Отзывы покупателей о Краскопульт электрический RZTK SP 45 97

4,7

• Ковалева Анна

Рабочая лошадка, красим всё. Нужно только следить за очисткой, хорошо отмывать после использования. Очень удобен при маленьких загагулинах на лестнице или заборе.

Достоинства:
    Качество - цена.
    Может пользоваться женщина, не тяжёлый.
    Недостатки:

Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Александр Груша

Хороший, працює на всі свої гроші, брав красити гараж, з поставленою задачею справився, економний( я думав що краски піде більше) в цілому я довольний)

Достоинства:
    Ціна, якість, економний
    Недостатки:
    Мало потужності

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку фарбопульта RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото. Ми раді, що ви задоволені використанням цього інструменту. Бажаємо і надалі успішного та легкого використання!

• Наталія Остапенко

На вигляд гарний

Достоинства:
    Легкий
    Недостатки:
    Поки що не виявлено

Добрий день, Наталіє! Дякуємо за придбання та високу оцінку фарбопульта RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Виктор Филоненко

Пофарбував будинок.Поки що працює.Дуже сильно потрібно розводити фарбу.

Недостатки:
    Дуже сильно потрібно розводити фарбу.

Добрий день, Вікторе! Дякуємо за придбання фарбопульта RZTK. Вдячні за Ваш відгук. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо успішного використання!

• Валентин Москвин

Зроблено і зібрано якісно, ніде нічого не люфтить, не скрипить. Куплявся для малювання кухні водо-емульсійною фарбою, не виправдав сподівання, дуже довго ним малювати, фарбу розвів по інструкції і в'язкість відповідна була, грунтовку на стіни наносить чудово, а от з водо-емульсійною фарбою не справився фарбопульт

Достоинства:
    Зручний, якісно зібрано
    Недостатки:
    Не справився з водо-емульсійною фарбою

Добрий день, Валентине! Дякуємо за придбання фарбопульта RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Можливо було потрібне додаткове розведення фарби. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

За такую цену краскопульт просто бомба. Красил двери, только положительные эмоции!

Недостатки:

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку фарбопульта RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Вам сподобався цей інструмент. Бажаємо і надалі успішного використання та позитивних емоцій від роботи!

• Дмитро Черник

Не смог оценить качество аппарата, но контроль качества явно низкий.
    Кнопка выдержала только одно включение и благополучно поломалась.
    Вероятно отремонтируют или заменят, но время точно потрачено: привези-отвези, дай Бог неделя на ремонт/замену.
    Вероятно лучше доплатить и купить что то надёжнее.

Достоинства:
    Недостатки:
    Низкий контроль качества

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання фарбопульту RZTK. Шкода, що склалася ситуація з несправністю пристрою. Зверніться, будь-ласка, до сервісного центру. Детальна інформація по процесу передачі товару на сервіс доступна в наступному посиланні: ссылка. Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитро Черник

Уникальные ребята. Пока сам не позвонил - не набрали. Потом перезвонили, сказали что сервис со мной связывался и решил вопрос. На мой ответ что мне никто не звонил абонент с другой стороны был удивлен.
      У них ещё такой пункт в возврате денег.
      "Переказ грошових коштів здійснюється за рахунок Клієнта, комісія стягується з основної суми переказу."
      Может краскопульт и ок, но привези-отвези краскопульт, 2 недели подожди, сам узнавай как там прибор, напиши заявление, подожди ещё до 5 дней и заплати комиссию что бы тебе вернули деньги. Неожиданно плохо ребята, разочарован.

Добрий день, Дмитре! Вдячні за доповнення відгуку. Вибачте за незручності. Ваше питання перебуває на стадії вирішення. Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання та зауваження для покращення якості обслуговування. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK.

• Калиниченко Виталий

Купил на днях и вчера использовал. Работает. Красил металлический контейнер. Для симпатичного результата требуются малярные навыки. Без них будет не лучше, чем кисточкой. Но быстрее и веселее. Начал работать в чистых перчатках и закончил в чистых.
    Сразу потерял чашу-вискозиметр. Вопрос к представителям розетки, можно ли ее приобрести отдельно? Был бы признателен.

Достоинства:
    Достаточно качественное изделие за не высокую цену. Простое в использовании. За час работы нагрева электромотора не заметно. Хорошая инструкция в комплекте, рассчитанная на неопытного пользователя.
    Недостатки:
    Учитывайте, для наружных работ при ветре устройство слабовато, но для объектов, где не требуется высокая эстетичность годится

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання фарбопульту RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Для вирішення питання з чашкою-віскозиметром зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Калиниченко Виталий

Считаю справедливым дополнить, что компания мне выслала другую чашу-вискозиметр за свой счёт, в том числе и доставку. В связи с чем выражаю благодарность сервисному центру rztk.
      Так же дополню, что и без малярных навыков окраска при помощи этой машиной вполне аккуратна. Первый раз я слишком развел краску (боялся испортить технику и решил перебдеть) и она пошла потеками. Вторая работа этой техникой при выдерживании более густой краски более аккуратна

Добрий день, Віталію! Дякуємо, що доповнили відгук. Ми раді, змогли допомогти у вирішенні цього питання. Бажаємо легкого використання та відмінних результатів!

• Сергій Гридякин

5 балів

Достоинства:
    Чудовий
    Недостатки:

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку фарбопульта RZTK. Бажаємо легкого та успішного використання!

• Юля Андрущенко

Купила краско пульт для кондитерского шоколадного велюра , сначала не все получалось, стоило приспособиться и супер апарат за такую цену. Все как на фото, берите не пожалеете

Достоинства:
    Все отлично работает
    Недостатки:
    Тяжело мыть , так как ручка мотора не отсоединяется

Добрий день, Юліє! Дякуємо за придбання та високу оцінку фарбопульту RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

Он изготовлен из непродуктового материала, промышленный пластик, как же Вы потом это кушать будете?!?