Отзывы покупателей о Мобильный телефон Samsung Galaxy A34 8/256GB Black (SM-A346EZKESEK)

397 отзывов Код:  370585914
  • Таня Шаповал
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Silver

швидка доставка без пошкоджень. користуюсь 2 місяці і в захваті від телефону. камера не змазує знімки у русі; програми запускаються швидко, без збоїв.

Достоинства:
    камера, чутливість, стрео
    Недостатки:
    не виявлено
  • Наташа Брензович

Все в нормі

• Ольга М.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Задоволена, недоліків поки що немає.

• Илья Бойко

Качество отличное

Достоинства:
    Качество
  • Олексій Долгий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Телефон відповідає всім своїм потребам, на які він розрахований,
    батарея норм, стильний дизайн, пам'яті вистачає

• Вадим Литвиненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Телефон супер. Брав мамі на подарунок. Швидкий, стильний і потужний.

• Андрей Денисюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Гарний телефон, надійний та потужний

Достоинства:
    Потужність
    Недостатки:
    Опервтивна пам'ять
  • Давидов Павло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Телефон доставили быстро, розетке плюс за оперативность, телефон у меня уже 3-й день, яркий экран, шустрый, камера не плохая. По батарее нормальный, утром сегодня было 80%, так как выходной толком не нагружал его, Wi-Fi, YouTube телеграм и прочее, но не сидел целый день, на 21:00 вечера 43%. Из минусов: скользкий, нужен чехол.

Достоинства:
    Экран, камера, ПО
    Недостатки:
    Один раз был глюк, пропал звук при просмотре видео в YouTube, свернул видео, зашёл в плеер, на секунду включил песню, звук появился, потом зашёл в YouTube обратно и там звук тоже появился
  • Константин Кравченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Почему нет блочка зарядки? Написать об этом тяжело? Или предложить купить блочек? И как телефон заряжать? Батарею убивать !?

• Гість

Кабель для синхронизации
      Телефон

• Ирина Жарко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Це мій перший самсунг, задоволена. Чудовий гаджет для роботи та відпочинку

Достоинства:
    Швидкий, функціональний, чудово працює з безліччю додатків, звук то окрема любов
    Недостатки:
    не впевнена, що то телефон винен, при переключення з wi-fi на 4g, інколи інтернет не відразу включається
    • Ігор Гілевич

Ця проблема не через телефон, в мене xiaomi і таке теж траплялось

• Катерина Олійник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Все життя у мене Самсунги.
    Купила цей.
    Перший раз в житті таке, що коли дивлюся ютуб шортс або рилс, то при переході на інше відео - повністю зникає звук відео! Це стало траплятися все частіше.
    Тупо раптово перестає функціонувати звук під час перегляду відео з інету. Потім я включаю будь-яке інше відео шортс і теж мовчок по звуку, і через декілька таких спроб звук з'являеться.
    Перший раз таке за історію всіх моїх Самсунгів. Прикро.
    Телефон не дешевий, і такі глюки и подальша можлива діагностика нового апарату, аж ніяк не входили в мої плани.
    Розчарування!!!
    А як віднесу в сервісний центр Самсунг, то там можуть поскручувати нові деталі. Вже проходили і такий досвід, нажаль, ще й карту пам'яті втихаря на 32Гб змінили на 4Гб, помітила запізно! І це офіційний сервісний центр по гарантії, було це років 7 назад.
    Не хочеться туди нести.
    Розчарування в яксті цього Самсунгу, яка не відповідає ціні!!!
    Не знаю, що робити тепер.
    Терпіти неякісне не звикла!

• Денис

Первые две недели вы можете настаивать на возврате денег или замены на другой, без объяснения причин. В сервис пусть они несут его сами, а вам либо деньги либо другой телефон.

Вітаємо!

Рекомендуємо звернутися до технічної підтримки Samsung Україна для консультації:

• Юрій

Любое касание экрана выключает звук, а переход между рилс это касание экрана. С тел всё норм.

• Володимир Хайруллін

!!!

