Отзывы покупателей о Фрезер RZTK MC 1600 17

4,9

• Юрій

Вийшов з ладу через тиждень.., гроші повернув.......заявлена гарантія 2 роки не відповідає дійсності.

Достоинства:
    Недостатки:
    Якість дуже низька

Вітаємо Вас, Юрію! Дякуємо за придбання фрезеру ТМ RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. Термін гарантійного обслуговування техніки RZTK становить 2 роки за умови правильного використання виробу відповідно до вимог інструкції з експлуатації. Сподіваємося цей інцидент не вплине на загальне враження про бренд RZTK і Ви ще скористаєтеся технікою нашого бренду та оціните всі її переваги!

• Андрій Гриб

не дивлячись на низьку ціну, даний товар дуже добре показує себе в роботі, замовив не першу річ даного бренду і вконтре задоволенний якістю. Також приємні враження справляє те, як працює розетка з клієнтами - якістю обслуговування дуже задоволений.

Достоинства:
    Дизайн, ціна,комплектація.
    Недостатки:
    не виявлено

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK . Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Андрей Даниловский

Не можу відкрутити гайку, щоб витягнути фрезу. Стопор не тримає, вал прокручується...

Вітаємо Вас, Андрію! Дякуємо за придбання фрезеру RZTK. Зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр Пузир

4 гаинти під хрестову викрутку на корпусі що фіксує тримач, викрутив, підняв корпус і з використанням ключів 13+17 відкрутив цангу (обережно там є пружина )
      дані дії можуть привести до пошкодження чи втрати гарантії, виконуєте їх на свій розсуд.

• Юрій

В мене таж проблема була...відніс в сервіс...сказали ремонту не підлягає....повернули гроші..

• Олександр Пузир

Це мій перший фрезер, і тут не знаєш що очікувати, але приємно здивований.
    Плавний пуск, зручне регулювання обертів, високий хід, відсутність люфту на штангах. Але без мінусів е обходиться:
    - невдалий фіксатор валу(для заміни фрез) від н ніби є, але якість.., рекомендую його зняти тоді для заміни фрез потрібно буде два ключі 13, 17 (комплектний ключ теж краще викинути)
    - погана накладка на підошві,неякісний пластик, за можливості краще замінити
    - корпус із сплаву (імовірно дюраль чи щось інше) усі різьби дуже "ніжні"
    - пилозбірник – просто жах.

Достоинства:
    Ціна, потужність, плавний пуск
    Недостатки:
    Підошва, фіксатор, валу

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання фрезеру TM RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото. З метою запобігання втрати гарантійного обслуговування не рекомендуємо вносити конструктивні зміни в будову пристрою. По додатковим питанням Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Сподіваємося, подальше використання пристрою приноситиме Вам лише позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Маріанна Чернєйкіна

Замовлення прийшло вчасно, товаром задоволений! #МійRZTK_відео

Достоинства:
    Якість відповідає товару!
    Недостатки:

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Вдячні за доданий до відгуку відеоогляд. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Сергей Иванов

ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛСЯ , ПЕРВОЕ ЭТО ДИЗАЙН . А ПОТОМ ЕГО РАБОТОСПОСОБНОСТЬ . ТИХАЯ И МЯГКАЯ РАБОТА . НИЧЕМ НЕ УСТУПАЕТ ДОРОГИМ ,А ТАКЖЕ И БРЕНДАМ . В ЭТОТ ФРЕЗЕР ВЛОЖИЛИ И ИСПРАВИЛИ ВСЕ НЕДОСТАТКИ , РЕГУЛИРОВКИ И УДОБНОСТЬ В РАБОТЕ . БОЛЬШОЙ ПЛЮС , ЭТО РЕГУЛИРОВКА СКОРОСТИ ,СТУПЕНЧАТИЙ КОНТРОЛЬ РАСТОЯНИЯ ФРЕЗЫ . РЕСПЕКТ ПРОИЗВОДИТЕЛЮ.

Достоинства:
    ПОНРАВИЛСЯ
    Недостатки:
    НЕ ВЫЯВИЛ

Приветствуем Вас! Спасибо за отзыв и высокую оценку продукции RZTK. Искренне рады, что Вы довольны использованием техники нашего бренда. Желаем приятного использования и отличных результатов!

• Добренький

#МійRZTK_фото
    Фрезер доставили вовремя. Комплектация соответствует описанию, цанга на 8 мм уже установлена, гарантийный талон и чек в наличии. Инструмент включается, из рук не вырывает, крутит, обороты регулируются. В работе не проверял, более того, держу подобный аппарат в руках впервые. Несколько неудобен процесс включения с учётом взаимного расположения предохранительной кнопки и клавиши пуска, ход подошвы плавностью не отличается, измерительный модуль реализован бюджетно, общее впечатление о качестве соответствует цене.

Достоинства:
    Невысокая стоимость, гарантия 24 месяца
    Недостатки:
    Определяющих пока не выявлено

Здравствуйте! Спасибо за покупку продукции ТМ RZTK. Благодарим за Ваш отзыв и приложенные к нему фото. Желаем легкой эксплуатации и всегда отличных результатов!

• Владимир Камашев

Відмінний фрезер, надійний і приємний в роботі, не гірше більш іменитих і дорогих конкурентів.

Достоинства:
    Ціна, якість матеріалів, 1600Вт, 2 роки гарантії.
    Недостатки:
    Поки не помітив

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви вибрали техніку нашого бренду. Вдячні за додані до відгуку фотографії. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Станислав

#МійRZTK_фото
    Остался очень доволен покупкой, отличный инструмент все сделано добротно. Рекомендую к покупке.

Достоинства:
    Удобный, функциональный, недорогой
    Недостатки:

Приветствуем Вас! Спасибо за приобретение и высокую оценку продукции RZTK. Искренне рады, что Вы выбрали технику нашего бренда. Благодарим за приложенные к отзыву фотографии. Желаем приятного использования и отличных результатов!

• Михаил Козуб

Даний фрезер в роботі показав себе як дуже достойний конкурент світовим брендам в своєму сегменті. В цілому електроприладом задоволений. #МійRZTK_фото

Достоинства:
    Якісний, потужний, ціна.
    Недостатки:
    Поки не має.

Вітаємо Вас! Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за відгук та додані фото. Бажаємо приємного використання на довгий час!

• Олег Мирний

Ви якими світовими брендами працювали власноруч?