Отзывы покупателей о Триммер электрический RZTK TR 1200E

• Юрий Лещотный

Знайомий приєднав котушку від STIHL F5E81, до цього тримера, після невеликої переробки. Працює нормально.

Достоинства:
    Потужність.
    Недостатки:
    Котушка.

Добридень, Юрію! Дякуємо за придбання і високу оцінку цієї моделі тримера RZTK. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. З метою запобігання втрати гарантійного обслуговування не можемо рекомендувати самостійно втручатися в конструкцію приладу. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Роман Сім'яник

Може від STIHL FSE 81 бо ніде не можу знайти F5E81?
      Будь ласка дайте відповідь бо не можу знайти потрібну катушку.

• Юрий Лещотный

Так, знайомий уточнив, STIHL FSE 81.

• Андрей Ковпак

Грілася й згоріла через 3 тижні мінімальної роботи. На сервісі сказали, що типу не тієї тивщини стояла ліска (замінив оригінальну). Я ж розумію, що це просто привід

Достоинства:
    Немає. Вперше купив RZTK. Більше не буду. Й в розетки теж перестану бути клієнтом. Гроші в нікуди
    Недостатки:
    Інструмент не працює на радість власнику

Добрий день, Андрію! Дякуємо за придбання електротримера RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця ситуація. Дійсно, сервісний центр прийняв рішення відмовити Вам у гарантійному обслуговуванні. Використання різальної волосіні значно більшого діаметра, ніж передбачений виробником (3,5 мм замість 1,6 мм), призвело до перевантаження двигуна та його виходу з ладу. Вам було запропоновано провести платний ремонт, але Ви відмовилися. За додатковою консультацією Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Анатолій Ковриженко

не раджу

Достоинства:
    потужність
    Недостатки:
    кришка катушки бракована (без зачіпв). занадто великий шум (на рівні мотокоси). завдяки конструкції зігнутої штанги, леска біля самих ніг: голова нахилена, шия весь час напружена. гарячий двигун під пахвою.

Добридень, Анатолію! Дякуємо Вам за придбання електротримера RZTK цієї моделі. Ваша думка важлива для нас, а зауваження будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. Шкода, що виникла ця ситуація. Для з’ясування її обставин і вирішення Вашого питання зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми обов'язково допоможемо Вам!

• Іван

Часто запитують про волосінь...
    Таж сама проблема. На котушці волосінь затискається через не рівномірне намотування по колу... Волосінь затягує сама себе на швидкості і її обрізає на краю отвору шпулі. Вирішується відкриттям шпулі і перемоткою волосіні рівномірно по колу, без перекосів.

Достоинства:
    Потужна
    Недостатки:
    Гучна, потрібно беруші, як і вказано в інструкції по експлуатації.

Доброго дня, Іване! Дякуємо за відгук і високу оцінку тримера RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду, а також поділилися власними враженнями про його роботу в цьому відгуку. Бажаємо ефективної експлуатації та відмінних результатів!

• Виктория Золотухина

як і у більшості проблема - волосіння не подається автоматично.... після бензинового кажуть що цей як іграшковий....

Добрий день, Вікторіє! Ми вдячні Вам за вибір продукції ТМ RZTK. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Дякуємо за розуміння!

• Виктория Золотухина

Дякуємо за швидкий зворотній зв'язок, будемо вже разом намагатися налаштувати, дуже приємно, що виробник так піклується про покупців

• Александр Малышко

Гарна річ. Достатньо швидко склав. Описаних в інших коментарях проблем не зустрів. Проблем з подачею волосіні немає. Один з недостатків - достатньо гучний. Але я так розумію це повязано з особливістю конструкції (верхнє розміщення двигуна) та великою потужністю.

Достоинства:
    Простий в експлуатації. Достатньо потужний.
    Недостатки:
    Гучний.

Добридень, Олександре! Дякуємо за придбання електричного тримера RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Добре, що Ви відзначили переваги інструмента, а також поділилися власними враженнями про роботу в цьому відгуку. Успішного користування!

• Виктория Золотухина

підкажить будь ласка, технічно як подається волосіння - у нас щось з цим проблеми, може щось не так робимо ... читали що на низьких оборотах двигуна треба

• Валентина Махно

Збирається швидко і без проблем, траву також косить добре, але великий мінус, що кришечка на шпулі не тримається

Недостатки:
    Пошкоджена шпуля

Доброго дня, Валентино! Дякуємо Вам за придбання електричного тримера RZTK. Просимо Вас звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 для уточнення деталей цього випадку. Ми будемо раді допомогти!

• Роман Сім'яник

Працювала добре, але чомусь стався перегів в районі кріплення котушки і сама котушка розплавилася. Не можу знайти котушку яка б підійшла на цей тример.

Достоинства:
    Ціна, вага
    Недостатки:
    Розплавилась котушка для ліски

Доброго дня, Романе! Дякуємо за придбання електротримера RZTK цієї моделі та позитивну оцінку. Для вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Микола Анатолійович Мовчан

Прийшов швидко, збирається інтелектуально просто за 10 хв, підключив до подовжувача 30м і скошування почалось, без палива і диму

Достоинства:
    Електричний, легкий, в комплекті є запасні щітки, зігнута штанга для зручності
    Недостатки:
    Без металевого ножа, як для мене шумний, залежний від довжини подовжувача

Доброго дня, Миколо Анатолійовичу! Щиро вдячні Вам за придбання електротримера RZTK цієї моделі. Добре, що Ви відзначили його переваги та задоволені роботою із цим інструментом. Дякуємо за Ваш відгук із фото. Бажаємо легкого та простого користування!

• Дмитро Снеговой

Приехал полностью запаковывай, все хорошо, кроме неприятной царапины

Достоинства:
    За свои деньги топ
    Недостатки:
    Поцарапанный, на скорость не влияет но все же не приятно…

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за придбання електротримера RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Ви зробили правильний вибір! Бажаємо успішного користування. У разі виникнення запитань щодо експлуатації чи обслуговування інструмента телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Вдячні за Ваш відгук!

• Василь Читайло

замовили на день народження, приїхав, подарували, поломана котушка після розпакування!

Достоинства:
    немає
    Недостатки:
    приїхав з поламою котушкою

Добрий день, Василю! Дякуємо за придбання електротримера RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця прикра ситуація. Для з’ясування її обставин і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Любов Клименко

Як на мене, перевагами цього тримера, окрім ціни, звісно ж, є проста і зрозуміла система керування, ергономічна вигнута форма, хороша комплектація, автоматична подача ліски, розбірна конструкція. Із заміною ліски розібралася сама завдяки докладному опису та малюнкам в доданій інструкції. Вважаю, що це чудовий інструмент для самостійної та незалежної жінки!

Доброго дня, Любове! Дякуємо за вибір електротримера RZTK цієї моделі. Раді, що Ви відзначили переваги інструмента та поділилися своїм відгуком. Бажаємо успішної експлуатації і завжди відмінних результатів роботи!

• григорій масіян

кнопка що освобождає ліску на катушці хлипна, ліпше би була кнопла про вивільнення ліски на торці головки як в більшинство тримерів тобто прижив до землі попускає, а так приходться іноді в ручну попускати ліску бо вона дуже затягується

Недостатки:
    кнопка що вивільнює ліску на катушці хлипна

Вітаємо, Григорію! Дякуємо за придбання електротримера RZTK цієї моделі, а також за Ваш відгук із найвищою оцінкою. Для нас важлива Ваша думка! Ваші побажання будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. У разі виникнення питань щодо експлуатації та обслуговування пристрою Ви можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми радо допоможемо Вам!

• Eugene

Все было хорошо первый час, после чего перестал косить, начал гладить траву

Достоинства:
    Цена, легкая сборка
    Недостатки:
    Живучесть, сломался через час работы
    • Антон Яровий

Попробуйте поработать час електро лобзиком,болгаркой или дрелью ефект будет тот же так как електроинструмент не профессионального уровня не может работать такую продолжительность времени под нагрузкой и даже без нагрузки.
      Прочтите инструкцию для начала работы с електроинструментом

• Eugene

Уважаемый Антон, час работы был с перерывами

Добрий день! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Зверніться, будь ласка, до сервісного відділу. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити товар поштовим оператором. Детальна інформація про процес передачі товару на сервіс доступна у наступному посиланні: ссылка. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Igor

Тример легкий, акуратний, зручної форми, з ременем і автоматичною шпулькою. Користуватися ним одне задоволення

Вітаємо, Ігорю! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олексій Яремчук

Досить непоганий інструмент за свої кошти. Активно користуюся ним уже кілька тижнів. Для трави і навіть жорстких бур’янів відмінно підходить. Кошу цим тримером і густу рослинність, але в кілька проходів.

Вітаємо, Олексію! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Сергій

Придбав цей тример як додатковий інструмент до газонокосарки, аби створити взірцевий газон на подвір’ї. Тож оскільки це не основний прситрій, вирішив що як оснащення достатньо ліски, на став переплачувати. Фірма РЗТК мені вже відома, маю пилку і фарбопульт, їхня якість пристойна, тож не побоявся взяти й тример. Загалом все в порядку, працює добре, не ламається.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олена

придбала товар, доставка як завжди на висоті. З приводу збірки то трошки треба було "помучитись", бо не зовсім мені була зрозуміла інструкція, але це нічого. Спочатку в роботі мені була дуже не зручна вигнута конструкція, не знаю може комусь це зручно. На перших порах дуже плуталась в котушці ліска. Купила ліску "зірочка", "квадрат", "кручений квадрат", діло пішло краще. Триммер працював як звір, треба підлаштуватись і зрізав все і молоді і трішки старші порослі, старі і молоду траву. Все було супер. Але, настав момент і пристрій вирішив "піти на відпочинок", не скрипить, не свистить, обороти вроді дає, але траву не косить...ніяку, ні молоду, ні старшу - просто її гладить, розчісує.

Недостатки:
    протягом не тривалої експлуатації не косить траву, а її розгладжує

Вітаємо, Олено! Дякуємо за придбання електричного тримера RZTK. Зверніться, будь ласка, до сервісного центру. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити його перевізником. Детальна інформація з цього питання у наступному посиланні: ссылка . Актуальна інформація щодо точок видачі ROZETKA які працюють у наступному посиланні: ссылка. Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Роман Молдован

Брал для покоса тех мест где не достаёт косилка на колесах. Достаточно мощная и лёгкая. Даже жена без проблем пользуется.

Недостатки:

Вітаємо Вас, Романе! Дякуємо за придбання та високу оцінку тримера RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного використання та тільки позитивних емоцій!

• Володимир Тимофєєв

Тример прийшов з пошкодженою котушкою для лески. Мої перемовини про заміну шпулі не призвели до бажаного результату. Ні в продажу, ні в сервісному центрі немає котушок до даного тримера і невідомо коли будуть. Доставка тільки службою Meest і не без проблем з цим сервісом - возили по Україні моє замовлення 10!!! днів. Дуже гучний. Прийшлося оформити повернення товару, кошти за тример повернули на протязі тижня. Втратив кошти за доставку. Втратив час!

Достоинства:
    Зовнішній вигляд, збірка та якість матеріалів нормальні. Більше переваг не побачив, оскільки не встиг скористатися за призначенням.
    Недостатки:
    В процесі збірки виявив пошкодження котушки (шпулі). Гучний. Він не просто гудить - він вищить!

Добрий день, Володимире! Дякуємо за Ваш відгук та вибір електричного тримеру RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. Вибачте за незручності. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про наш бренд і у Вас ще буде оцінити переваги використання техніки RZTK. Шпулі до цієї моделі є в наявності у сервісного центру. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олег Герасименко

Розетка как всегда качественно проконсультировала и быстро доставила товар.
    Но вот после распаковки и ознакомления с инструкцией по сборке и эксплуатацией я был очень озадачен... В инструкции описывается два триммера и практически всё о второй модели, а об этом практически ничего! Нет описания комплектующих и как их применять. Как поменять леску - вообще ни слова.
    Возле телефона сервисного центра - обращайтесь в будни с 9-00 до 18-00. А что делать если я на даче и не могу собрать косу? Пришлось отложить обкашивание кустов на неделю, сделать побольше фоток и ждать рабочих дней.
    В сервисном центре проконсультировали, там все ОК.
    Когда начал косить, то недовольство выбором стало ещё больше.
    Леску или приходится вытягивать руками или она сама вытаскивается очень сильно. Лишняя леска подрезается ножем защитного кожуха.
    И эти куски лески летят прямо по ногам. А это очень больно и остаются раны. А если лететь будет не по ногам а в лицо?
    Запасайтесь бухтами лески и защитной одежой...

Достоинства:
    Быстрая доставка, демократичная цена
    Недостатки:
    Отсутствие инструкции по сборке этой модели, большой расход лески, травматичность

Добрий день, Олеже! Дякуємо за звернення. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для з'ясування деталей та вирішення питання. Ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження для вдосконалення продукції й інструкції та запобігання подібних ситуацій у майбутньому. Для консультації щодо правильного функціонування автоматичної шпулі та більш ефективної експлуатації техніки Ви також можете звернутись на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Константин

Заявленная мощность гараздо ниже фактической.
    Ненадежен триммер в эксплуатации.

Недостатки:
    Заявленная мощность гараздо ниже фактической. Ненадежен триммер в эксплуатации.

Вітаємо Вас, Костянтине! Дякуємо за придбання електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Характеристики пристрою які заявлені виробником відповідають дійсності. По питанням з експлуатації та додатковим питанням зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Костянтине! Для нас важлива думка кожного клієнта. Ваші побажання та зауваження, тримані в телефонній розмові з Вами, будуть враховані. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Владислав

Если вы хотите кому-то подарить данный товар, то стоит задуматься, прежде чем покупать товар здесь.

Давайте по порядку.

1. Китайцы уже давно научились качественно упаковывать продукцию, которую они производят, уже очень давно тяжело представить, чтобы вы, розетка, получали в таком состоянии товар от них.

2. Исходя из пункта 2, что вы делаете с коробками здесь, я не знаю. Это просто без комментариев.

3. Коробка вся порванная, вскрытая, даже не удосужились в стрейч пленку обмотать хотя бы в 1 слой.

4. Товар чуть ли не вываливался из одной стороны.

Одним словом, ужасно.

Достоинства:
    Пока не известно, в эксплуатации будет видно.
    Недостатки:
    Ужасная упаковка. Смотрите фотографии.

Добрий день, Владиславе! Дякуємо за звернення. Інтернет-магазин Розетка допускає до продажу виключно нову продукцію. Через вірогідність випадків пошкодження товару в процесі доставки, ми наполегливо рекомендуємо перевіряти товар при отриманні. Оскільки, після того, як клієнт забирає посилку, стає незрозумілим на якому етапі сталося пошкодження. Шкода, що з Вами сталася подібна ситуація. Для того, щоб отримати більш детальну консультацію Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Владислав

Это все понятно. Фотография была сделана через 10 минут после получения уже дома. Я не один жалуюсь на такую проблему, как вы можете заметить по комментариям других покупателей.

Доброго дня, Владиславе! Дякуємо за Ваше звернення. Думка кожного клієнта важлива для нас. Ми обов'язково дослухаємося до Вашого звернення, та врахуємо Ваші зауваження для вдосконалення продукції та якості обслуговування у майбутньому. Раді були дізнатись що додаткові Ваші питання були вирішені зі службою підтримки. Бажаємо приємного користування та безперебійної експлуатації техніки!

• Сергей Шепеленко

Получил триммер RZTK доставкой через новую почту. К примеру пока вопросов нет, но вот вид коробки в которой он пришел вызывает сомнения в способе его транспортировки. Такое ощущение что его буцали ногами. О технике RZTK сложилось хорошее впечатление, но с такой доставкой можно и ... кое-что сломать. Не понятно за что я заплатил 80 грн доставки.

Достоинства:
    RZTK- надёжность
    Недостатки:
    Новая почта.

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку техніки RZTK. Раді що ви задоволення використанням продукції нашого бренду. Ми обов'язково дослухаємося до звернення, та врахуємо Ваше побажання. Бажаємо втілення Ваших садових мрій та безперебійного використання нашої техніки на довгі роки!

• Олена Коломієць

Це просто жесть. Можливо, таким тримером можна косити молоду газонну траву. Але більш-менш стару траву тример просто жує. Ще варто відмітити надзвичайно гучну роботу. Просто кошмар. Звісно, комплектаціяне повна - відсутній ніж для відбиття лески. З цим тримером ви будете танцювати навколо кожного бур'янцю. Точно не раджу нікому і ніколи.

Достоинства:
    Зручний ремінь плечовий.
    Недостатки:
    Все, крім плечового реміня

Добрий день, Олено! Дякуємо за звернення. Шкода, що Ви отримали негативний досвід користування цим пристроєм. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику, ми обов'язково з Вами зв'яжемось для вирішення всіх Ваших питань. Думка кожного клієнта важлива для нас. Ми обов'язково дослухаємося до Вашого звернення, та врахуємо Ваші побажання й зауваження. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Сергей Шепеленко

Ставьте качественную леску и будет вам счастье. Плюс косить нужно уметь и высокий бурьян. Я кошу в 2 или 3 приема начиная сверхушки, потом середину потом под корень и никаких проблем. Для более толстого с палец толщиной нужен уже нож...но это и другой тогда триммер ... более мощный с ножом

• Вадим Гринчук

Почну з того, що інструкція умовна і не зрозуміла. Вона «універсальна» під всі тримери світу але не конкретно під цю модель. Я не зміг зібрати, різальний елемент не фіксувався - зателефонував на гарячу лінію, думаючи може щось не так роблю і мені підкажуть. Щоб бути об’єктивним - оператор був уважним вник в проблему - запросив в мене відео як я збираю. Після чого все ж мені перетелефонували і сказали - ні це не проблема збору, а проблема того, що мені попався бракований екземпляр. Сказали відправити назад на заміну.
    Гроші повернули, хоча я хотів не повернення грошей а заміни на робочий екземпляр. Тим більше я його купив по хорошій знижці. Але проблема основна в тому, що втрачено на всі ці процедури - 10 днів. Трава вже по шию.

Достоинства:
    Не змін оцінити.
    Недостатки:
    Не змін оцінити.

Вітаємо Вас, Вадиме! Дякуємо за придбання електричного тримеру RZTK. Шкода, що мала ситуація з отриманням Вами пристрою з заводським дефектом. Вибачте за незручності. Вдячні за Ваш відгук та зауваження. Ми обов'язково врахуємо їх для покращення якості продукції нашого бренду та доповненням інструкції з експлуатації додатковою інформацією. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про наш бренд і Ви ще скористаєтесь продукцією RZTK. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Ну так надо было просто попросить обмен на аналогичный вместо возврата средств! Ту вы сами как говорится провтыкали сказать о замене сервисному отделу.

• Михаил Хилиниченко

Все детали на месте, собрано хорошо и отлично косит .

Достоинства:
    Цена, качество
    Недостатки:
    Не выявлено

Вітаємо Вас, Михайле! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані до нього інформативні фотографії інструменту. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Olga Kostenko

Триммером остаемся довольны. Покупали для содержания газона на даче в порядке. Косит траву качественно, справляется даже с тугими сорняками. При работе не трещит и не вибрирует.

Доброго дня! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Раді, що ви задоволені роботою цього пристрою. Бажаємо вам безперебійної експлуатації та відмінних результатів на довгі роки!

• Аллександр Молоокий

Извените Розетка. Я купил рзтк 1200. 14 мая были прездники, получил реально позже. На даче отработала 2 дня, катушка просто расплавилась. К вам не дозваниться все операторы заняты! Есть гарантия 2 года. Да я готов купить у вас новую катушку к рзтк 1200 но на сайте их нет. Может подскажите?

Достоинства:
    Мощьный
    Недостатки:
    Катушка

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за звернення та вибір техніки RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику, ми обов'язково з Вами зв'яжемось. У разі виникнення додаткових питань, Ви можете подзвонити на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Доброго дня, Олександре! Дякуємо, що обрали бренд RZTK. Добре, що ситуація вже вирішилася успішно та ви отримали відсутню деталь. Ваш відгук і побажання допоможуть нам поліпшити якість сервісу у майбутньому. Впевнені, подальше використання пристрою буде приносити тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи!

• Ольга Кравченко

Доброго дня! Маємо таку ж проблему з котушкою. Можливо ви щось порадите, бо не можемо нічого підібрати, а саме до цієї моделі котушок немає ((

• Андрей Борисенко

Купили из за хороших отзывов, эфекта вау не произошло на вид тример как тример, качество материалов обычное. Такая техника для меня в новинку, придиратся к чему не знаю, работать работает участок перед домом покосили, со всеми зарослями справилась хорошо. Прослужит сезон второй дополню отзыв.

Доброго дня! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричного тримеру RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Павел Лубанец

Купили к себе на участок, до этого владели таким же по форме (вышел из строя по сроку службы) нам все нравилось решили ничего не менять,
    Эксплуатация - по участку все постригли сорняк до полуметра в высоту, под бесеткой, домом не напрягаясь, мощности для таких задач за глаза.

Достоинства:
    гибкий вал- меньше нагрузки на двигатель, изгнутая форма - удобая работа на участке с препятствиями
    Недостатки:
    нож сюда не поставишь

Доброго дня! Дякуємо за придбання електричного тримера RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку пристрою. Бажаємо легкої та успішної експлуатації на довгий час!

• Антон

Годная електричка с неплохими характеристиками и показателями мощности . Правда по ощущениям она легче,но это только плюс. Цена-качество!"

Доброго дня, Антоне! Дякуємо за придбання і високу оцінку цієї моделі електричного тримеру RZTK. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Алексей Омельченко

Первый раз за всё время столкнулся в розетке с поломкой. Придется вести в сервисный центр. Очень опечален.

Достоинства:
    Лёгкая,удобная. Нормально Косит.
    Недостатки:
    Отработала 4 минуты и перестала подавать признаки жизни.

Доброго дня! Дякуємо за придбання електричного тримеру RZTK. Шкода, що склалася подібна ситуація. По питанню гарантійного обслуговування Ви можете звернутися на точку видачі магазину Розетка або скористатися наступним посиланням: ссылка. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Владимир Крылёв

Отличная рабочая электрокоса. Движок тянет заданную программу если косить траву, а не бамбук. Кнопка включения удобная, рукоятка прямо под руку (ладонь), и удобно сделано,что штанга изогнутая, а не прямая. Вес лично для меня небольшой и нетяжело с ней таскаться по участку,.

Достоинства:
    понравилась цена, мощная, удобная, работоспособная, достаточная ширина скоса для моих нужд.

Добрий день! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Слава Кристенко

Приобрел,сразу на испытание поехал в гараж,там бурьян,трава по пояс перед воротами,косит на ура,мощности хватает срезать засохший тростник толщиной с палец,автоматическая размотка лески работает.В общем покупкой остался доволен,если долго косить без ремня руки устают,так что ремень всегда в помощ .Посмотрим на сколько триммера хватит,выглядит надежно.

Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку електротримеру RZTK цієї моделі. Раді, що Ви оцінили переваги роботи з даним інструментом. Впевнені, він стане Вашим надійним помічником на довгий час. Бажаємо успішної експлуатації і завжди позитивних емоцій від використання техніки нашого бренду!

• Сергій Каращук

Товаром доволен. Мощности достаточно, справляется с любой травой около дома, но нужно поставить вместо круглой лески - звездочку. Совсем не тяжелый, но нужно немного приноровится как лучше держать при использовании. Поначалу не очень удобен. И главное не перегревать электромотор, делайте перерывы через 15-20 мин. работы и давайте остыть.

Достоинства:
    Цена-качество. Мощность. Верхний мотор и гибкий привод.
    Недостатки:
    Нет возможности ставить круг-нож.

Доброго дня, Сергію! Дякуємо за вибір електротримера RZTK цієї моделі. Раді, що загалом Ви задоволені його роботою і знайшли час, аби поділитися своїм відгуком. Дякуємо за поради для інших користувачів. Бажаємо успішного користування!