• Штанько Анатолий

Норм. Працює

• Влад Зацепа

Супер телефон пережив 3 штурми

Добрий день, Владе.
      Дуже раді, що пристрій Samsung став надійним компаньйоном для нашого захисника!
      Дякуємо за вашу роботу!

• Матвій Андреєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Salad

Можна розписувати про камеру, мікрофон, а можно просто: «не флагман». Вирішуєте самі виходячі з бюджету та потреб. За свою ціну — норм.

Достоинства:
    Ціна не флагманська
    Недостатки:
    Не флагман
  • Світлана Хорошавіна

Гарний телефон.

Недостатки:
    Взагалі не заряджається від павербанку, навпаки починає його заряджати( Як вирішити це питання? В розетці продавець допомогти не зміг.
    • Дмитро

Потрібно заряджати через шнур usb - usb-c

• Микола
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Купив це телефон як подарунок, тож достав його щоб налаштувати і зарядити, зарядив до 100% і думав хай лежить тиждень, через два дні дивлюся він повністю розрядився, я дуже здивувався, тому що в мене є телефон від іншого бренду китайського якому вже 5 років і він тижнями лежить заряджений, тож я вирішив перевірити, я зарядив цей самсунг і китайця до 100%, а обʼєм батареї в них однаковий, залишив тільки включений вай-фай і там і там, результат:
    Самсунг: 75% заряду
    Китаєць старий; 91%

Недостатки:
    Батарея
    • Сергій

Перших 4 дні розряжається за день ,тільки за ніч падав заряд на 23%.Але ця проблема зникла через неділю і зараз тримає заряд добре!

• Микола Іванисько

У Самсунг була і буде біда з зарядом два дні це ще норм пролежав у мене коли були ці самсунги до до ранку вже був сівший і перейшов на Сяомі о просто огонь і не тільки в батареї!

Вітаємо!

Рекомендуємо звернутися до технічної підтримки Samsung Україна для консультації, з'ясування причини складностей й отримання необхідних рекомендацій по їх усуненню:

Добрий телефон

Недостатки:
    Не знайшов
  • Олександр Федоров

Дуже хороший телефон

Достоинства:
    Якість
    Недостатки:
    Швидко сідає

• Наталья Кравчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Телефон мені дуже подобається. Динаміки працюють чудово. Фото норм. Заряд тримає більше суток, з урахуванням використання ігор і відео.

• Микола Федченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Стильний, якісний телефон. Так як телефоном користуюсь лише для зв'язку і для веб-серфінгу, то про швидкість у іграх нічого не скажу. Багато функцій відкриваються по мірі користування. З аксесуарами синхронізується без проблем. Зображення насичене та якісне. Батареї вистачає з 8 ранку і приблизно до 12 ночі при звичайному користуванні при підключеному браслеті. Вбудований браузер радує тим, що має можливість блокування реклами без зайвих рухів. Поки що критичних недоліків не знайшов.

Достоинства:
    Якість і легкість в користуванні
    Недостатки:
    Поки не знайшов
  • Олександр

На 14 андроіді, 6 One UI гарна, і камера добре знімає

Достоинства:
    Це Samsung, нема чого добавить, мій син дуже задоволений.
    Недостатки:
    не виявили
  • Інна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Salad

В користуванні півроку. Переходила зі старенького j7 2016, який прослужив 5 років. В переваги одразу віднесу пам'ять, так як в j7 було лише 16G, а тут 256G. Крута камера, з багатьма функціями та інструментами для фото, я взахваті. До мінусів я б віднесла відсутність зарядного блоку, лише шнур, відсутність роз'єму для навушників, для мене це суттєво, бо не люблю безпровідні, але купила перехідник і все ок. Батарея тримає довго, порівнюючи з j7, але в j7 менше функцій які їдять батерею, тут їх трішки більше. Відразу купила бампер, бо телефон може вискользнути з рук. Загалом смартфон крутий, вартує вашої уваги, ціна=якість.

Достоинства:
    Пам'ять, дизайн, камера, батарея.
    Недостатки:
    Відсутність роз'єму для навушників, блоку для зарядного.
    • Андрей Будаев

Який перехідник ?

