказали «не нравится не покупайте». А на вопрос зачем в уведомлении о доставке пишите «ОБЯЗАТЕЛЬНО ПРОВЕРЯЙТЕ ТОВАР ПРИ ПРОДАВЦЕ В МАГАЗИНЕ», отвечают так смотрите не включая, не будет работать- привезёте назад.
    Сотрудники «горячей линии» обещали разобраться в вопросе за 15-20 минут, попросили ожидать в магазине, прошло 4 часа так никто и не перезвонил.
    Обслуживание г***, собственно как и служба поддержки.

Достоинства:
    Недостатки:
    Обслуживание

Добрий день, Олександре! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Юрий Нетёра

Пользуюсь неделю,пока все отлично.

Недостатки:
    На корпусе есть маленькие дефекты-на на сборку и работу не влияют,видно если присмотреться

Доброго дня! Дякуємо за придбання техніки ТМ RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Станислав Гугель

Не понятно как делать мульчирование. В инструкции ни слова об этом. Выброса мульчированной травы не нашел

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Так, ця модель оснащена функцією мульчування. Для її використання слід зняти травозбірник (якщо він установлений) та опустити захисну кришку. Згідно з вимогами безпеки експлуатації газонокосарок із пластиковими деками, для мульчування не застосовується мульчуюча заглушка всередині їх деки, тому вона й не передбачена в комплекті поставки. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Василь Стеценко

Як на перший погляд чудова газонокосарка. Обирав серед різних брендів, так як усі віглядають однаково, залишився десь по середині. Якість по збірці не гірша ніж у моєй попередньої косарки "відомого бренду". Роботою задоволений, прокосив усю ділянку за день. Чудова ціна за свої характеристики.

Достоинства:
    Зручне регулювання коліс, легко складати, травозбірник комбінований - займає менше місця. ну і гарантія з ціною
    Недостатки:
    Поки не знайшов

Вітаємо Вас, Василю! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені та оцінили переваги цієї моделі. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Александр Козлюк

Крайне не доволен качеством обслуживания! Заказал данную модель, заказ пришёл в срок! В магазине косилку выкотили на тележке до двери, парень который выдаёт заказы махнул головой в сторону тележки идите проверяйте! После этого я взял коробку которая явно вскрывалась не раз так как была пепемотана скотчем по кругу открыл, на прозьбу включить проверить получил отказ по причине отсутствия в магазине удленителя‍️‍️‍️ также при раскрытии коробки на косилке увидел следы использования и повреждения!!!! Спасибо за сервис и потраченное время!!! Продвигать собственную торговую марку при таком отношении и впихивании б/у товара заведомо проиграное дело!!!!

Недостатки:

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин та вирішення цього питання. У зв'язку з останніми подіями, Вам зателефонують при першій можливості. Дякуємо за розуміння.

Вітаємо, Олександре! В телефонній розмові з Вами погодили вирішення цієї ситуації. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK.