Автоматическая насосная станция RZTK WS 5524P

Отзывы покупателей о Автоматическая насосная станция RZTK WS 5524P 12

4,6

• Олексій Кочетов

Цим літом придбав таку станцію у приватний будинок. В принципі завдання свої виконує нормально. Більше не треба воду відрами від колодязя носити. І поливати невеликий город допомогла. Корисний пристрій, ставлю 5.

Достоинства:
    надійна
    Недостатки:
    не виявив

Добрий день, Олексію! Дякуємо за придбання та високу оцінку насосної станції RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Виктор

Покупал 03.05.21 для водоснабжения дома и полива приусадебного участка со скважины. Когда капитально установили и провели новые трубопроводы через время обнаружили течь, ссылались на конденсат. А протекание заметили, когда начались обильные поливы огорода в жару через капельный полив. Теперь смотрю акция и по цене разрыв огромный и понимаю, что не все что блестит хорошо.

Достоинства:
    Привлекательный внешний вид
    Недостатки:
    Протекание воды через некачественное уплотнение помпы и электродвигателя

Добрий день, Вікторе! Дякуємо за придбання насосної станції RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми Вам зателефонуємо для більш детального з'ясування обставин та вирішення цього питання. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Вікторе! Не змогли зв'язатися з Вами для з'ясування обставин та вирішення цього питання. Зателефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Владимир Круть

Намосная станция очень быстро начала пропускать воду по корпусу, хотя внешний вид внушает доверие как к качественному товару.
    Пришлось купить новую насосную станцию производства другой компании.

Достоинства:
    Поднимает давление в системе
    Недостатки:
    Низкое качество, что выражено в протекании по корпусу.

Добрий день, Володимире! Дякуємо за придбання насосної станції RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Зверніться, будь-ласка, до сервісного центру. Детальна інформація про процес передачі товару на сервіс у наступному посиланні: ссылка. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Артём

На вид норм , а там время покажет.

Достоинства:
    Дизайн, пока только так.
    Недостатки:
    Нет чека , гарантии, без фильтра в комплекте.

Добрий день, Артеме! Дякуємо за вибір продукції RZTK. Ваше питання, щодо недоукомплектації було передано відповідально співробітнику для з’ясування обставин та вирішення питання. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, зателефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди готові допомогти! Бажаємо легкого запуску, та безперебійної роботи на довгі роки!

Добрий день, Артеме! У телефонній розмові з Вами, раді були дізнатись що питання із чеком вирішено.
      Також додамо, що ця модель насосної станції має вбудований фільтр грубого очищення. Він знаходиться під кришкою. Бажаємо успішної експлуатації та відмінних результатів!

• Dmytro Fomin

Давление хорошее, материалы на первый взгляд качественные, комплектация соответствует, посмотрим как будет служить с течением времени, пока что полностью оправдывает свою цену.

Достоинства:
    Давление, фильтр на входе
    Недостатки:
    Пока не обнаружены

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку насосної станції RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Иван Воронюк

Добрый день. Купил это чудо китайской инженернии 03.04.2021. 14.05.2021 начала течь (буквально вытекала на глазах вся вода) между мотором и помпой через прокладку. вопрос был решен доп. обтяжкой и герметиком. Я понимаю что прокладка это по сути расходник, но не на 6-7ой же неделе!!!!!

Достоинства:
    Достаточно мощная и удобная
    Недостатки:
    Крайне не качественный продукт.

Добрий день! Дякуємо за те, що зробили вибір на користь бренду RZTK! Шкода, що сталася подібна ситуація. Для того, щоб більш детально розібратися в ситуації та вирішити Ваше питання, можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Владимир Круть

У меня произошла та же история. Подскажите, пожалуйста, ремонт был выполнен по гарантии?

Добрий день, Володимире! Дякуємо за те, що зробили вибір на користь бренду RZTK! Шкода, що сталася подібна ситуація. Для того, щоб більш детально розібратися в ситуації та вирішити Ваше питання, можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Слава Шемет

Свою работу выполняет, работает по шуму средне, но меня это не напрягает, качает воду с глубины 7 метров с абиссинки на полив и на санузел. Покупкой доволен,свою стоимость отрабатывает. В конце сезона добавлю подробный отзыв про эксплуатацию.

Достоинства:
    Работает без сбоев, умеренно тихий, не греется, давление на выходе хорошее.
    Недостатки:
    Не обнаружил.

Добрий день! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Георгий Маштаков

Отличная станция! От качества сборки и функционала до качества работы - все на высоте! Своих денег точно стоит. Приобреталась для работы в частном доме на постоянной основе. Сильно не гудит, работает без перебоев. Плюс ко всему не требовательна в облуживании.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Антон Григоров

Доставили быстро, через день после заказа, на новой почте отплатил только наложенный платеж. Насос очень достойного качества, видно сразу, что не ширпотреб китайский. Качает воду с колодца глубиной 5 метров, установил в котельное позволяет подвальное помещение, работает относительно тихо на первом этаже вообще не слышно. Производительности мне на дом с одним санузлом хватает с головой. Покупкой доволен.

• Постійнийткліент

Немае зазисту від сухого ходу

Достоинства:
    Дизайн
    Недостатки:
    Немке жатчика та захисту від сухоно ходу, як закінчиься вода він згорить
  • Скляренко Тарас

Відмінне комплексне рішення для водопостачання будинку з забором води на першому поверсі. Станція проста в обслуговуванні. Гідробак дає потрібний напір. І все це відразу в готовому вигляді без ускладнень монтажу, і за цілком нормальні гроші. Особисто я не перший раз цю модель бачу, порадив сусід, вибором залишився задоволений.

Доброго дня, Тарасе! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації автоматичної насосної станції RZTK WS 5524P. Бажаємо подальшого успішного використання техніки нашого бренду!

• Игорь Яровой

Простая и по первому впечатлению надежная насосная станция

Достоинства:
    сравнительно не большое электропотребление, хорошее давление, крепкий стальной бак, быстрая доставка в отделение
    Недостатки:
    пока нет, надеюсь и не будет

Доброго дня! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки ТМ RZTK. Бажаємо легкої експлуатації та завжди відмінних результатів!