• Аліна

Розкажіть який перехідник ви купили, бо не всі підходять

• Илона

Покупала месяц назад на 1000грн дороже(((
    Сейчкс хорошая цена на телефон

Достоинства:
    Гарний колір
    Недостатки:
    Нет зарядки
  • юлия ламзаки
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Вчера купила этот телефон.Все,вроде бы,идеально изначально,и качество звука,и фотографий.И объем памяти,,Но.!...заряжается сегодня целый день,и выше 81 процента не поднимается зарядка..
    Причем зарядка беспроводная...
    Очень расстроена...

Достоинства:
    Много
    Недостатки:
    Зарядка,батарея
    • Снежана Рабко

Возможно в настройках батареи включена защита, при этом параметре заряжается до 85%, плюс блок зарядки может быть не подходит. У меня заряжается чуть больше 2х часов, зарядкой от прошлого телефона

• Виталий

Телефон класний ,працює вже 2 місяці ,проблем ніяких

• Костянтин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Дякую. Працює. Відповідає всім моїм вимогам.

• Кузін Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Користуюсь пів року, фоткає норм, батареї на день хватає якщо дуже активно не користуватись, з PD зарядкою(в мене 65ватт) заряджається за годину до 100%, в ігри грати норм правда батарею трохи садять, але не критично на кілька годин хватає. В кишені єкраном до тіла відбувається багато нажимань і один раз заблокувало телефон на годину без можливості розблокування це є такий ньюанс

• Павел Семёнов

Samsung як завжди супер

Недостатки:
    Це не мінус, а рекомендація, дуже слизька поверхня телефону,тому одразу купляйте чохол.
  • Ксюша Каринка
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

В цілому телефоном задоволена. Екран чудовий, камера хороша, пам'ять, фугкціонал зручний. Але є два нюанси. Перший проблема, що не має роз'єму для 3,5 навушників. Роз'єм для зарядки і навушників type c, але періодично глючить і не сприймає, як навушники. Знайшла вихід з блютуз гарнітурою, бо всі інші безпровідні навушники, для розмов не дуже підходять, погано мене чутно співрозмовнику. Друга проблема це з динаміком інколи при розмовах в месенджері чи вайбер/телеграм, динамік працює тихо або я, або мене чутно співрозмовнику тихо. Перезагружаю телефон, тоді звук налагоджується.
    Ну і дрібничка передню камеру хотілося б не краплиною о кружочком, але звикаєш і на роботу не впливає. Батарея слабенька для такого потужного телефона.

Достоинства:
    Екран, камера, пам'ять, функціонал
    Недостатки:
    Роз'єм для навушників відсутній, батарея слабенька, динамік працює некоректно інколи.
    • Віктор Петриляк

За скільки часу сідає батарея?

Доброго дня. Для кожного користувача це індивідуально, залежно від користування. Середній показник до 12 годин.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Смартфон ідеально підійшов для основних його функцій (дзвінки, інтернет, месенджери, ютуб, музика). Достатній об'єм внутрішньої пам'яті, Поки в користуванні лагів не помічено.

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Поки не виявив
  • Нина Андрусенко

Телефон нормальний.
    В комплекті до нього відсутній зарядний пристрій, його потрібно купувати окремо.
    Присутній кабель Туре С, але до телефону чорного кольору в комплекті йде білий (?) кабель.

Достоинства:
    Телефон як телефон
    Недостатки:
    Відсутність зарядки. Кабель іншого кольору від телефона
  • Павло Семенов

Samsung є Samsung.
    Super

Недостатки:
    Купляйте одразу чохол, телефон дуже слизький.
  • Кубайчук Наталья

Телефон сподобався

• Оленка

Гарний колір,камера,шустрий

Достоинства:
    Самсунг,це клас завжди
  • Єва Рибак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Violet

Вчора забрала, швидко настроїла, але одразу помітно, як швидко він сідає у порівнянні з минулим сматфоном(

Достоинства:
    Багато пам'яті, швидкий
    Недостатки:
    Все ж таки те, що немає блоку, а тільки шнур, мінус. Такиж швидко сідає батарея, навіть з єкономією заряду

Потому что в плане производительности телефоны развиваются, а в плане батарей все стоит на одном месте